Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 504
  • 767
# 375
Аз един път си бях взела Медикс алвина делукс(май така беше). Много силен и дълготраен аромат, чак ме учуди. И добре ги омекотяваше дрехите.
Виж целия пост
# 376
Аз един път си бях взела Медикс алвина делукс(май така беше). Много силен аромат, чак ме учуди. И добре ги омекотяваше дрехите.

Аз веднъж взех такъв и повече не го смених...черният е невероятен. Златистият също ми харесва но не чак толкова.
Виж целия пост
# 377
Аз един път си бях взела Медикс алвина делукс(май така беше). Много силен аромат, чак ме учуди. И добре ги омекотяваше дрехите.

Аз веднъж взех такъв и повече не го смених...черният е невероятен. Златистият също ми харесва но не чак толкова.

Точно за черния говорех, но съм пропуснала да го уточня  Grinning
Виж целия пост
# 378
tinki_15 ,дано не греша,но мисля,че сме "градски"  Grinning.Та за омекотителя,бих те посъветвала да си купиш от Енди -21.Там има голямо разнообразие и повечето са алтернативен внос.Аз много харесвам розовото Коколино   - ухае ми на плодова дъвка и Ленор орхидея.Но има още много видове марки и аромати.
Виж целия пост
# 379
нямам време да чета всичко в изминалите няколко дни ....искам само да кажа да внимавате със сроковете на годност ....гледайте ги защото мислех днес да взема от бутчетата за 10 лв намалени на 2,77 лв но на витрината се случи нещо което ме спря  !!!!!!!!!!!!!!! една жена взе да мирише от въпросните бутчета и попита докога им е срока те казаха че е до 7 май ....... ,,ТЕ МИРИШАТ '' и бяха думите и веднага ги върна ....страхотемн срам за персонала стана в този момент вс се спогледаха и клиентите почнаха да се отдрапват ....аз взех само 0.700кг кайма и чак на касата гледам че и тя е до 7 май но за толкова количество не я върнах защото ще я готвя утре !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ГЛЕДАЙТЕ СРОКОВЕТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 380
За миришещите бутчета оправдание няма,грешка е на магазина,явно не са съхранявани правилно.Обаче си мисля,че за прясно месо няма как срока на годност да е повече от 3-4 дни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 381
Да, 3-4 дена е срока на годност, но въпросът е там, че месото е било негодно преди да изтече срока му на годност!
И тук идва въпросът - кой пише този срок и как го пише? Може да са извадили старо месо  с изтекъл срок, а да са написали, че е до 7-ми..

Нямам вяра на никого вече, освен на очите и носа си Mr. Green
Виж целия пост
# 382
Да, 3-4 дена е срока на годност, но въпросът е там, че месото е било негодно преди да изтече срока му на годност!
И тук идва въпросът - кой пише този срок и как го пише? Може да са извадили старо месо  с изтекъл срок, а да са написали, че е до 7-ми..

Нямам вяра на никого вече, освен на очите и носа си Mr. Green
За бутчетата е ясно,аз затова написах ,че е грешка на магазина и явно не са съхранявани както трябва.
За краткия срок на годност имах предвид каймата ,която Мишето спомена,че е до 7-ми  Peace
А иначе за другото за съжаление няма гаранция за нищо  Confused
Виж целия пост
# 383
Абе хич не им вярвам - с тези хвърчащи листчета с цената Stop
Виж целия пост
# 384
Много съм доволна от сиренето Здравец,сандалите не ми харесаха,пък и 39 ми бяха малки,пръстта ми излизаше.
Виж целия пост
# 385
Cocolino-то в К не е ли турско? то затова е толкова зле.
Не. Коколиното в Кауфланд не е турско. Турското Коколино се казва Yumoş и не е толкова зле, напротив много си е добро.
Коколиното в Кауфланд е унгарско Peace
Последното ми Коколино, купено от Кауфланд(лилаво) си е гъсто и омекотява. А аромата му се запазва дълго.
Виж целия пост
# 386
Днес- белен суров слънчоглед, няколко кг портокали по 1,49 лв/кг -опитахме 2 и бяха вкусни, сладко-кисели, достатъчно сочни като за май месец, лесно им се белеше ципата, без семки, само от единия край на всяко "резенче" имаше по около 1 см участък със "сухо" което не става за ядене. Дано и останалите портокали са с подобни качества, ще взема още, ако се окаже така! Peace И накрая взех и едно сокче за детето- пък вкъщи ми се цупеха защо било с Мечо, а не с принцеси.... hahaha Детските сандали ми допаднаха горе-долу, но може би ако бяха с малко по-ниска цена бих взела... Peace За тези пари бях взела на малката едни сандали от Дайхман които нямаха износване, бяха лекички и просто и умаляха. И аз останах с усещане като Гитадам, че сандалите са някак по-тежки или по-дървени, нееластични- трудно ми е да преценя кое от двете... newsm78
Виж целия пост
# 387
Да, 3-4 дена е срока на годност, но въпросът е там, че месото е било негодно преди да изтече срока му на годност!
И тук идва въпросът - кой пише този срок и как го пише? Може да са извадили старо месо  с изтекъл срок, а да са написали, че е до 7-ми..

Нямам вяра на никого вече, освен на очите и носа си Mr. Green
+1. Толкова пъти съм се парила с развалени бутчета, че задължително развързвам плика и ги мириша. Тази година не съм попадала на смрадливо пилешко, но миналата - редовно. И разбира се, за това е отговорен единствено управителят и персоналът в този отдел на магазина! Naughty
Виж целия пост
# 388
Не съм ходила в Кауфланд отдавна, но ви чета...За Коколиното не знам какво да кажа...имам го отдавна и е направо като парфюм. От разреденото не съм купувала още.

Срокът на годност за всеки продукт, опакован на витрината за обслужване, съм забелязала, че е 2 дни. Каквото и да ти опаковат там...пише 2 дни след покупката

Това, че някой си бил видял срок на годност минал преди една или две години  е абсолютна лъжа или тъпотия, не знам как да го нарека...гледат датата на производство, но и те не знаят какво гледат.....решили са, че е срока на годност. Като на мишето историята с изтеклия срок на годност от септември 2014. Па като погледнах продукта...той произведен тогава(септември2014) и годен до 2016
Виж целия пост
# 389
Много често хората не правят разлика между дата на производство и срок на годност ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия