Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 504
  • 767
# 165
Ако трябва да сме честни, аз не вярвам, че има нещо "био" или "органично".
Аз също.  Mr. Green По-скоро приемам, че "био" означава, че не е отглеждано с торове, химикали и т.н. /ако и за това можем да имаме 100% доверие... Laughing /
Благодаря, момичета! Ще потърся какаото на Радиком- ще  ми е за сладкиши, не за пиене, и каквото и да е все ще става за тази цел.  Wink
Виж целия пост
# 166
Здравейте момичета
знае ли някой в Кауфланд има ли от термо  чашите  на Якобс 3 в 1
Виж целия пост
# 167
Здравейте момичета
знае ли някой в Кауфланд има ли от термо  чашите  на Якобс 3 в 1


Имаше други термочаши тая седмица на промоция в Дружбенския за 10 лв на рафтовете по средата..
Виж целия пост
# 168
Снощи си вземах от черните маслини на промоция (насипни) Много са хубави. Без сол. Кашкавал Елена от пита е на промоция и той става и телешко шкембе.
На витрината с колбаси имаше три вида телешки суджук. Вземах от всеки по едно парче. На Елит мес  ми хареса. Да отбележа, че и в трите много Е-та, стартерни култури и консерванти.
Четки за зъби, лютеница, краве масло, картофи, лук
Дайте съвет какво кафе на зърна ви харесва.
Виж целия пост
# 169
Дау Егбертс Пиаца Д'оро е жестоко.
Виж целия пост
# 170
+1 и от мен за черните маслини Джайънтс- много са хубави, едри, безсолни, крехки.  Heart Eyes Днес взех още няколко опаковки, взех и за нашите- хората зад мен викаха "оставете нещо и за нас!". Joy То маслини имаше много и уж опашка след мен нямаше, пък като видяха, че взимам маслини и те се засилиха да вземат... Mr. Green
Аз да попитам за едни натурални маслини /май така се водеха /, розовеят на цвят- хубави ли са, солени ли са, на зелени или на черни маслини приличат повече на вкус...? Blush
Днес находката ми бяха едни джапанки за дъщеричката- намалени от 6,99 лв на 1,74 лв. Розови на бели точки, много мекички и удобни /за баня, плаж са идеални/. Heart Eyes Взех и от млякото с ягода /от птомоцията/, от едно друго мляко с кафе /500 мл опаковка, много ми хареса/, 3 бр. великденски салфетки с овци Heart Eyes , 3 бр. консерва риба тон /дано да я бива/, оризовки.
Виж целия пост
# 171
Къде ги намирате тия намалени чехли newsm78
Виж целия пост
# 172
Само да се похваля. Тази седмица получих вестник.
Виж целия пост
# 173
Само да се похваля. Тази седмица получих вестник.

При нас пак няма. Има ли интересни предложения?
Виж целия пост
# 174
Не знам какво те интересува. Има кафе Лаваца 0.500 кг. за 6,89 лв., кашкавал /който аз харесвам/ на 7,75 лв., копфсалата на 1,29 лв., гръцко домати на 2,79 лв., ягоди 0.250 кг. на 1,11 лв., маслини супер мамут на 5,50 лв., кайма народна за принцеси на 0.99 лв., тракийски кори на 0.79 лв., разтворимо кафе 5,49 лв., прах за пране Ариел 2 кг. за 6,89 лв., омекотител Силан 1,35 л. на 3,59 лв., вода Девин 1,5 л. на 0.57 лв., джапанки, плажни кърпи, дамски чехли, детски бански, аква обувки, басейни надуваеми, пластмасов стол, шезлонг, бебешки мокри кърпи на 0.89 лв за 72 бр., кухненска ролка 2 бр. за 0.99 лв., т. хартия Перфекс 8 бр. за 2,79 лв. и др. От петък до неделя суджук на елит мес на 11.49 лв., натрошено краве сирене 2.49 лв., боб 1 кг. 1.99 лв., пилешки дробчета 0.99 лв., печурки консерва 0.89 лв. мляно кафе Чибо 500 гр. 4,29 лв, кухненска ролка голяма с цветен печат 1,84 лв. и сапуни 4 бр. Дуре на 1.39 лв.
Виж целия пост
# 175
Didka pitka.
Благодаря ти.
Виж целия пост
# 176
Няма за какво. Имай предвид, че не съм изписала всичко. Може пък да има нещо, което на теб да ти хареса.
Виж целия пост
# 177
Мен нищо не ме впечатли кой знае колко. Ще има кетчуп на Гурме идеал (това ми е любимата лютеница, която е "чиста" без нишесте и скорбяла), също така и "Кашкавал" на 7,75 кг
Бях днес в магазина, но накупих обичайните неща + брашно топаз мел и айберг на 1,29, както и лук и банани.
Кашкавала Елена от витрината ми хареса. Имаше и от любимия ми маджаров но не купих Peace Толкоз з а тази седмица.
Виж целия пост
# 178
Новата брошура http://issuu.com/proomo/docs/20-26__4?e=1907292/12388979
Виж целия пост
# 179
За всички мами от Шумен, картофите в Кауфланд 2 са на 0.29 лв. в момента. Кебапчетата от менюто също са още на 0.99 лв. и са до утре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия