Керамична преса за коса! - 6

  • 162 277
  • 743
# 270
Здравейте, нов потребител съм във форума, но отдавна го следя. Включвам се, за да похваля L'oreal Professionnel Steampod. Ползвам я от една година и наистина мога да я определя като най-добрата. Ако някой си търси професионална преса няма да сгреши с нея. Купувала съм я от тук: https://www.lookfantastic.com/l-oreal-professionnel-steampod-ret … nit/11172492.html
Виж целия пост
# 271
Здравейте, нов потребител съм във форума, но отдавна го следя. Включвам се, за да похваля L'oreal Professionnel Steampod. Ползвам я от една година и наистина мога да я определя като най-добрата. Ако някой си търси професионална преса няма да сгреши с нея. Купувала съм я от тук: https://www.lookfantastic.com/l-oreal-professionnel-steampod-ret … nit/11172492.html
Имам я същата пак от същия сайт я купих и съм адски доволна, а кремчетата си купих от ензо, че са значително по-евтини
Виж целия пост
# 272
Здравейте, нов потребител съм във форума, но отдавна го следя. Включвам се, за да похваля L'oreal Professionnel Steampod. Ползвам я от една година и наистина мога да я определя като най-добрата. Ако някой си търси професионална преса няма да сгреши с нея. Купувала съм я от тук: https://www.lookfantastic.com/l-oreal-professionnel-steampod-ret … nit/11172492.html
Имам я същата пак от същия сайт я купих и съм адски доволна, а кремчетата си купих от ензо, че са значително по-евтини
И аз купувам крема от там, първият път го взех от Златна рибка, но после като видях разликата в цената започнах да го поръчвам.   Laughing
Виж целия пост
# 273
Здравейте, нов потребител съм във форума, но отдавна го следя. Включвам се, за да похваля L'oreal Professionnel Steampod. Ползвам я от една година и наистина мога да я определя като най-добрата. Ако някой си търси професионална преса няма да сгреши с нея. Купувала съм я от тук: https://www.lookfantastic.com/l-oreal-professionnel-steampod-ret … nit/11172492.html
Имам я същата пак от същия сайт я купих и съм адски доволна, а кремчетата си купих от ензо, че са значително по-евтини
И аз купувам крема от там, първият път го взех от Златна рибка, но после като видях разликата в цената започнах да го поръчвам.   Laughing

Има ли разлика в качеството или в продукта, опаковката, мириса от ензо и от златна рибка.
Моята фризьорка се мъчи да ме убеди, че от ензо е менте, заради цената, но на мен ми се получава добре прическата
Виж целия пост
# 274

radmina и моят фризьор така ми казва, но аз не видях разлика нито в опаковката, нито в мириса или в действието, ако са ментета, значи са много добри  Grinning
Виж целия пост
# 275
Момичета,помощ!
Имам преса за изправяне на Белисима ,сега се оглеждам за такава ,която къдри /искам ефект вълни/ . Посъветвайте ме с конкретен модел ,може и маша ,все пак имам преса ,която изправя страхотно . В такъв случай машата ли е по-удачен избор? Ще имам и други въпроси ,но нека тези за начало.
Виж целия пост
# 276
http://www.bellissima.bg/www.bellissima.bg/index.php?80,%D0%9C%D … volution-bhs3-100 момичета,какво ще кажете?
ПП прави само един вид букли нали? Sad
Виж целия пост
# 277
Момичета,помощ!
Имам преса за изправяне на Белисима ,сега се оглеждам за такава ,която къдри /искам ефект вълни/ . Посъветвайте ме с конкретен модел ,може и маша ,все пак имам преса ,която изправя страхотно . В такъв случай машата ли е по-удачен избор? Ще имам и други въпроси ,но нека тези за начало.
Може ли да споделиш кой модел Белисима имаш  bouquet
Виж целия пост
# 278
Белисима Абсолют ,изправя чудно ,но е предназначена само за изправяне . Sad
Бях нетърпелива и поръчах Креативити Simple Smile някакви отзиви ?
http://www.bellissima.bg/?68,%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B0-%D0% … creativity-b8-100
Виж целия пост
# 279
Здравейте, имам много дълга, гъста коса, дебел косъм, трудно се изпича и не държи дълго прически.
Имах преса на Ремингтън с тефлонови плочи, широка, страшно доволна бях, но след 10г вярна служба, гръмна Simple Smile)

Та сега ситърся нова - вече купих две - една на Ремингтън и една Rowenta, които никак не ме вършат работа.

Сега гледам професионалната на Лореал - Steampod и тези на Iso beauty. Пробвах и двете, ок са ми горе долу. Но с Лореала мога да постигна ефект леки вълни като при сешоар.

Моля за мнение за двете преси и за идеи от къде мога да купя Steampod на добра цена, ако се спра на нея.

Благодаря!
Виж целия пост
# 280
Ако можеш да поръчваш онлайн от чужбина - Стиймпод от Lookfantastic е на добра цена, с намаление, имаше и в комплект с крема и серума.
Виж целия пост
# 281

Gaggi, коя модел на Ремингтън точно ползваше 10 години?  Hug
Виж целия пост
# 282
Белисима Абсолют ,изправя чудно ,но е предназначена само за изправяне . Sad
Бях нетърпелива и поръчах Креативити Simple Smile някакви отзиви ?
http://www.bellissima.bg/?68,%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B0-%D0% … creativity-b8-100
Честито  bouquet Да разкажеш после как е пресата  Peace Явно тук никой не я е ползвал  newsm78
Виж целия пост
# 283
Благодаря ,насявам се да се справя .  Embarassed
Препоръчайте нещо ,което да "гипсира" буквално буклите ,защото моята коса е непокорна и недържи! #2gunfire
Виж целия пост
# 284
Доволна съм от Ремингтън - ползвам я отдавна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия