Къде в Пловдив? - 57 тема

  • 69 017
  • 748
# 420
Шушулче, mimata14, благодаря за препоръките!
Виж целия пост
# 421
Моля дайте ми тел. на добър дърводелец в пловдив
Виж целия пост
# 422
Only, благодаря.   bouquet Аз веднъж се разправях с една самозабравила се собственичка.....Това, че имаш бизнес не е оправдание за липса на възпитание и обноски. Все пак тези хора ти изкарват парите и ако имаш забележки, то не това е начинът. Пък и в крайна сметка подбора на персонал и преценката са твоя грижа. Каквото си назначиш такова ще получиш.
Виж целия пост
# 423
Янакиев. Колко струва не помня. Не ползвахме и направление, та не знам и за това. Но от двамата...Янакиев..
Виж целия пост
# 424
Препоръчайте ми стъклар, който да работи на разумни цени.Трябва ми стъкло за врата, но не знам накъде да се ориентирам
Виж целия пост
# 425
Янакиев. Колко струва не помня. Не ползвахме и направление, та не знам и за това. Но от двамата...Янакиев..
Аз пък съм за Хазбун. За сега съм много доволна от него.
Виж целия пост
# 426
Препоръчайте ми стъклар, който да работи на разумни цени.Трябва ми стъкло за врата, но не знам накъде да се ориентирам

На "Родопи", една барачка м/у входа на Каменица и паркинга.
Поправка, на "Иларион Макариополски" Embarassed
Виж целия пост
# 427
Хазбун не е ортопед.
Виж целия пост
# 428
Водихме бебка за профилактични прегледи - 1м, 6м., не за проблем. Мислех, че е ортопед. И при Янакиев сме били на първи преглед.
Виж целия пост
# 429
Аз пак с питане,но съм под пара и ще ме извините: в колко часа отваря паспортна служба сутринта и трябва ли за неждународен на детето да носим акт за раждане? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 430
Акт трябва и мисля ЛК на родителите.Трябва в 8 да отварят,ама потърси тел. и питай.
Виж целия пост
# 431
Мерси много!
Виж целия пост
# 432
Ако питаш за вадене на паспорт-задължително и двамата родителя.
За получаване може само единия.
Виж целия пост
# 433
Да, ние и без това ще вадим и тримата.
Виж целия пост
# 434
Носете и копие на акта за раждане. Това е някакво вътрешно изискване, по закон не е необходимо да се оставя при тях, но си правят, каквото искат, така че за да си спестите разговорите с радиото, направете едно копие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия