Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 502
  • 767
# 135
преди време попитах за тоя прословут червен пипаер на Болкан .. та искам да попитам къде по рафтовете мога да го намеря, че е при подправките знам но къде по точно ?
Виж целия пост
# 136
На Пещерско шосе има ли останали от пилите за стъпала? newsm78 Аз не видях /но може да не съм гледала където трябва, дори етикет не видях/, имаше само от пилите-резерва.  Close
Днес едва избрах 3-4 моркова, взех една малка зелка /тя поне ставаше/, крема сирене К-класик, една кутия кърпички /с много сладка жабка/. Heart Eyes Морковите по 1,49 лв/.кг, че даже се водеха и намалени....?! ooooh!
Виж целия пост
# 137
преди време попитах за тоя прословут червен пипаер на Болкан .. та искам да попитам къде по рафтовете мога да го намеря, че е при подправките знам но къде по точно ?
Май го няма вече. Може да са спряли да зареждат техни продукти. Последния път, когато ходих потърсих, защото и шарената им сол е хубава, но нямаше в Плевен нито шарена сол, нито червен пипер.
Виж целия пост
# 138
Да похваля баклавата, която е на промоция тази седмица. Изобщо не очаквах за 1.90 да е толкова хубава. И сиренето "Йовчев" ми хареса.
Виж целия пост
# 139
Виждали ли сте какао на доктор Йоткер или въобще някакво какао в Кауфланд? Напоследък купувам все от друг магазин, защото не мога да намеря.
Виж целия пост
# 140
Виждали ли сте какао на доктор Йоткер или въобще някакво какао в Кауфланд? Напоследък купувам все от друг магазин, защото не мога да намеря.



Съжалявам, но не намерих по-добра снимка. Такова купуваме ние, харесва ни. На редовна цена е 1.39 (мисля).

Да се похваля, че спечелихме от томболата за Великден - 50лв  Party Flutter
Виж целия пост
# 141
здравейте записвам се при вас.  Simple Smile
Най после и в Асеновград откриха Кауфланд. Peace
Връщам се да чета назад , за изпробвани продукти от които сте доволни.
nestle93 - честито
Виж целия пост
# 142
Аз ви препоръчвам това какао
Скрит текст:
,но дали го има точно в Кауфланд не знам.
 Но е по -добро от Йоткер - пълномаслено е .
Виж целия пост
# 143
Къде им изчезнаха козунаците....няма ни намалени,ни на редовна цена.Днес морковите бяха 99ст.Айбергът е толкова малък..
Виж целия пост
# 144
Аз пък във Врачанския Кауфланд никога не съм виждала такива фрапантни промоции  Crossing Arms, каквито чета тук  Flutter

Виж целия пост
# 145
Аз пък във Врачанския Кауфланд никога не съм виждала такива фрапантни промоции  Crossing Arms, каквито чета тук  Flutter

И... Praynig
Скрит текст:
Момичета, слагам тоя призив в спойлер, защото съм наясно с правилата тук. Знам,че форума е сила, и знам, че съм в нарушение, но само с агитация става  Sad
Участваме с един приятел като отбор в играта на Esprit. На финала сме, и за момента водим класацията, но "са по петите ни" и то яко! Естествено, искаме да спечелим, и смятам, че тук ще ми помогнете. Остава само 1 ден за гласуване.
 
Това е линка, който води до страницата на Esprit:
https://www.facebook.com/esprit.bg/app_954295884605358 ще Ви се поиска приемане на приложението и след това се отворя за гласуване.

Ние сме отбор 4 Силвия и Найден, от 28 март 2015г. събитието "Black & White"
Пускам снимка нагледно и благодаря на отделилите минутка за което, много ще се радвам да получим гласовете Ви   bouquet
http://prikachi.com/images.php?images/108/8050108H.png

Само ще помоля да не цитирате поста, защото утре ще го изтрия   Mr. Green

Като си наясно с правилата, спазвай ги. Лесно е.
Виж целия пост
# 146
Съжалявам, но не намерих по-добра снимка. Такова купуваме ние, харесва ни. На редовна цена е 1.39 (мисля).
Аз много харесвам това какао, скоро търсих на Йоткер и не намерих. Обаче открих това и се влюбих. Heart Eyes 90 грама е, а редовната му цена е 1,89 лв. Органично какао пише на опаковката и стои отстрани при кондензираните млека, сметаните /не на хладилния щанд!/, рафтовете които са до стената. Peace След дъъъълго търсене се наложи да питам служител дали изобщо имат какао в К., ако не ми беше показал точно къде да търся, намяше шанс да го намеря изобщо сама! hahaha
Гитадам, тези 0,99 лв за моркови ми звучат супер...след вчерашните "промоционални" и зле изглеждащи за 1,49 лв/кг... Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Аз ви препоръчвам това какао
Скрит текст:
,но дали го има точно в Кауфланд не знам.
 Но е по -добро от Йоткер - пълномаслено е .
Това е наистина много хубаво.  Peace
За съжаление Кауфланд не го продават.
Органичното, за което коментирате  все се каня да пробвам.
Виж целия пост
# 148
Ммм, обиклаях из рафтовете да си търся талятели и не можах да си намеря. Някой да е засичал? При макаронените не видях на нито една марка нито един вид талятели...

Това, какао от горепосоченото моя мъж хич не го харесва. Казва, че било някакво много гадно. Аз понеже не пия какао и не знам колко е гадно, ама той така казва Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Да похваля баклавата, която е на промоция тази седмица. Изобщо не очаквах за 1.90 да е толкова хубава. И сиренето "Йовчев" ми хареса.
Сиренето Йовчев не ми хареса в нашия Кауфланд. Аз днес взех от това сирене и го върнах преди да стигна до касата. Ами то започна да се разпада, а беше около 600г т.е не беше тънко. Явно беше кръщавано на Йовчев, защото не може на тази цена да е като продукт с растителна мазнина.
Или може би очакванията ми са били други?
Баклавата съм я пропуснала, а толкова я обичам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия