Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 21*

  • 18 036
  • 730
# 150
Виж целия пост
# 151
Виж целия пост
# 152
Виж целия пост
# 153
Виж целия пост
# 154
Виж целия пост
# 155
Виж целия пост
# 156
Виж целия пост
# 157
Виж целия пост
# 158
Виж целия пост
# 159
Виж целия пост
# 160
Виж целия пост
# 161
Виж целия пост
# 162

Сериала е тотален пример, как  готини и добри актьори могат да бъдат забити в земята от сценаристите.... Не мога да разбера.. Герчекта... Откачена работа.
Добре че е Кереминкото  Heart Eyes иначе не бих продължила да го гледам.




Виж целия пост
# 163
Доротея,  Hug добре дошла.  Hug    bouquet  Напълно си права - подкрепям те.  Peace И аз заради него се мъча.  Wink

Някой знае ли Лили защо я няма, всичко наред ли е при нея?  

Габи, Диди,     bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 164
Снежи Hug Hug Аз нищо не знам за Лили, надявам се всичко да е наред при нея. Peace
Доротея Hug Hug, колкото и да не искам да призная, споделям напълно мнението ти! Добре, че е добрия каст, иначе едва ли щях да продължа да гледам сериала! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия