Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~118

  • 29 511
  • 736
# 705




Виж целия пост
# 706
момичета Пожелавам ви Честит Великден!  Hug  easter easter

Христос Воскресе!
Виж целия пост
# 707




Виж целия пост
# 708
момичета Пожелавам ви Честит Великден!  Hug  easter easter

Христос Воскресе!
Дилаханъм  Hug блбагодаря миличка   love001  love001
Честит Великден  easter easter на теб и цялото ти семейство  easter
Бъдете здрави, щастливи и благословени  Peace весел празник  Hug

Виж целия пост
# 709
Виж целия пост
# 710
Виж целия пост
# 711

Олеееееееееееее какви са хубави  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чок, чок,чок   love001  love001  love001
Виж целия пост
# 712
Виж целия пост
# 713


Виж целия пост
# 714
Кралице Честит Великден на теб и многолюдното ти семейство  easter easter Бъдете здрави и се обичайте  Heart Eyes Нека всеки ден да бъде Великден за вас  Hug Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 715

Олеееееееееееее какви са хубави  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чок, чок,чок   love001  love001  love001
Малееее, добре ..че, съм минала през темата...страхотни, значи все пак ще ги оженим!  newsm47 newsm47 newsm47 newsm10 newsm68
Дилаханъм, Христотс Воскресе ..Честит ти Великден и благодарим за новините.. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 716
Кралице Честит Великден на теб и многолюдното ти семейство  easter easter Бъдете здрави и се обичайте  Heart Eyes Нека всеки ден да бъде Великден за вас  Hug Hug Hug Hug


Мамче, благодаря..Честит да е на теб! Много здраве и късмет за всички ви....особено за гостите ти! smile3521 newsm10 newsm47 newsm51 newsm51 newsm51  love001 Two Hearts
Виж целия пост
# 717
Кралице



Благодаря за пожеланията  Hug Hug Hug Hug



Откраднах си едно гифче от Хриси - да е жива и здрава и пак да направи  Hug
Виж целия пост
# 718

Олеееееееееееее какви са хубави  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чок, чок,чок   love001  love001  love001
Малееее, добре ..че, съм минала през темата...страхотни, значи все пак ще ги оженим!  newsm47 newsm47 newsm47 newsm10 newsm68
Дилаханъм, Христотс Воскресе ..Честит ти Великден и благодарим за новините.. Hug Hug Hug


Мамашите пишат, че може би Керем ще стреля в Кахраман...а може би Елиф ще го закрие....От сценаристите всичко можело да се очаква вече....
Виж целия пост
# 719
Не мога да заспя докато не споделя моя сценарии за Съдбата.
Който не иска да знае, да не чете....Сценария не е хубав....

Скрит текст:
Може би си спомняте, че вече няколко пъти пиша, "ако Елиф роди жив и здрав Топрак"..
След като сценаристите отидоха на тази крайност Дафка да е бременна, може би на сватбата малоумника Керем ще изпълни заканата си да убие Кахраман. Може би както пишат мамашите Елиф ще застане пред него и ще се случи нещо неприятно с бебето. Може би ще се окаже, че Елиф няма повече да има деца. Така ще поставят на изпитание Кахраман - кое ще избере - любовта към Елиф или да бъде с Дафка и да стане баща.
Според мен Кахраман ще избере Елиф....и любовта....И тогава сценаристите нали са магьосници ще направят  чудо и Елиф и Кахраман също ще си имат дете......Любовта ще победи злото.....




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия