SUPERNATURAL: He Ain't Heavy, He's My Brother

  • 30 680
  • 746
# 405
Да,умело ги е съчетал човека  Crazy
Виж целия пост
# 406
Малко снимки от конвенцията в Бирмингам:





Виж целия пост
# 407
Не ми харесва Джаред с това куку-руку на главата, друго е да размята коса.  Mr. Green
Ризата на Дженсън е страхотна, цвета е много хубав.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 408
Много са яки бе  Mr. Green
Виж целия пост
# 409
Джаред всякак е неустоим. Питай Галя Joy .




Само истински мъж може да носи добре розово Wink :



Иначе аман от обичайните приглушени 'мъжки' цветове Crossing Arms . Скучни са, освен ако етикетът не задължава, разбира се.
Виж целия пост
# 410
За мне това е прасковено.

Искам да изям кукуригуто на Джаред
Виж целия пост
# 411
О,Галето,Джаред никак няма да го върне  Party

Дженсън много готин брее ...  Heart Eyes *лиготоч*


Виж целия пост
# 412


Виж целия пост
# 413
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Ухаа  Mr. Green
Виж целия пост
# 414
Ах! smile3544
Излизам да потичам на хлад, за да не коментирам повече Wink
Виж целия пост
# 415
Импала  Crazy интересен щеше да ми е коментарът ти по последното фото  Mr. Green Blush
Виж целия пост
# 416
 hahaha
Виж целия пост
# 417
Нимой са хили  Crossing Arms  Mr. Green
Виж целия пост
# 418
Не може да коментира, излезе да тича и тича така, все едно Дженсън я гони с кожен в ръка. Колан. Тоест - баааавно  Laughing

Имаше един единствен случай на връщане, нещо ми се мотае сребрист анцуг...ма сигурно щото съм била по-млада и капризна, затова. А Джаред с чоко е повече от неустоим  Heart EyesКато викинг! Или като самурай! Еех, гледа ми се в нещо историческо. Еротико-историческо  Blush

Иначе ме е яд на Сам. По-скоро на сценаристите, де, Сам никога не е много виновен  Mr. Green Що затриха така Чарли? Едно, че си беше супер, слагам я наравно с Бела и Джо, за тях трите мисля, че имаше още хляб в тях. По-добре да бяха очистили шериф Мийлс. И второ - Дийн сега наистина ще е ядосан на Сам, Сам ще е тъжен (а може би и гол  Praynig ) и ядосан на себе си, ще се чувства виновен, ще се доказва пред брат си...това вече сме го гледали  Laughing  Би ми било по-интересно да бяха се събрали в бункера и там да търсят кода. Без скрито-покрито, ей така, за разнообразие  Laughing Дийн щеше да порита, но да клекне, особено ако го бяха поставили пред свършен факт. Единствено с убиването на Краули май не би се съгласил  newsm78
Виж целия пост
# 419
Не може да коментира, излезе да тича и тича така, все едно Дженсън я гони с кожен в ръка. Колан. Тоест - баааавно  Laughing



 Joy Joy Joy

Добро включване ,Гале  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия