Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 505
  • 767
# 345
Маккафето става, но не е кой знае какво. Най- ми харесва оригиналното нескафе въпреки цената.
Пак останах без хартиена брошура.
Виж целия пост
# 346
И аз нямам брошура. Някоя добра душа не можели да пусне тук линк към новия брой? bouquet
Виж целия пост
# 347
новия излиза чак в понеделник, иначе сега има само това

http://www.kaufland.bg/Nachalo/01_Aktualni_predlozhenia/002_Sled … sedmica/index.jsp
Виж целия пост
# 348
http://issuu.com/proomo/docs/4_-_10__5/1?e=1907292/12622353
Виж целия пост
# 349
БЛагодаря за отзивчивостта!  bouquet

Харесах само Бреф и евентуално АМ за детето...
Виж целия пост
# 350
Има ли цитруси в К. и добри ли са все още?Трябват ми за сок.
Виж целия пост
# 351
П.С. А за брошура въобще не мечтая. Сигурно пак ще ги приберат, а уж печки вече не се палят.
Сега ще мият прозорци с тях,  Grinning

Вчера ходих до Кауфланд и промоционалните сокове на Флорина били свършили още в петък. Намерих един сок с марка Кауфланд на 0,89 със срок на годност 09.05.2015 и запазена опаковка. Е, ние го изпихме вчера и днес. Взех и от вафлите по 1 кг за 2,99 лв, с лешниковия аромат, хрупкави са и най-хубавото е, че са 4 малки опаковки в кутията.
Виж целия пост
# 352
Днес- промо заквасена сметана К класик, мляко с ягода, банички със спанак и сирене, намалена моцарела 1 кг. за 5,99 лв /намалена от 11,99 лв, правоъгълна опаковка/- разкошна е на вкус,  срокът на годност- 5 май, но тъй като утре и на 6-ти имаме поводи определено ще я изконсумираме скоро! Grinning Също и пак взех последните 3 броя промо кроасани с ванилия и шоколад. Simple Smile Оризовките от 0,79 лв ги нямаше, дано заредят скоро.
Новата брошура е качена много гадно, почти нищо не се вижда... ooooh! Към края има някакви сандали /май са детски/, но нищо не мога да видя ясно..... newsm78
Виж целия пост
# 353
Има торта "Гараш" от 11,99 на 8,99 и често я пускат в промоция. Хубава ли е и заслужава ли си да се вземе за празник?
Виж целия пост
# 354
За тези сандали ли става въпрос
Виж целия пост
# 355
Пише за сандалите и за момиче и Момче...ама аз веждам само розов и лилав десен Thinking
Виж целия пост
# 356
Може би ще има и други цветове. Аз след малко ще ходя в Кауфланд, ще погледна и ще ви пиша после.
Виж целия пост
# 357
Какво мислите за чопъра в брошурата? Трябва ми предимно за зеленчуци. 300 W, цена 24,99лв. И могат ли да се правят шейкове? Или по-добре да си взема блендер.
Виж целия пост
# 358
Лидълския е по добър  имам ги и двата. Не че този е лош, и той върши работа.
Виж целия пост
# 359
Здравейте момичета някой ползвал ли е праха ТАЙД който тази седмица е на 6,29 моля нека каже отзиви ?!
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия