Керамична преса за коса! - 6

  • 162 295
  • 743
# 510
Здравейте, бихте ли ми препоръчали преса, която да става и за хубави къдрици, като цена може би до 200лв. Hug
Виж целия пост
# 511
Търся мнения за мини пресата на Елеком за вафлички???
http://elekom.bg/product/849/presa-za-kosa-mini-ek-122-v.html
Виж целия пост
# 512
На Елеком са хубави пресите.
Виж целия пост
# 513
Нели, в темата, както и в предните, многократно е обсъждано, че не са качествени много уреди в един. Даже вчера някой пита в друга тема. Обикновено са лошо качество, пресите са с по-тесни и къси плочки и тн.
Аз също имах преди такава и беше зле, но и беше "куча марка". Така че това отгоре е споделен опит на другите момичета в темата.

Като гледам и показана от теб също е с много къси плочи. Реално получаваш няколко уреда, но осакатени.  По-удобно е човек да се изправя със стандартни плочи, освнен ако не си с много къса коса и изправяш под ъгъл.
Виж целия пост
# 514
Нели, в темата, както и в предните, многократно е обсъждано, че не са качествени много уреди в един. Даже вчера някой пита в друга тема. Обикновено са лошо качество, пресите са с по-тесни и къси плочки и тн.
Аз също имах преди такава и беше зле, но и беше "куча марка". Така че това отгоре е споделен опит на другите момичета в темата.

Като гледам и показана от теб също е с много къси плочи. Реално получаваш няколко уреда, но осакатени.  По-удобно е човек да се изправя със стандартни плочи, освнен ако не си с много къса коса и изправяш под ъгъл.
Мерси за отговора.
Виж целия пост
# 515
Здравейте,, моля , да ми препоръчате преса за коса. Няма да се ползва ежедневно , средно веднъж месечно. Косата ми е много тънка , естествено руса( не боядисвана) и бързо се омазнява. Търся нещо щадящо. Досега близо 10 години ползвах кита на Rowenta Elit Model Look, вършеше ми работа , но се развали вече. Така че, не съм много в час с технологиите в пресите. Искам такава ,която да може да прави и къдрици. Бюджетът е около 100 лева , може и онлайн.

Какво ще кажете за тази , подходяща ли е за мен? Намерих я на доста добра цена
https://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-k … therapy-pro-s8590
Искам да ви благодаря за съдействието в избора на преса. Наистина е страхотна, няколко пъти вече я ползвам. Даже ме питаха всяка седмица на фризьор ли ходя, не личало, че е преса, изглеждало,като сешоар. Та препоръчвам и благодаря.
Виж целия пост
# 516
Здравейте,, моля , да ми препоръчате преса за коса. Няма да се ползва ежедневно , средно веднъж месечно. Косата ми е много тънка , естествено руса( не боядисвана) и бързо се омазнява. Търся нещо щадящо. Досега близо 10 години ползвах кита на Rowenta Elit Model Look, вършеше ми работа , но се развали вече. Така че, не съм много в час с технологиите в пресите. Искам такава ,която да може да прави и къдрици. Бюджетът е около 100 лева , може и онлайн.

Какво ще кажете за тази , подходяща ли е за мен? Намерих я на доста добра цена
https://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-k … therapy-pro-s8590
Искам да ви благодаря за съдействието в избора на преса. Наистина е страхотна, няколко пъти вече я ползвам. Даже ме питаха всяка седмица на фризьор ли ходя, не личало, че е преса, изглеждало,като сешоар. Та препоръчвам и благодаря.
Може ли линк, от къде я купихте?
Виж целия пост
# 517
Няколко страници по-назад има няколко линка и към БГ магазини и чужди.
Виж целия пост
# 518
Дами ,серум за изглаждане и блясък след преса ???Или вие какво ползвате след изправянето освен кристали Simple Smile
Виж целия пост
# 519
Дами ,серум за изглаждане и блясък след преса ???Или вие какво ползвате след изправянето освен кристали Simple Smile
ползвам Shimmer.Shine Kevin Murphy https://www.phibabg.com/stilizanti.html
Виж целия пост
# 520
Здравейте,
а межди тези двете коя бихте препоръчали?
https://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s9100-proluxe

https://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s … otect-intelligent
Виж целия пост
# 521
Здравейте,
как ви се струва тази преса за коса според характеристиките?

Преса за коса Rowenta SF 1012F0
Температура: 130° C – 230° C
Време за загряване 60 секунди
Керамично покритие
Тесни плочи 2,5 см
Специална форма на плочите, подходяща за навиване на косата
Дисплей
Въртящ се кабел
Система за заключване
Цвят: черен
Гаранция: 24 месеца
Виж целия пост
# 522
А някой ползва ли на Валера Synthesis,че са намалени в един сайт с 50-60% и много се чудя дали да си поръчам,питах ако не ми хареса дали мога да я върна,но ми отговориха,че не може
Виж целия пост
# 523
Косата ми е гъста, суха и с дебел косъм. При влажно време става съвсем бухнала и винаги съм искала да е мека, пригладена, да стои естествено. Не харесвам за себе си изправени краища било с преса или сешоар. Имах преса Ремингтън преди години, използвах я само веднъж. После нямаше разресване, стана като тенекия въпреки термо защитата и професионалните серии за поддръжка. На фризьор само със сешоар харесвам изсушаване и оформяне, но преди няколко месеца без да ме пита, в салона момичето ме оформи със Steampod. Останах очарована от резултата. Толкова мека, лъскава и жива косата ми не е била! Още няколко пъти ме правиха с нея и реших да си я купя. Цената тук е ужасно завишена и поръчах от LF, Steampod 2 Kawaii krush  по празниците даже бяха намалени и имаше комплекти с крема от серията. Изключително доволна съм, косата ми е мека, лъскава и подредена. За мен инвестицията си заслужава.
Виж целия пост
# 524
Здравейте, и аз моля за съвет за преса. Като цяло не съм сигурна колко ще я ползвам, затова не искам да давам много пари като за първи път. Косата ми не е боядисана, къса, ще я ползвам за леко изправяне (защото съм с две леви ръце), рядко.
Тази става ли? https://victoriastyle-shop.com/produkt/%d0%ba%d0%b5%d1%80%d0%b0% … 1%80%d0%b5%d0%b3/ Или нещо друго до около 50лв?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия