Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 501
  • 767
# 450
Гевгира е пълна скръб! На същия му се разлепиха дръжките докато отцеждах спагети свалени от котлона!
Щанда със салатите е най-зле в Кауфланд! Там в 99% от случаите няма никой, и чакаш поне 5 мин докато си нарежат саламите и филетата и някой се сети, че трябва да те обслуват. За предреждане не са ме предреждали, може би защото правя забележки и си отстоявам реда! Wink
Виж целия пост
# 451
Момичета,тези чаршафи заслужават ли си?Някоя от вас има ли ги?100% памук пише на брошурата..... а хабер си нямам....  newsm78 А имам нуждичка да си взема 1-2 компекта.А това 4 и 5 части какво е,със завивка ли да е 5-те части?  newsm78 Извинете, ако въпросите ми ви се сторят глупави   bouquet  Laughing
Виж целия пост
# 452
Момичета,тези чаршафи заслужават ли си?Някоя от вас има ли ги?100% памук пише на брошурата..... а хабер си нямам....  newsm78 А имам нуждичка да си взема 1-2 компекта.А това 4 и 5 части какво е,със завивка ли да е 5-те части?  newsm78 Извинете, ако въпросите ми ви се сторят глупави   bouquet  Laughing

По Коледа ги бяха пускали същите с някакви точки пак на същите цени като че ли. 100% памук са. Тогава си взех този в лилаво (най-левия на снимката във вестника), 5 части - 1 долен чаршаф (не ми се мери сега, а не помня размера, но като за спалня, поне 180см би трябвало да е), 2 калъфа 150х200 за завивки и 2 калъфки за възглавници. С 4 части май бяха с долен голям, за завивка пак голям размер и 2 калъфки за възглавници. Единички са с долен малък чаршаф, торба за завивка и калъфка за възглавниа (това би трябвало да са 3-те части). Само чаршафи са, нямат олекокотена завивка, ако това си имала предвид. На всяка опаковка си пише размерите на всички части.
Ами не съм особено очарована от качеството... Първо, въпреки че ги пера на 40 градуса тъмно лилавите части станаха на по-бледи ивици, второ - калъфките за възглавниците се разкривиха по шевовете и не на последно място - хубаво, че са 100% памук, но стоят някак твърди (въпреки омекотителя) и ужасно се мачкат. Не бих си повторила покупката определено  Naughty

След чаршафите се бях зарекла да не посягам към нищо на ТЕД, но все пак да ви питам - някой ползва ли топ матраците ими някакви отзиви? Изкушава ме цената на единичния, като мисля да го ползвам за гости на дивана  Thinking
Виж целия пост
# 453
Гевгира е пълна скръб! На същия му се разлепиха дръжките докато отцеждах спагети свалени от котлона!
Щанда със салатите е най-зле в Кауфланд! Там в 99% от случаите няма никой, и чакаш поне 5 мин докато си нарежат саламите и филетата и някой се сети, че трябва да те обслуват. За предреждане не са ме предреждали, може би защото правя забележки и си отстоявам реда! Wink



време е да въведат системата за обслужване с номерца както е в някои страни в Европа
някои БГ банки вече я въведоха
Виж целия пост
# 454
Някоя мама да е ползвала превръзките every day. Интересува ме дали са памучни, че днес ходих да ги разгледам, но никъде не видях да пише памук.  newsm78
Виж целия пост
# 455
Момичета, на каква цена е Персила и колко литра е течния, че нашите брошури ги разнасят в сряда  newsm78
Течен - 4,380л. -60 пранета, прахообразен - 4,5 кг.-60 пранета за 13,99 лв..

Благодаря ти Peace Hug
Виж целия пост
# 456
време е да въведат системата за обслужване с номерца както е в някои страни в Европа
някои БГ банки вече я въведоха

Хич не виждам как може да стане в Кауфланд  Hug

Някоя мама да е ползвала превръзките every day. Интересува ме дали са памучни, че днес ходих да ги разгледам, но никъде не видях да пише памук.  newsm78

Ползвала съм преди, има памучни, но мисля, че има е копринени. Трябва да го пише някъде  Peace
Виж целия пост
# 457
Благодаря ти, утре пак ще ги разгледам.
Виж целия пост
# 458
Аз пък по Коледа взех 3 спални комплекта на ТЕД и съм доволна. Памучни са и моите изобщо не са твърди. Цветовете за сега са ок, пера ги на 30 градуса. За тази цена качеството е задоволително.
Виж целия пост
# 459
Някой който е получил вестника за другата седмица ще каже ли какви са по-интересните оферти от утре? Hug  bouquet При нас ПАК не пристигна никакъв вестник, тази седмица останах без вестник /все беше свършил и в магазина/, за следващата най-вероятно пак така. Crossing Arms
Виж целия пост
# 460
Някой който е получил вестника за другата седмица ще каже ли какви са по-интересните оферти от утре? Hug  bouquet При нас ПАК не пристигна никакъв вестник, тази седмица останах без вестник /все беше свършил и в магазина/, за следващата най-вероятно пак така. Crossing Arms
като няма хартиена, разглеждай в нета http://katalogkaufland.blogspot.com/2012/11/blog-post.html
Виж целия пост
# 461
Аз пък по Коледа взех 3 спални комплекта на ТЕД и съм доволна. Памучни са и моите изобщо не са твърди. Цветовете за сега са ок, пера ги на 30 градуса. За тази цена качеството е задоволително.

И ние си купихме 3 броя от спалните комплекти на ТЕД по време на промоцията със събирането на точките. Нашите са от 5 части-кораловия, синьо-зеления и тъмния лилав. Много съм доволна от качеството Peace а вече сме и с малко бебе и сега се перат още по-често! В началото, след изписването от болницата, мъжът ми настояваше той да пуска пералнята и докато се усетя, всички комплекти ги беше прал на 60,вместо на 40 градуса ooooh! но издържаха. А и ги сушим в сушилня, и там издържат засега цветовете. С две думи - доволна съм!
Виж целия пост
# 462
Да,аз си купих превръзките Еври Дей,хубави са,но са по дебели от Натурела.Взех зелен пакет,ароматизирани са.Памучни са,а тези Принцес по 59ст са копринени,търсих памучни от тях,но нямаше.
Виж целия пост
# 463
Джапанките как са?
Виж целия пост
# 464
Здравейте. Имате ли мнение за апрарата за кръвно AEG.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия