Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 505
  • 767
# 255
Аз пък ще притръчкам за кашкавала, че свърши. Миналата седмица го взехме без прИмоция, ама сега да взема и от промоционалния. Много ми е вкусен. Дано не го развалят.

Дидка , кой кашкавал?
Кашкавала, който е от 7,75 лв., мисля на първа страница от вестника. Името му е само кашкавал.
Виж целия пост
# 256
Благодаря Peace , аз бях взимала кашкавал Елена , вкъщи го харесаха . сега ще опитам и този.
Виж целия пост
# 257
Аз съм доволна от Ариела им.Но преди да го видя в брошурата вече бях купила Бонукс 3-1Магнолия,хич не ми хареса.Савекс е по добър от Бонукс,а Ариел изпира всичко.
Виж целия пост
# 258
Момичета от Пловдив,свиркайте ако видите от топките от 5,99лв с Фроузен,,в нашия Кауфланд в Тракия свършиха още понеделник и малката ми надува главата!
Виж целия пост
# 259
Не купувайте от боба им,пълен боклук.

http://prikachi.com/images/469/8070469H.jpg
Виж целия пост
# 260
Не купувайте от боба им,пълен боклук.

http://prikachi.com/images/469/8070469H.jpg
Това да не е онзи жълтеникавия, пълен с камъчета и боклучета за чистене? Sick На всичкото отгоре и дребен и изискващ ужасно дълго варене /нашия така и не се свари напълно след не знам колко часа киснене+варене/? newsm78 На него ми прилича опаковката....
Не знаех, че има замразени кори за лазаня. Blush Ще ги погледна.
Топки с Фроузен /но от 3,99 лв мисля/ имаше на Пещерско шосе....Тези от 5,99 лв не ги знам.
Виж целия пост
# 261
Абе аз си подозирам,че никъде не са останали,от 3,99лв има и в Тракия,яд ме е,понеже ги видях в понеделник сутринта и си мислех,че до вечерта ще има,да не мъкна,е да,ама не!
Виж целия пост
# 262
Днес дори от топките от 3,99 лв нямаше с Фроузен. Peace Всъщност, имаше всичко на всичко 6-7 топки, не повече. Shocked
Сусамовият тахан също беше доста изчерпан на Пещерско шосе- имаше малко от обикновения, няколко буркана тахан с лен и още по-малко от суровия тахан... newsm78 Shocked Едва намерих 1 бурканче от пълнозърнестия сусамов тахан, естествено на самия щанд където си седят извън промоция /където имаше точно 1 буркан hahaha /, при това последното бурканче с пълнозърнестия тахан беше на най-горния рафт където мисля, че не му беше мястото /имаше тахан от слънчоглед и тиквени семки там/. Дано утре позаредят още от тахана.... newsm78
Иначе днес си взех капани за хлебарки Райд  Laughing , тахана, 7-8 връзки магданоз по 0,19 ст, една опаковка от 10 броя намалени сухи пасти на Балкони на 1,31 лв Simple Smile , сок, прясно мляко с кафе Фибела....
Виж целия пост
# 263
Здравейте, за пореден път купувам развалено месо от Кауфланд. Този път вече съм бясна. Преди ми се е случвало да вземам от витрините, сега взех охладено пиле "Дюк" и 3 дни се чудя какво смърди в хладилника. Пилето специално го избрах с по-дълъг срок, защото пазарувам за седмица и няма как всичко да сготвя днес. И вадя днес пилето, свалям найлона и  Sick има срок до 27-ми., но касов бон не пазя естествено. Мога ли някъде поне да подам сигнал или да се оплача?
Виж целия пост
# 264
Аз и без касов бон ще им го върна щом се вижда и срока на годност  Sick
Мен пък ме хвана яд, че са вдигнали цената на сухата мая Villi, само нея ползвам за хлебопекарната, от 0,19ст. на 0,25ст. кое пък наложи това поскъпване  Whistling
Виж целия пост
# 265
Мен пък ме хвана яд, че са вдигнали цената на сухата мая Villi, от 0,19ст. на 0,25ст. кое пък наложи това поскъпване  Whistling
Предполагам, че е преминаването на различните кауфландски марки към новото име К класик. Crazy Покрай така наречената "подмяна" на марките преди време коментирахме, че поскъпна и сокът от моркови Сънголд....от 1,49 лв за голямо стъклено шише на 2,29 лв....Когато СЪЩИЯТ сок се появи под марката К класик естествено ще е със "сензационна" ниска цена...да речем от около 2 лв и етикет "трайно ниска цена"....това са мои предположения, де.... Laughing
Виж целия пост
# 266
Здравейте, за пореден път купувам развалено месо от Кауфланд. Този път вече съм бясна. Преди ми се е случвало да вземам от витрините, сега взех охладено пиле "Дюк" и 3 дни се чудя какво смърди в хладилника. Пилето специално го избрах с по-дълъг срок, защото пазарувам за седмица и няма как всичко да сготвя днес. И вадя днес пилето, свалям найлона и  Sick има срок до 27-ми., но касов бон не пазя естествено. Мога ли някъде поне да подам сигнал или да се оплача?
От кой магазин го взе? Охладеното пиле обикновено не може да стои 1 седмица в хладилник, без да се развали. И аз така взех и го държах 4-5 дни, докато накрая, когато реших най-сетне да го готвя, то вече имаше дъх на развалено. Но може още като си го взела, да е било тръгнало да се разваля. Sick Затова аз винаги го мириша. Случвало ми се е неведнъж да попадам на развалени пилета на промоция миналата година в магазина на ул. "Скопие". Confused Връщах, говорих с управител и... до следващия път. Така е в България. Whistling
Виж целия пост
# 267
Ако държа охладеното пиле в по-новия ни хладилник /с но фрост с-ма и съответно, с доста по-ниска температура от стария ни модел хладилник/ няма проблем да издържи няколко дни. Ако знам предварително, че няма да мога да го сготвя до ден-два предпочитам да го замразя. Обаче, ако месото/пилето си намирисва още от магазина /та дори и съвсем леко, едва доловимо/ тогава просто спасение няма и в "златен" хладилник няма да издържи много... ooooh! За съжаление, често се случва направо така да ни го продават, особено по "промоции"... Crossing Arms
Виж целия пост
# 268
Явно развалено съм го взела, но понеже имаше със срок до 24-ти (на 22-ри съм го купила) си извадих отзад с по-дълъг срок. Хладилникът ни е от споменатите Ноуфрост и нищо не ми се е разваляло за 2-3 дни, често пазарувам за седмица и конкретво месото за 2-3 дни оставям... Направо в Риокоз да взема да ида, те другите им пилета със срок 27-ми или примерно 29-ти няма да са по-читави. Просто ако това е проблем на производителя, той трябва да разбере и да си го отстрани, никак не съм съгласна да им купувам боклуците  Close
Виж целия пост
# 269
Ето коментари за Чех http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=777171.615 пост 627 и надолу.


Не купувайте от боба им,пълен боклук.

http://prikachi.com/images/469/8070469H.jpg
Такъв веднъж се излъгах да взема. Кисна цяла нощ и го варих 5 часа. Накрая пак не беше добре уврял.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия