Керамична преса за коса! - 6

  • 162 277
  • 743
# 255
Много моля помогнете и на мен Simple Smile
Търся си нова преса . Косата ми е руса, бързо се накъсва...моля препоръчайте ми щадяща преса до 200 лв.
Ако може и мнение за  колорис к2.3
На corioliss не ги препоръчват много тези с аргана давали дефект, може да се насочите към C серията, моя приятелка си поръча C 3 модела, а пък да видим, много е хвален и има ревюта в youtube
Виж целия пост
# 256
Здравейте колебая се между ремингтън Кератиновата и червената която в момента е на промоция също на ремингтън... ако някой ги е ползвал моля за мнение Simple Smile ... косата ми е доста дълга гъста и чуплива и няма изправяне Sad
Мога да ти дам мнение от личен опит за червената ремингтън. Купих си я преди три месеца пак от същата тази промоция. Ами мисля, че е добра, въпреки че преди това съм имала само една преса и нямам кой знае каква база за сравнение. Моята коса е доста гъста и се изправя много трудно. Тази преса ми я изправя супер, но само на 230° и нагоре, което е наистина много, но иначе не става добре изправена и е като слама. Косата ми губи блясъка си и краищата бързо бързо стават сухи. Като цяло пресата ми харесва, недостатъкът е, че изправя гладко само на много високи градуси. А за другата нищо не мога да ти кажа, но съм чувала добри отзиви.
Виж целия пост
# 257
Както казах вече, изправям се от известно време с пресата на ремингтън, но косата ми започна да се уврежда, таа смятам да прекратя. Затова бихте ли ми препоръчали сешоар и четка, с които да си издухвам и оформям косата? Мисля пе този вариант е по-малко вреден, а пък косата пак си изглежда добре. Аз имам един сешоар на Grundig май беше, но приставката му е с доста широк отвор.. Четка нямам, но едва ли е от кой знае какво значение каква е.. така де всяка ще свърши работа предполагам. Все пак ако може някой, който се изправя така да ми даде някакъв съвет. Мерси предварително
Виж целия пост
# 258
Четката е много важна, така че я подценявай! А хубавия сешоар е почти на цената на една хубава преса!  За сешоар препоръчвам Парлукс, за четката- керамична.
Виж целия пост
# 259
Аз последно се двоумя май май на Iso Beauty някои да препоръча нещо . Косата ми е права тънка цъфтяща мазна за къдрене ми трябва
Виж целия пост
# 260
Мъжът ми ме изпревари и днес ми е купил тази:
http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s8700-protect.html
Колкото е тъпо да звучи точно тя много много не ми харесваше...
Да я оставя ли,  моляяяяя дайте мнения.... Не смея да я пробвам,  че може да я върщам....
С тези водни пръски/пара май не ми вдъхва доверие????
Виж целия пост
# 261
Четката е много важна, така че я подценявай! А хубавия сешоар е почти на цената на една хубава преса!  За сешоар препоръчвам Парлукс, за четката- керамична.
Явно не съм особено запозната.. Не знаех че има керамични четки. Аз имах в предвид съвсем обикновена, с която фризьорите ти издухват косата, не знам точно как се казват
Виж целия пост
# 262
точно така се казват керамични, в основата на косъмчетата материала е керамика
Виж целия пост
# 263
точно така се казват керамични, в основата на косъмчетата материала е керамика
Аха стана ми ясно вече, прочетох разни неща.. Само дето не знам от къде да купя. В Лили до нас има два вида съвсем обикновени пластмасови. От интернет ли да поръчам?
http://m.emag.bg/chetka-za-kosa-frank-provost-keramichna-3700206 … 472/pd/DL2VX2BBM/
Тази как ви се струва?
Виж целия пост
# 264
точно така се казват керамични, в основата на косъмчетата материала е керамика
Аха стана ми ясно вече, прочетох разни неща.. Само дето не знам от къде да купя. В Лили до нас има два вида съвсем обикновени пластмасови. От интернет ли да поръчам?
http://m.emag.bg/chetka-za-kosa-frank-provost-keramichna-3700206 … 472/pd/DL2VX2BBM/
Тази как ви се струва?
Аз моята си я поръчах от фризьорката ми, те имат дистрибутори с професионални четки, гребени и т.н.
Виж целия пост
# 265
Мъжът ми ме изпревари и днес ми е купил тази:
http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s8700-protect.html
Колкото е тъпо да звучи точно тя много много не ми харесваше...
Да я оставя ли,  моляяяяя дайте мнения.... Не смея да я пробвам,  че може да я върщам....
С тези водни пръски/пара май не ми вдъхва доверие????

Защо не ти харесваше? Пробвала ли си я?
Ние взехме предния модел, S 9100 май беше, той няма нищо импрегнирано, много се колебахме между нея и кератиновата, но решихме, че тази трябва да е по- добра като е няколко години по- нов модел, а и визуално изглеждаше много по- добре. То можеш ли да прецениш, само гледаш. Поне в нашия град никъде не можеш да пробваш нищо. В Германия знам, че могат да се тестват

Много исках да видя и бялата на Филипс, но имаше само една върната вече за ремонт  Confused Сега пък все ми излиза някаква черна тяхна, обещават 95 % по- малко цъфтеж и доста по- евтина- 129 лв
Виж целия пост
# 266
Здравейте! Може ли да ме посъветвате преса с какви плочи да избера - титаниеви или керамични?
Колебая се между тези две преси:  https://www.arlen.bg/product/2398/profesionalna-presa-s-koreyski … timate-black.html и https://www.arlen.bg/product/2368/presa-za-ultra-goresht-super-g … e-gold-rebel.html
Виж целия пост
# 267
Имате ли наблюдения върху пресите на Iso Beauty?
Харесах едни четки за изправяне от техния сайт:
http://beautybg.bg/content/дизайнерска-лимитирана-серия-четка-за-изправяне
Тук, в Бургас, няма къде да ги видя "на живо" и им се чудя, а цената не е ниска.  Thinking

Много искам такъв тип четка, а не преса, но засега не мога да се спра на нищо.
Виж целия пост
# 268
Здравейте! Може ли да ме посъветвате преса с какви плочи да избера - титаниеви или керамични?
Колебая се между тези две преси:  https://www.arlen.bg/product/2398/profesionalna-presa-s-koreyski … timate-black.html и https://www.arlen.bg/product/2368/presa-za-ultra-goresht-super-g … e-gold-rebel.html
Титаниевите са по-добри, а от тези двете втората изглежда по-добра, тъй като първата е с импрегниран араган, който след определено време се изчерпва
Виж целия пост
# 269
Някой да има опит или да е чел нещо за тази преса:
https://www.zlatnaribka.com/carrera/profesionalna-presa-za-kosa-carrera-534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия