Моите се гледат до 2+ години у нас с човек. Голямата първо тръгна на бг градина, след това и на американска, но беше на 4 вече. Сега и малкото по този път го мислим.
Тук е пляс-пляс два шамара и млъквай, че майка ти няма да дойде да те вземе. Радвам се, че все още успяваме да връзваме някак двата края и да си ги гледам аз децата.
Изобщо не сядам. Но за децата съм пробвала и тоалетена хартия. Толкова се пързаля, че едва ги закрепвам.

Ето и още нещо, което започва да ме кефи - тук ще може да си играе с деца от различни националности, което надявам се ще я направи много по-отворена. Има и едно дете в инвалидна количка... 
Мен много ме е яд, че доскоро спеше в шезлонг, а сега в нещо като кушетка, а пък децата на познати спят на шалтета, странна работа, но като няма друго..
Аз чета,но няма време да пиша.Препоръчани теми