Препоръчайте ми книга като ...

  • 158 173
  • 751
# 150
Благодаря, Златния храм ще я потърся! За Здрач съм предубеден.

Предложете нещо разтърсващо, до 400-500стр.

Относно книгите на Хорхе Букай, кои са свързани с терапията, само "Нека ти разкажа" знам, че е от този тип.


Разтърсващо за всеки е различно понятие  newsm78
Аз бих ти препоръчала на Оруел - "1984" и/или "Фермата" - и двете са си разтърсващи, но не знам кое разтърсващо точно търсиш  55

Поздрави! Simple Smile
Виж целия пост
# 151
Здравейте, препоръчайте ми нещо в стила на Стефани Плъм - г-ца 10%. Захванах се с поредицата и изчетох всичко на български.
Стила е чик лит, но ееин вид мистерия. За предпочитане e да е на български и да я има в електронен вариант Simple Smile
Виж целия пост
# 152
Благодаря, Златния храм ще я потърся! За Здрач съм предубеден.

Предложете нещо разтърсващо, до 400-500стр.

Относно книгите на Хорхе Букай, кои са свързани с терапията, само "Нека ти разкажа" знам, че е от този тип.


Разтърсващо за всеки е различно понятие  newsm78
Аз бих ти препоръчала на Оруел - "1984" и/или "Фермата" - и двете са си разтърсващи, но не знам кое разтърсващо точно търсиш  55

Поздрави! Simple Smile

Отрезвяващо, надъхващо, каращо те да се замислиш... пробуждащо?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 153


Отрезвяващо, надъхващо, каращо те да се замислиш... пробуждащо?! Rolling Eyes
[/quote]

Значи съм те насочила правилно с предния си пост  Wink На Оруел книжките са много отрезвяващи и опрделено те карат да се замислиш.

В подобна сфера сега се сещам е и 451 градуса по Фаренхайт.
Виж целия пост
# 154
Препоръчайте нещо от типа на Дан Браун?
Виж целия пост
# 155
Препоръчайте нещо от типа на Дан Браун?

Том Егеланд. И пише по-добре от Браун.
Виж целия пост
# 156
На човек, който си пада по фантастиката и харесва Игрите на глада, поредицата за Грегор Горноземеца, Селцето на Кир Буличов, какво бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 157
На човек, който си пада по фантастиката и харесва Игрите на глада, поредицата за Грегор Горноземеца, Селцето на Кир Буличов, какво бихте препоръчали?

"Денят на Трифидите" чела ли си?

Предложете нещо разтърсващо, до 400-500стр.

"Къщата на духовете" Исабел Алиенде
Виж целия пост
# 158
На човек, който си пада по фантастиката и харесва Игрите на глада, поредицата за Грегор Горноземеца, Селцето на Кир Буличов, какво бихте препоръчали?

"Денят на Трифидите" чела ли си?


Не съм. Благодаря ти! Simple Smile
Виж целия пост
# 159
И аз за Трифидите се сетих, както и за една поредица на Вероника Рот - "Дивергенти". Не съм я чела, но много често чета, че я сравняват с "Игрите на глада"
Виж целия пост
# 160
Предложете нещо разтърсващо, до 400-500стр.

Отрезвяващо, надъхващо, каращо те да се замислиш... пробуждащо?! Rolling Eyes


Понеже стана въпрос в съседна тема и това ме подсети - "Блус в лятна нощ" на Пат Конрой. Ако предпочиташ нещо философско - "Изворът" на Айн Ранд.
Виж целия пост
# 161
И аз за Трифидите се сетих, както и за една поредица на Вероника Рот - "Дивергенти". Не съм я чела, но много често чета, че я сравняват с "Игрите на глада"
Вени, гледала съм филма, който не беше лош. Благодаря все пак!
Виж целия пост
# 162
"Къщата на духовете" Исабел Алиенде

Много е тежка тази трилогия...Аз бих препоръчала "Търговска къща" на Клавел.
Виж целия пост
# 163
И аз за Трифидите се сетих, както и за една поредица на Вероника Рот - "Дивергенти". Не съм я чела, но много често чета, че я сравняват с "Игрите на глада"
Вени, гледала съм филма, който не беше лош. Благодаря все пак!

Филмите бледнеят пред книгите, и този не е изключение. Добре беше направен, но определено не ме грабна като книгата. Ако не бяха избрали този сладур за главната роля даже нямаше да го догледам  Mr. Green

Popule, тя нали търси нещо разтърсващо, добре ще я разтърси тази  Simple Smile
Виж целия пост
# 164
Popule, тя нали търси нещо разтърсващо, добре ще я разтърси тази  Simple Smile

Е, недей да си толкова лоша Mr. Green, все пак, лято е, отпускарско, весело време...
Да си остави твоята трилогия за есента - доста подхожда на този сезон. Peace

П.С. Между другото, филмът също е разкошен. Обожавам Мерил Стрийп...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия