Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 505
  • 767
# 270
Ние също сме взимали от този...боб. Sick Потвърждавам, че кисна, вря и накрая пак не беше сварен съвсем. Обаче внимавайте и за един по-жълтеникав на цвят- той е същата работа, но +голямо количество боклуци и камънаци за чистене... ooooh!
Аз влизам специално, за да се оплача от "кравето сирене" ЕТЪР което баща ми купи преди няколко дни.  Sick Искрящо бяло, разпада се на трохи, а съдържанието: краве мляко, сухо мляко, калциев двухлорид, закваска, мая, сол.... Sick Close Изобщо не знам защо са го нарекли краве сирене и определено дори на вид не го докарва като сирене.... #2gunfire
Забелязали ли сте производителят който прави Кашкавалът /който в момента е на промоция/ да произвежда и сирене? newsm78 Ако да, склонна съм да го опитам, защото сме фенове на кашкавала им вкъщи... Thinking
Днес баща ми купил тоалетна хартия Перфекс, ама не от промоционалната която исках, ами ароматизирана Перфекс с праскова. Утре трябва да ходя да я връщам /не ми понася нещо в нея/ и ще взема 2 опаковки от промоционалната неароматизирана Перфекс. Представям си като се появя на Информация с хартията  hahaha , но и без това хем струва към 5 лв, хем няма какво да я правя ако я задържа.
Виж целия пост
# 271
Гледам, че боб обсъждате - пробвали ли сте беления боб? В Кауфланд съм виждала само една марка, забравих коя беше, но много сполучлив - сварява се за половин час без накисване.
Виж целия пост
# 272
Гледам, че боб обсъждате - пробвали ли сте беления боб? В Кауфланд съм виждала само една марка, забравих коя беше, но много сполучлив - сварява се за половин час без накисване.

Да не е на Крина? Наистина бързо увира, но е малко скъпичък..
Виж целия пост
# 273
Така и така темата стана бобена, кажете каква марка боб готвите. Аз съм доволна от този на Аро - дребен е и увира бързо.
Виж целия пост
# 274
Гледам, че боб обсъждате - пробвали ли сте беления боб? В Кауфланд съм виждала само една марка, забравих коя беше, но много сполучлив - сварява се за половин час без накисване.

Да не е на Крина? Наистина бързо увира, но е малко скъпичък..

Точно на Крина е  bouquet. Скъпичък е, да, но си струва за домакини, които се прибират в 18 часа и в 19 трябва да имат нещо на масата  Laughing Един пакет от 800 грама ми стига за 2 пъти, ако правя яхния, или за 3 пъти, ако правя чорба.
Виж целия пост
# 275
Да, и аз съм доволна от този беления на Крина, за детето редовно правех от него...
Напоследък нещо не готвя често боб.

Иначе пак вземам на Крина от другите видове.. Peace
Виж целия пост
# 276
Да, и аз съм доволна от този беления на Крина, за детето редовно правех от него...
Напоследък нещо не готвя често боб.

Иначе пак вземам на Крина от другите видове.. Peace
Този беленият се разварява бързо, но става на пюре. Confused
Виж целия пост
# 277
аз купувам салатен боб на Калиа, готов сварен в буркани, и като бързам или го правя на салата, или на яхния с моркови и лук. става много бързо, и е маслен, вкусен...
Виж целия пост
# 278
При нас кафето Лаваца от промоцията беше свършило още петък.  Cry
На клиентския телефон ли звъните в такъв случай?
Виж целия пост
# 279
Ние също сме взимали от този...боб. Sick Потвърждавам, че кисна, вря и накрая пак не беше сварен съвсем. Обаче внимавайте и за един по-жълтеникав на цвят- той е същата работа, но +голямо количество боклуци и камънаци за чистене... ooooh!
Аз влизам специално, за да се оплача от "кравето сирене" ЕТЪР което баща ми купи преди няколко дни.  Sick Искрящо бяло, разпада се на трохи, а съдържанието: краве мляко, сухо мляко, калциев двухлорид, закваска, мая, сол.... Sick Close Изобщо не знам защо са го нарекли краве сирене и определено дори на вид не го докарва като сирене.... #2gunfire
Забелязали ли сте производителят който прави Кашкавалът /който в момента е на промоция/ да произвежда и сирене? newsm78 Ако да, склонна съм да го опитам, защото сме фенове на кашкавала им вкъщи... Thinking
Днес баща ми купил тоалетна хартия Перфекс, ама не от промоционалната която исках, ами ароматизирана Перфекс с праскова. Утре трябва да ходя да я връщам /не ми понася нещо в нея/ и ще взема 2 опаковки от промоционалната неароматизирана Перфекс. Представям си като се появя на Информация с хартията  hahaha , но и без това хем струва към 5 лв, хем няма какво да я правя ако я задържа.
Марката Кашкавал "няма" производител...често е внос..днес един утре друг...Предлагащият го на пазара по-скоро може да се нарече, че го внася и разфасова...лично аз не си падам по полски и немски "кашкавал" въпреки, че в изброените държави стана мода да правят продукти насочени за нашият пазар..но са си химици...Вчера получих само допълнителна брошура за градина и тн. основната пак я няма..
Виж целия пост
# 280
Те в БГ хич не са химици. Брат ми разкарва палмово масло за мандрите, така че знам някои неща.  Joy Въпроса е, че тук не го докарват и на вкус.
Виж целия пост
# 281
Имало някакъв препарат в Кауфланд за почистване на перални. Някой да е чувал за него, да ми даде инфо как излгежда, име, каквото и да е...
Виж целия пост
# 282
В Кауфланд мисля, че се предлагаше препарата за почистване на перални на Heitmann
http://www.simplicol.bg/images/stories/virtuemart/product/heitma … ht-za-peralni.jpg
http://www.simplicol.bg/images/stories/virtuemart/product/3375.jpg
Виж целия пост
# 283
Изключително слаба брошура  Crossing Arms
Виж целия пост
# 284
Благодаря за информацията, във вторник ще го търся Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия