Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 502
  • 767
# 435
Отново да помоля за е - брошура?  bouquet
Виж целия пост
# 436
Отново да помоля за е - брошура?  bouquet

май не е качена още


...


аз се надявам да има номера от джапанките, че цената ми харесва
Виж целия пост
# 437
Това с бабката и мен ме разсмя. 50 годишни пенсионери почти няма в последно време. Сестра ми е на 55 г., но не бих казала, че е бабка, напротив изглежда на 40 г., нищо, че има вече 2 внучета. На пенсионерите и аз се дразня още от дете, когато ме изпращаха да пазарувам. Винаги пререждаха, защото те имали работа, а ние(децата) сме щели да играем ooooh!
Аз понеже съм си "мека Мария", най-редовно ме пререждат на витрината в Кауфланд(не само пенсионери). А иначе и на мен ми се е случвало да чакам доста и да не дойде никой да ме обслужи. Направило ми е впечатление, че на сиренето винаги липсват служители, може би защото най-често от там пазарувам.
Виж целия пост
# 438
Мен също често ме пререждат- и на витрина, и на каса, гледам много да не се дразня от такива дреболии. Поне докато не ме прередят много хора или докато не го направят много нагло. Ако видя, че някой около мен бърза много, а аз не- също съм склонна да отстъпя. Има една категория 50-55 годишни обаче които нито са пенсионери все още, нито са с манталитет на по-млади, идват като някакви шефове и започват да се разпореждат, пререждат и все има какво да кажат, че да излезе, че те са прави да са първи... Crazy
Скрит текст:
Иначе класическите пенсионери с ниските пенсии чакат като лешояди да намалят хлябове в Лидъл или пък да намалят стока в съответните щандове в Кауфланд- на мен ми е много тъжна гледка, защото е много по-различно от нахалството на уж болните и стари пенсионери които обаче имат сили и нерви да се блъскат и да пререждат, че и да викат по хората..... Cry
Виж целия пост
# 439
Някой купи ли си от сгъваемите столове, в черно или бяло ?
Виж целия пост
# 440
Още снощи късно са донесли брошурата  Grinning
Като цяло за мен поне не е кой знае какво...Сладоледи на ККласик,Персил,вода Хисаря и доста неща на 50%...Загледах филтри за вода,ел кана,че моята изгоря...и прахосмукачка за 50 лв. сбез торба,ама с малка мощност-1200вата.Още миксер,пасатор,тостер,кафе машина.
А...и джапанки за 2,99 от 32-46 номер.
Чаршафи на Тед...-50%,ама колко са читави  Rolling Eyes Не пише състав.
Виж целия пост
# 441
Някой има ли представа на каква цена са ваничките за крака? Обещах на една приятелка да проверя, но няма да успея днес да ида, нито пък утре. Ако имате път, моля да погледнете.  Praynig
Ето това представляват и са при електроуредите:
Виж целия пост
# 442
Някой има ли блендера на Делимано? Струва ми се, че е с малки мощности, 350w.
Виж целия пост
# 443
Момичета и аз сега видях новата брошура. Кой прах е по хубав , прахообразният или течният Персил?
Утре ще купувам : прах , кафе, джапанки от дом. потреби гевгир и най вероятно още нещо.
Виж целия пост
# 444
Момичета и аз сега видях новата брошура. Кой прах е по хубав , прахообразният или течният Персил?
Утре ще купувам : прах , кафе, джапанки от дом. потреби гевгир и най вероятно още нещо.
Аз съм доволна от течния. Отдавна само него използвам.
п.с. пробвах препоръчаната Медикс алвина и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 445
И аз ще си купя едни джапанки.
Виж целия пост
# 446
Момичета и аз сега видях новата брошура. Кой прах е по хубав , прахообразният или течният Персил?
Утре ще купувам : прах , кафе, джапанки от дом. потреби гевгир и най вероятно още нещо.
Аз съм доволна от течния. Отдавна само него използвам.
п.с. пробвах препоръчаната Медикс алвина и съм много доволна Peace

благодаря Peace
Виж целия пост
# 447
Аз взех син течен Персил от 2,9л. при една от последните промоции преди 2-3 седмици, прах няколко пъти и го зарязах. Някаква страшно силна и тежка миризма, чак ми ставаше гадно, при положение, че след като свърши програмата, още 2 пъти изплаквах прането.
Виж целия пост
# 448
Момичета, на каква цена е Персила и колко литра е течния, че нашите брошури ги разнасят в сряда  newsm78
Виж целия пост
# 449
Момичета, на каква цена е Персила и колко литра е течния, че нашите брошури ги разнасят в сряда  newsm78
Течен - 4,380л. -60 пранета, прахообразен - 4,5 кг.-60 пранета за 13,99 лв..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия