Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 502
  • 767
# 120
на 5.99 го намаляваха преди
но и сега цената е добра
Виж целия пост
# 121

Май навсякъде е така, но при нас нямаме още и Coca-Cola, Nestea и Cappy. Shocked При питане за последните три защо липсват ми отговориха, че имали обтегнати отношения с доставчиците. Tired

 И аз за тези марки забелязах, че липсват във Варна, както и водата Девин  #2gunfire
Хм, както казах, липсват и в Пикадили. Чудно ми е как стои въпросът и в останалите вериги, всички ли имат обтегнати отношения с доставчиците...? newsm78
Виж целия пост
# 122

Май навсякъде е така, но при нас нямаме още и Coca-Cola, Nestea и Cappy. Shocked При питане за последните три защо липсват ми отговориха, че имали обтегнати отношения с доставчиците. Tired

 И аз за тези марки забелязах, че липсват във Варна, както и водата Девин  #2gunfire
Хм, както казах, липсват и в Пикадили. Чудно ми е как стои въпросът и в останалите вериги, всички ли имат обтегнати отношения с доставчиците...? newsm78
Явно и други вериги имат проблеми с Coca-Cola, понеже и 3те марки + мин. вода Банкя са техни продукти! Tired и от всичко най-вече страдаме ние! Crossing Arms
Виж целия пост
# 123
Мен най-тъпо ми е заради безалкохолните Сан Терра. Бяха на вкус много добре, пък и супер изгодни. Сега са пуснали някакви други, не ми допадат изобщо!
Виж целия пост
# 124
За безалкохолните и аз съжалявам. И във Фантастико ги смениха също. Новите и в двете вериги  ако не се лъжа са на  Аспазия. На нас изобщо не ни харесаха.
Виж целия пост
# 125
Краставиците не ми харесаха

взех кафе Давидоф 57, с нова опаковка е

Лаваца Суерте са й сложили постоянно ниска цена 3.89 , може и от него да си взема, че ми харесва
Виж целия пост
# 126
Кори с яйца имаше снощи в Карфур на 2 . 99лв и имаше много. Срокът е до 24.04  От снощния шопинг моята находка са таблетки Блейзи 14бр за 2 лв
Виж целия пост
# 127
А коя от трите разновидности на кафето Давидоф ще ми препоръчате? И изобщо струва ли си парите?
Виж целия пост
# 128
Espresso 57. Струва си всеки лев. Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Нещо промоциите на Давидов не са това което бяха Thinking

Повече абсолютно нищо на Деком, тел. суджук от миналата седмица беше отвратителен, все едно смърдеше на нефтопродукти Sick Sick Sick.
Ще им напиша мейл,  и преди бяха пускали една Луканка Чумерна дето беше много гадна.
Виж целия пост
# 130
А коя от трите разновидности на кафето Давидоф ще ми препоръчате? И изобщо струва ли си парите?

аз харесвам и 3 те вида
редувам ги
Виж целия пост
# 131
.
Ще им напиша мейл,  и преди бяха пускали една Луканка Чумерна дето беше много гадна.

За тази луканка съм писала веднъж и аз  - отвратителна е!  Sick
Виж целия пост
# 132
Кафето Давидоф е 6.40 лв намалено, нормална цена - 13 и нещо. Преди беше 12лв, на промоция - 5 лв и нещо.
Дори в Т маркет е под 10 лв. ненамалено.
Виж целия пост
# 133
А коя от трите разновидности на кафето Давидоф ще ми препоръчате? И изобщо струва ли си парите?

аз харесвам и 3 те вида
редувам ги

Аз инстантно на Давидоф си взимам често и мисля, че бежовата капачка най-много ми харесва. Но наистина е хубаво кафето. Заслужава си паричките! Simple Smile
Виж целия пост
# 134
Краставиците не ми харесаха

взех кафе Давидоф 57, с нова опаковка е

Лаваца Суерте са й сложили постоянно ниска цена 3.89 , може и от него да си взема, че ми харесва
На мен пък ми харесаха краставиците. Grinning  Салатки като кокошки, свежи репички, пресен лук - стана хубава салатка. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия