Керамична преса за коса! - 6

  • 162 295
  • 743
# 330
Благодаря, доста ме заинтригува, ще опитам да намеря салон, в който я имат, да я пробвам, лореал стиймпод също, въпреки, че клоня към kiepe. А от къде я взе?
Обади им се,или се свържи с тях във фейсбук,това е фирма,която зарежда фризьорски салони с много известни марки,не само KIEPE,както и козметика и бои за коса,може да ги попиташ къде можеш да пробваш пресите,имат и шоурум в София,там трябва да може да се пробва Simple Smile Просто се свържи с тях,пресата не можеш просто така да я поръчаш от сайт Simple Smile
http://selena-cosmetics.com/index.php/en/
Виж целия пост
# 331
Благодаря, доста ме заинтригува, ще опитам да намеря салон, в който я имат, да я пробвам, лореал стиймпод също, въпреки, че клоня към kiepe. А от къде я взе?
Обади им се,или се свържи с тях във фейсбук,това е фирма,която зарежда фризьорски салони с много известни марки,не само KIEPE,както и козметика и бои за коса,може да ги попиташ къде можеш да пробваш пресите,имат и шоурум в София,там трябва да може да се пробва Simple Smile Просто се свържи с тях,пресата не можеш просто така да я поръчаш от сайт Simple Smile
http://selena-cosmetics.com/index.php/en/

Може аз им се обадих по телефона и поисках телефон на търговския представител за нашия град и така се свързах с него и ми я донесе даже до нас дойде, защото позакъсня малко и се бях прибрала.
Виж целия пост
# 332
Благодаря, доста ме заинтригува, ще опитам да намеря салон, в който я имат, да я пробвам, лореал стиймпод също, въпреки, че клоня към kiepe. А от къде я взе?
Обади им се,или се свържи с тях във фейсбук,това е фирма,която зарежда фризьорски салони с много известни марки,не само KIEPE,както и козметика и бои за коса,може да ги попиташ къде можеш да пробваш пресите,имат и шоурум в София,там трябва да може да се пробва Simple Smile Просто се свържи с тях,пресата не можеш просто така да я поръчаш от сайт Simple Smile
http://selena-cosmetics.com/index.php/en/
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 333
Благодаря, доста ме заинтригува, ще опитам да намеря салон, в който я имат, да я пробвам, лореал стиймпод също, въпреки, че клоня към kiepe. А от къде я взе?
Обади им се,или се свържи с тях във фейсбук,това е фирма,която зарежда фризьорски салони с много известни марки,не само KIEPE,както и козметика и бои за коса,може да ги попиташ къде можеш да пробваш пресите,имат и шоурум в София,там трябва да може да се пробва Simple Smile Просто се свържи с тях,пресата не можеш просто така да я поръчаш от сайт Simple Smile
http://selena-cosmetics.com/index.php/en/

Може аз им се обадих по телефона и поисках телефон на търговския представител за нашия град и така се свързах с него и ми я донесе даже до нас дойде, защото позакъсня малко и се бях прибрала.

Каква си взе ти?
Виж целия пост
# 334
Благодаря, доста ме заинтригува, ще опитам да намеря салон, в който я имат, да я пробвам, лореал стиймпод също, въпреки, че клоня към kiepe. А от къде я взе?
Обади им се,или се свържи с тях във фейсбук,това е фирма,която зарежда фризьорски салони с много известни марки,не само KIEPE,както и козметика и бои за коса,може да ги попиташ къде можеш да пробваш пресите,имат и шоурум в София,там трябва да може да се пробва Simple Smile Просто се свържи с тях,пресата не можеш просто така да я поръчаш от сайт Simple Smile
http://selena-cosmetics.com/index.php/en/

Може аз им се обадих по телефона и поисках телефон на търговския представител за нашия град и така се свързах с него и ми я донесе даже до нас дойде, защото позакъсня малко и се бях прибрала.

Каква си взе ти?
KIEPE fluo двуцветната
Виж целия пост
# 335

Каква си взе ти?
[/quote]
KIEPE fluo двуцветната
[/quote]
На каква цена и дали можеш да прикачиш снимка на косата си?
Виж целия пост
# 336
KIEPE fluo двуцветната
[/quote]
На каква цена и дали можеш да прикачиш снимка на косата си?
[/quote]

със снимките съм зле не знам как да качвам във форума, 99лв я купих аз с 1 година гаранция
Виж целия пост
# 337
Момичета,имайте предвид,че с пресата ФЛУО,ефекта може би няма да е същия,както с Камофлу.Просто предупреждавам,споделям какво ми казаха и от Селена ЕС Simple Smile Различни са пресите.
Виж целия пост
# 338
Момичета,имайте предвид,че с пресата ФЛУО,ефекта може би няма да е същия,както с Камофлу.Просто предупреждавам,споделям какво ми казаха и от Селена ЕС Simple Smile Различни са пресите.
Имаш предвид камофлажната ли? Аз май харесах Актив - бялата 🤗
Виж целия пост
# 339
Значи да търсим камуфлажната, така ли?
Виж целия пост
# 340
Момичета,имайте предвид,че с пресата ФЛУО,ефекта може би няма да е същия,както с Камофлу.Просто предупреждавам,споделям какво ми казаха и от Селена ЕС Simple Smile Различни са пресите.
Имаш предвид камофлажната ли? Аз май харесах Актив - бялата 🤗
И аз харесах Active HD,но се оказа,че са сходни с камуфлажната,а и я нямаха в наличност Simple Smile
Да,аз първо си поръчах ФЛУО,но нищо общо с това,което очаквах.Сега съм ОК с Камуфлажната Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Благодаря за уточнението  Peace
Виж целия пост
# 342
Момичета,имайте предвид,че с пресата ФЛУО,ефекта може би няма да е същия,както с Камофлу.Просто предупреждавам,споделям какво ми казаха и от Селена ЕС Simple Smile Различни са пресите.
Имаш предвид камофлажната ли? Аз май харесах Актив - бялата 🤗
И аз харесах Active HD,но се оказа,че са сходни с камуфлажната,а и я нямаха в наличност Simple Smile
Да,аз първо си поръчах ФЛУО,но нищо общо с това,което очаквах.Сега съм ОК с Камуфлажната Simple Smile
Да, в момента са им налични Флуо и Камуфлаж
Виж целия пост
# 343
Момичета,имайте предвид,че с пресата ФЛУО,ефекта може би няма да е същия,както с Камофлу.Просто предупреждавам,споделям какво ми казаха и от Селена ЕС Simple Smile Различни са пресите.
Имаш предвид камофлажната ли? Аз май харесах Актив - бялата 🤗
И аз харесах Active HD,но се оказа,че са сходни с камуфлажната,а и я нямаха в наличност Simple Smile
Да,аз първо си поръчах ФЛУО,но нищо общо с това,което очаквах.Сега съм ОК с Камуфлажната Simple Smile
Цената на камуфлажната каква е
Виж целия пост
# 344
105 лева
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия