Керамична преса за коса! - 6

  • 162 293
  • 743
# 315
Здравейте отново!

Чудех се каква преса да си взема и реших да е тази на Лореал SteamPod 2.0 , четох добри отзиви за нея.
Цената хич не е ниска и малко се притеснявам да не би да я взема и да не ми хареса, ще се радвам ако споделите личния си опит с нея и дали от сайта lookfanstic е 100% оригиналната преса. Предполагам си е ок,но е малко странно това,че в златна рибка е 520 лв, а в сайта 300 лева, разликата е голяма.

Скрит текст:
П.с бих била благодарна ако споделите как пристигат пратките от горепосочения сайт
Скрит текст:

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 316
Здравейте отново!

Чудех се каква преса да си взема и реших да е тази на Лореал SteamPod 2.0 , четох добри отзиви за нея.
Цената хич не е ниска и малко се притеснявам да не би да я взема и да не ми хареса, ще се радвам ако споделите личния си опит с нея и дали от сайта lookfanstic е 100% оригиналната преса. Предполагам си е ок,но е малко странно това,че в златна рибка е 520 лв, а в сайта 300 лева, разликата е голяма.

Скрит текст:
П.с бих била благодарна ако споделите как пристигат пратките от горепосочения сайт
Скрит текст:

Благодаря предварително!
Оригинална си е, няма да съжалявате, но имайте напредвид, че за лятото в горещините не я използвах нали е с пара, затова си купих заместителна за лятото на kiepe
Виж целия пост
# 317
Скрит текст:
Здравейте отново!

Чудех се каква преса да си взема и реших да е тази на Лореал SteamPod 2.0 , четох добри отзиви за нея.
Цената хич не е ниска и малко се притеснявам да не би да я взема и да не ми хареса, ще се радвам ако споделите личния си опит с нея и дали от сайта lookfanstic е 100% оригиналната преса. Предполагам си е ок,но е малко странно това,че в златна рибка е 520 лв, а в сайта 300 лева, разликата е голяма.

Скрит текст:
П.с бих била благодарна ако споделите как пристигат пратките от горепосочения сайт
Скрит текст:

Благодаря предварително!
Оригинална си е, няма да съжалявате, но имайте напредвид, че за лятото в горещините не я използвах нали е с пара, затова си купих заместителна за лятото на kiepe
Много благодаря за бързия отговор! Вие от този сайт ли си я взехте? За колко време пристигна? Видях за доставката,че е безплатна за суми над 75 паунда.
Виж целия пост
# 318
Скрит текст:
Здравейте отново!

Чудех се каква преса да си взема и реших да е тази на Лореал SteamPod 2.0 , четох добри отзиви за нея.
Цената хич не е ниска и малко се притеснявам да не би да я взема и да не ми хареса, ще се радвам ако споделите личния си опит с нея и дали от сайта lookfanstic е 100% оригиналната преса. Предполагам си е ок,но е малко странно това,че в златна рибка е 520 лв, а в сайта 300 лева, разликата е голяма.

Скрит текст:
П.с бих била благодарна ако споделите как пристигат пратките от горепосочения сайт
Скрит текст:

Благодаря предварително!
Оригинална си е, няма да съжалявате, но имайте напредвид, че за лятото в горещините не я използвах нали е с пара, затова си купих заместителна за лятото на kiepe

Много благодаря за бързия отговор! Вие от този сайт ли си я взехте? За колко време пристигна? Видях за доставката,че е безплатна за суми над 75 паунда.
да от там я купих, за 2 седмици дойде със спиди, безплатна е доставката, само да знаете, че се пълни с дестилирана вода
Виж целия пост
# 319
Скрит текст:
Благодаря!!!Но от къде си сигурна,имаш ли такива? :***
В гугъл излиза KIEPE
Да имам зелената с розово, а синята я знам от една фризьорка
Сподели моля те,за тази която имаш-зелената с розово.Прави ли косата жива,права и лъскава?Защото от синята имам страхотни впечатления,но нямах надежда,че ще открия марката.Отново Благодаря Flowers Bouquet
изправя страхотно и косата си е ок, за разлика от ремингтоните, изпробвах много модели от приятелки, които ги имаха и сравнение с тях е супер
Може ли да споделиш разликата - Ремингтон и Киепе, понеже аз имам на Ремингтон - с плочите, които не са изцяло закрепени, бялата?
Виж целия пост
# 320
Скрит текст:
Благодаря!!!Но от къде си сигурна,имаш ли такива? :***
В гугъл излиза KIEPE
Да имам зелената с розово, а синята я знам от една фризьорка
Сподели моля те,за тази която имаш-зелената с розово.Прави ли косата жива,права и лъскава?Защото от синята имам страхотни впечатления,но нямах надежда,че ще открия марката.Отново Благодаря Flowers Bouquet
изправя страхотно и косата си е ок, за разлика от ремингтоните, изпробвах много модели от приятелки, които ги имаха и сравнение с тях е супер
Може ли да споделиш разликата - Ремингтон и Киепе, понеже аз имам на Ремингтон - с плочите, които не са изцяло закрепени, бялата?
разликата е в косата, с ремингтъна я чувствах по-твърда, имала съм и GHD и мога да направя сравнение с хубавите преси сега сравнявам с kiepe, loreal steampod и на една приятелка corioliss
Виж целия пост
# 321
Купих си KIEPE най-накрая!Утре ще се изправям,и ще споделя Simple Smile
Първата е като цвят:

Виж целия пост
# 322
Купих си KIEPE най-накрая!Утре ще се изправям,и ще споделя Simple Smile
Първата е като цвят:



ехее това са от по-новите май ( с тия шарки), когато си я вземах от дистрибутора ми беше показал  и тях
Виж целия пост
# 323
Току-що се изправях!Няма такава преса!Браво на KIEPE Simple Smile
Перфектно права коса,жива и бляскава!Загрява до 210градуса за няколко секунди,има си регулатор,влюбих се!Препоръчвам с всички ръце!
Виж целия пост
# 324
Току-що се изправях!Няма такава преса!Браво на KIEPE Simple Smile
Перфектно права коса,жива и бляскава!Загрява до 210градуса за няколко секунди,има си регулатор,влюбих се!Препоръчвам с всички ръце!
От къде си я взе ти и колко струва тази, ако е от интернет може ли линк да я поразгледам отблизо
Виж целия пост
# 325
Свържи се с вносителите на марката във фейсбук-Selena ES Proffessional,пиши им и поръчай,май в сайта им я няма Simple Smile
Струва 105лева
Виж целия пост
# 326
Току-що се изправях!Няма такава преса!Браво на KIEPE Simple Smile
Перфектно права коса,жива и бляскава!Загрява до 210градуса за няколко секунди,има си регулатор,влюбих се!Препоръчвам с всички ръце!
Може ли да ни покажеш изправянето? 😉
Виж целия пост
# 327
Току-що се изправях!Няма такава преса!Браво на KIEPE Simple Smile
Перфектно права коса,жива и бляскава!Загрява до 210градуса за няколко секунди,има си регулатор,влюбих се!Препоръчвам с всички ръце!
Може ли да споделиш косата каква е и колко време издържа изправянето?
Моята е суха, дълга, чуплива и понякога се налага да се изправям 2 пъти на ден. Имам ремингтън 5500 и съм в търсене на по-добра, точно такава, която да запазва блясъка и да изправя трайно.
Виж целия пост
# 328
Аз съм с не много дълга коса,черна,непокорна,гъста,тип-Rihanna-take a bow.Задължително ползвай спрей за защита преди пресата.Ремингтън са смешни,сравнени с професионалните преси,спокойно можеш да я смениш за KIEPE,Babyliss,gamma piu...Аз имам KIEPE,и косата ми е права,бляскава,мека и жива цял ден Simple Smile
Утре ще намаля градусите на 180,защото 210 са ми прекалено много,а и косата все ми стои права-няма нужда от толкова високи градуси.Препоръчвам пресата!
Виж целия пост
# 329
Благодаря, доста ме заинтригува, ще опитам да намеря салон, в който я имат, да я пробвам, лореал стиймпод също, въпреки, че клоня към kiepe. А от къде я взе?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия