
Все пак подходих сериозно и го стартирах миналата седмица. Другата ще се явявам на теория, а от кормуването изминаха 4 учебни часа. Инструкторът е много спокоен, а аз никак не се справям добре.
А магазина има ли кой да движи по толкова време, като ви няма?

Вчера В. намерила стотинка, взела един билет от лотарията има много в нас, от магазина и събират непечелившите да си играе, та имаме поне 30, и търка билета. А ти вече и шоколад ли даваш? Аз не съм давала още и до последно ще стискам фронта, че този бяс няма нужда от стимули. 
И все пак чакам да отлети с майка си и баща си и да встъпя във владение на балкона си отново, да си го изчистя, да си сложа цветя... Ех!

Вчера В. намерила стотинка, взела един билет от лотарията има много в нас, от магазина и събират непечелившите да си играе, та имаме поне 30, и търка билета.

.

Препоръчани теми