Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 505
  • 767
# 240
Вкъщи си купуваме само от кис. мляко,което сега е на прИмоция, 3,6%. На седмица замиинават по 10тина.(все се каня да почна да квася). И аз съм хвърлила око на Чибото,понеже аз си го пия само. Също на термометърът за месо, че съм се наканила на домашна шунка. Мокрите кърпи и май това.
Виж целия пост
# 241
Аз пък ще притръчкам за кашкавала, че свърши. Миналата седмица го взехме без прИмоция, ама сега да взема и от промоционалния. Много ми е вкусен. Дано не го развалят.
Виж целия пост
# 242
Хубави макаронени изделия Berrak,турски са.Ние купуваме от фусилите,но има и др.видове.
Виж целия пост
# 243
То не мина само с кашкавал. Намалиха Копф салатите на 0.99 лв. и ягодите също на 0.99 лв. и не можах да им устоя.
Виж целия пост
# 244
От Фантастико една френдка бе купила солети с минал срок отпреди две години!!!
Виж целия пост
# 245
Корите за лазаня също намалени  Peace
Салатите при нас бяха по 69 ст.


Да похваля шунковите кренвирши, много ми харесаха  Embarassed
Виж целия пост
# 246
И аз купих от бадемите Вени и срока им е до 2016.
Виж целия пост
# 247
Аз пък ще притръчкам за кашкавала, че свърши. Миналата седмица го взехме без прИмоция, ама сега да взема и от промоционалния. Много ми е вкусен. Дано не го развалят.
И аз така се надявам да не го развалят! Grinning Трябва да взема няколко опаковки до края на седмицата. Twisted Evil
Кои кори за лазаня са намалени?? newsm78 Преди няколко дни съобщаваха по високоговорителя, че има намалени кори за лазаня на 1-1.50 лв, щях да гледам кои са и къде стоят, обаче се разсеях с нещо друго в магазина. Embarassed Днес видях само някакви за 2,49 лв... Thinking
Виж целия пост
# 248
Аз пък ще притръчкам за кашкавала, че свърши. Миналата седмица го взехме без прИмоция, ама сега да взема и от промоционалния. Много ми е вкусен. Дано не го развалят.

Дидка , кой кашкавал?
Виж целия пост
# 249
Искам да питам-какви са ви отзивите за Ариела? Колебая се дали да не купя.... newsm78
Виж целия пост
# 250
https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8+%D0%B7%D … .html%3B448%3B289

Аз ползвам само тия, от 2,99  на 2,00 лв бяха намалени  Peace
Виж целия пост
# 251
Момичета ,Ариела докога е на промоция ?
Виж целия пост
# 252
Момичета ,Ариела докога е на промоция ?
От тук гледам, до 26.04
http://www.proomo.info/p/blog-page_1.html
Виж целия пост
# 253
до неделя. Аз ползвам голямата опаковка от предната промоция и става. Макар че Омото по ми харесваше.

Русенки, в К1 има Баунти сладолед на 39ст. поне до оня ден имаше, но все забравям да пиша.
Виж целия пост
# 254
Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия