Препоръчайте ми книга като ...

  • 158 169
  • 751
# 90
............. Много ми се иска да чета повече съвременни български автори. .....
имаме такава тема тук, може да си харесаш нещо от нея - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=808937.0;topicrefid=20

Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Някой видя ли моя въпрос за книга, подобна на  "Ще бъдеш ли тук?" на Гийом Мюсо?   bouquet За връщане назад във времето, паралелни времена и любов  Heart Eyes
Виж целия пост
# 92
Някой видя ли моя въпрос за книга, подобна на  "Ще бъдеш ли тук?" на Гийом Мюсо?   bouquet За връщане назад във времето, паралелни времена и любов  Heart Eyes

Към романа на Кинг, чиято препоръка подкрепям с две ръце, бих добавила и "Игра на живот" на Кен Гримуд.
Виж целия пост
# 93
Здравейте, можете ли да ми препоръчате книга/книги като романите на Н. Спаркс, такива едни романтични, топли и приятни?
Благодаря предварително!   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 94
Здравейте, можете ли да ми препоръчате книга/книги като романите на Н. Спаркс, такива едни романтични, топли и приятни?
Благодаря предварително!   bouquet   bouquet   bouquet
Може да погледнеш Елизабет Гилбърт  (в частност Яж, моли се и обичай), носи едно положително усещане...(макар че и на двамата не съм особена фенка  Wink  Peace )
Виж целия пост
# 95
Симона, в случай че не си чела Нора Робертс, нейните (повече от 200бр....) са такива. Има тема за книгите й тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=805499.0;topicrefid=19. предполагам, ще ти харесат повече от Н. Спаркс.
Виж целия пост
# 96
Здравейте! Препоръчайте ми четиво от типа Слугинята, Чест, Ловецът на хвърчила. И трите са много различни, но много ми харесаха. Просто не можех да оставя и за миг книгата. Ще се радвам, ако някой се включи.
Виж целия пост
# 97
http://www.book.store.bg/p46890/knigata-za-edin-milion-evro-ian- … g-d-r-dinero.html

Някой чел ли е тази книга?


Виж целия пост
# 98
Здравейте! Препоръчайте ми четиво от типа Слугинята, Чест, Ловецът на хвърчила. И трите са много различни, но много ми харесаха. Просто не можех да оставя и за миг книгата. Ще се радвам, ако някой се включи.
Препоръчвам тази:

Много интересна и силна книга. Не е точно като горните, но силата ѝ е подобна.
Виж целия пост
# 99
Здравейте! Препоръчайте ми четиво от типа Слугинята, Чест, Ловецът на хвърчила. И трите са много различни, но много ми харесаха. Просто не можех да оставя и за миг книгата. Ще се радвам, ако някой се включи.

Погледни книгите на Сю Монк Кид и най-вече "Тайният живот на пчелите": http://www.helikon.bg/books/56/-%D0%A2%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D … D0%B5_640636.html
Виж целия пост
# 100
Аз се сетих за още една хубава такава книга:
Виж целия пост
# 101
Здравейте дами. Бихте ли препоръчали някоя добра класика от типа Отнесени от вихъра, Брулени хълмове, чела съм доста от Джейн Остин и Александър Дюма. Моля дайте идеи  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 102
Здравейте дами. Бихте ли препоръчали някоя добра класика от типа Отнесени от вихъра, Брулени хълмове, чела съм доста от Джейн Остин и Александър Дюма. Моля дайте идеи  Hug   bouquet

Птиците умират сами? newsm78
Виж целия пост
# 103
Здравейте дами. Бихте ли препоръчали някоя добра класика от типа Отнесени от вихъра, Брулени хълмове, чела съм доста от Джейн Остин и Александър Дюма. Моля дайте идеи  Hug   bouquet

Толстой
Виж целия пост
# 104
Здравейте дами. Бихте ли препоръчали някоя добра класика от типа Отнесени от вихъра, Брулени хълмове, чела съм доста от Джейн Остин и Александър Дюма. Моля дайте идеи  Hug   bouquet
Север и юг от Елизабет Гаскел .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия