Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 505
  • 767
# 360
Има ли цитруси в К. и добри ли са все още?Трябват ми за сок.
Има и ние взимаме грейпфрути и мандарини за сок и са хубави  Peace Тази седмица има някакви портокали, но не знам как са. Последните портокали, които бяхме взимали бяха много сухи и спряхме да взимаме от тях.
Виж целия пост
# 361
Биби, чакай да пуснат Лидълския 3в 1.
Кауфландски чопър съм взимала и го върнах на другия ден - много слабо се въртеше перката.
Виж целия пост
# 362
Докладвам за детските сандали  Grinning При нас има сиво със синьо и зелено със сиво-момчешките. Момичешките розово със сиво разбира се  Grinning
Виж целия пост
# 363
Момичета, трябва ми прах за цветно пране. Какво ще ми препоръчате - Tide прах за цветно или Perwol течен препарат за цветно. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 364
За цветно ползвам само течен, от другите понякога не ми се изпира добре, с течния няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 365
Шопингът ми от днес-домати,краставици,сирене Здравец,кисело мляко Саяна,пресен лук,дропс Теменужка,сокчета Фрути,сухи пасти Балкан,вафли Еверест с фъстъци.Гледах сандалите,но не ми харесаха,много тежки ми се видяха.Мисля,че миналата година бяха пуснали същите,марка Ривал май бяха.За детето ще купувам от Лидл или Дайхман.
Виж целия пост
# 366
Момичета, трябва ми прах за цветно пране. Какво ще ми препоръчате - Tide прах за цветно или Perwol течен препарат за цветно. Предварително благодаря!

Ариел, прах за цветно.
Иначе от горните два - Тайда.
Виж целия пост
# 367
teta75, raja_nikol, благодаря ви
Виж целия пост
# 368
Аглея, да, за тези сандали става въпрос. Hug Добре изглеждат по снимка, но тъй като сме болни ще имам възможност да ги видя най-рано утре...ако са останали номер като за дъщеричката дотогава. Laughing
Виж целия пост
# 369
здравейте , днес чух за вечерни намаления в кауфланд така се случи че бях 21 ж кауфланд но имаше намаления само на копър керевиз и някакви такива по дбребни нещица намалени на по 9 10 ст има ли на плодове и заленчуци  идруги ако може малко инфо Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 370
здравейте , днес чух за вечерни намаления в кауфланд така се случи че бях 21 ж кауфланд но имаше намаления само на копър керевиз и някакви такива по дбребни нещица намалени на по 9 10 ст има ли на плодове и заленчуци  идруги ако може малко инфо Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Има намаления и на плодове и зеленчуци, но това е различно за всеки магазин. Също е различно и времето по което започват вечерните намаления и в някои дни има повече неща намалени, в други- почти нищо. Според това какво бързат да си продадат. Grinning Понякога има и изтеглени плодове/зеленчуци в найлонови пликчета със стикер с цена и тегло- преди си мислех, че някой си е изтеглил плод и зеленчук и после го е оставил до везните Joy hahaha
Виж целия пост
# 371
Биби, чакай да пуснат Лидълския 3в 1.
Кауфландски чопър съм взимала и го върнах на другия ден - много слабо се въртеше перката.
Благодаря за съвета Hug Ще изчакам лидълския тогава и без това не ми е спешен Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Аз не пазарувам вечер и не хващам никакви намаления Flutter
Препоръчайте ми моля хубав омекотител. Позвах Бинго, защото ми харесва как ароматизира, но кърпите ми стават едно "дървени" Перем с течен прах первол и  съм доволна от изпирането,но ми се иска повечко мекота Thinking
Виж целия пост
# 373
Позвах Бинго, защото ми харесва как ароматизира, но кърпите ми стават едно "дървени"
Моите така стават от Cocolino, взет на промоция от Кауфланд. Тъкмо се чудех какъв да взема, дали гръцки или турски, дали ще са по-добри??? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 374
Cocolino-то в К не е ли турско? то затова е толкова зле. Саното е скъпо, но омекотява добре и е с приятен аромат. В магазините за паралелен внос е по-евтино - взех го за 4лв от магазинче на Красно село.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия