Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 505
  • 767
# 225
Ти и сама си се справила. Simple Smile Аз доста мляко съм изяла и от тяхното, но още като започваха. После нещо го развалиха. Става въпрос за млякото на Чех, а не под марката на К-класик.
Виж целия пост
# 226
Наскоро като обсъждахме Чех- салами, сирене и т.н., не си спомням някой да каза нещо положително за марката.  Mr. Green А гледам и реклама по тв се върти колко са качествени продуктите им... hahaha
Виж целия пост
# 227
Онзи ден съм грабнала някаква заквасена сметана на Чех, но не съм я отворила още. Thinking
Пропуснала съм отзивите напоследък за тази марка, преди време май бяха положителни, или се лъжа?
Виж целия пост
# 228
Находката ми от днес,детски джапанки,номер 30.Бяха намалени от 10 на2лв,намерих ги на намаления щанд.
Виж целия пост
# 229
Наскоро като обсъждахме Чех- салами, сирене и т.н., не си спомням някой да каза нещо положително за марката.  Mr. Green А гледам и реклама по тв се върти колко са качествени продуктите им... hahaha
Аз похвалих топеното сирене на Чех. Тогава взех за първи път. Хареса ни, слагах го на пица, от толкова лоши коментари тогава за тази марка не съм взимала повече нищо.
Виж целия пост
# 230
Наскоро като обсъждахме Чех- салами, сирене и т.н., не си спомням някой да каза нещо положително за марката.  Mr. Green А гледам и реклама по тв се върти колко са качествени продуктите им... hahaha
Аз похвалих топеното сирене на Чех. Тогава взех за първи път. Хареса ни, слагах го на пица, от толкова лоши коментари тогава за тази марка не съм взимала повече нищо.
На мен то ми е много солено. А иначе синът ми го омаха последния пък като взехме и не му беше солено Mr. Green
Виж целия пост
# 231
Онзи ден съм грабнала някаква заквасена сметана на Чех, но не съм я отворила още. Thinking
Пропуснала съм отзивите напоследък за тази марка, преди време май бяха положителни, или се лъжа?
И аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 232
Онзи ден съм грабнала някаква заквасена сметана на Чех, но не съм я отворила още. Thinking
Аз бях взимала преди време малка заквасена сметана Чех- тогава не обърнах голямо внимание на марката, трябваше ми малка опаковка. Не си спомням да не ни е харесала, но и чак нещо извънредно не беше. Нормална. Peace Всъщност, негативното ми мнение към марката е основано предимно на четенето на етикетите на колбасите.
Гитадам, и аз миналата седмица взех джапанки на дъщерята за 1,74 лв, номер 29. Тогава имаше и номер 30, но тъмносини на бели точки- направи ми впечатление, че всеки чифт беше на различна цена- 1,74, 2.00, 2,19 лв... newsm78 Така и не разбрах на какво се дължаха разликите от стотинки в цените... Laughing
Виж целия пост
# 233
Ето това са моите.И мен ме учудват различните цени,може би по малките номера са на по ниска цена.Днес бяха само тези.Намерих ги долу забутани на хранителния щанд.Без пари са направо,идеални за ходене из двора или къщи през летния сезон.

http://prikachi.com/images/133/8067133G.jpg

Иначе аз купих домати и сирене Тракия,харесва ми.Винаги от него купувам.
Виж целия пост
# 234
Ето това са моите.И мен ме учудват различните цени,може би по малките номера са на по ниска цена.Днес бяха само тези.Намерих ги долу забутани на хранителния щанд.Без пари са направо,идеални за ходене из двора или къщи през летния сезон.
Ха, точно тези видях първо и аз, после взех розовите на точки 29 , защото 30 щяха да са и широки сега на дъщеричката Grinning Наистина са без пари, а и са мекички и качествени. Peace
Баща ми е купил някакво сирене Етър, дано да го бива, за пръв път го виждам. Grinning Също и макарони /предполагам от промоцията/, нещо не ми се виждат особено качествени на вид... newsm78 останалото са обичайните неща- кисело мляко Верея, прясно мляко К класик, зелен лук, салати, репички, Барни.
Виж целия пост
# 235
Обожавам сиренето Родопско чудо, нали тази седмица е на промоция? Още не съм ходила, най- добре през уикенда за него, кашкавала без име и кафето Чибо  Peace
Виж целия пост
# 236
Аз взех от кашкавала без име, по ваша препоръка, но още не сме го опитали. Като чета съдържанието на етикета ми хареса и дано и на вкус да е така. Пише, че е произведен в Германия и е пакетиран в България.
Виж целия пост
# 237
Да си излея аз мъката... Всяка седмица пазаруваме в Кауфланд, като много често купуваме и разни неща от промо каталога им. Преди няколко дни видях в него, че продават 120 грама печени бадеми Вени на уникалната цена от 2,29 лв. Веднага казах на моя да ходи да купи няколко пакета, защото той много обича и това си е голяма оферта. По-късно ми казва, че купил 5 броя от тях и като се прибрал видял, че са с изтекъл срок на годност от няколко месеца. Е, много се ядосах, че такъв голям магазин рискува толкова много с едни ядки! Вече ще внимавам какво купувам от там!  #2gunfire
Виж целия пост
# 238
Много неприятно. Sad Според мен, може и някой да не си е догледал работата. #Cussing out Изтекъл срок на годност от няколко месеца е прекалено, да рискуват чак дотолкова ми е странно. newsm78 Дори на намаления щанд се намират ядки /че даже и на по-добра цена/ които често са с изтичащ срок примерно след половин-един месец, а не изтекъл вече.  NaughtyЗанеси им ги на Информация, за да ти върнат парите- мисля, че и ваучер в знак на извинение ще получиш. Peace
Виж целия пост
# 239
Да не е срок на производство,а не на годност
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия