Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 21*

  • 18 039
  • 730
# 165
Кюбра: Смъртта на подхожда на млад човек, нито на бебе, защото е преждевременна смърт. Неизживян живот. Недоизказани думи. Неизживяни моменти. Закуски, които заедно трябва да споделят. Рождени дни, които заедно трябва да отпразнуват. Шепа пръст ще покрие всички мечти. Вие слагате любимите си в тази земя... Cry Cry Cry



Фарук: Какво става, батко??
Сейхан: В детството винаги ми е било интересно защо във филмите добрите хора винаги са глупави. И  сега ми е интересно. Това не спира да ме интересува.

Виж целия пост
# 166
- Батко Хакъ, добре дошъл. Виждам, че птичките бързо са ти донесли новините.
- И какво, защото я уби и стана юнак? Не трябваше да вдигаш много шум и да мътиш водата.  
- Чакай малко, бъди спокоен, батко. Не аз, а Иит започна да мъти водата. Нямаше да има проблем, ако не беше дошла полиция. Но тази твар е прибегнала до полицията. Извинете ме, ама така се получи.
- Слушай, мисля, че най-добре е да се приготвиш да умреш. Ако Емир не задържи Иит, рано или късно ще те убие.
- ....
- Не разбрах какъв ти е проблемът?
- Никакъв. А... в полицията има моя малка вещ....
Не се вълнувай, батко. С мен нищо няма да се случи. Разкажи ми нещо повече за прокурора? Що за човек е той?
- Не е такъв, който може да подкупиш. Той собствения си брат сложи зад решетките, разбираш ли?
- О, точно такива хора обичам. Праволинейни, идеалисти, обичащи семейството си. Прекрасно.
- Чуй, Сейхан. Чуй ме, душко, не си в правилния път. Ако направиш нова грешка, ще ме унищожиш, а после аз ще дойда да те унищожа със собствените си ръце. Когато ние се занимавахме с това, ти си се въртял с шортички около този басейн с майка си. Разбра ли?



- Йълмаз, синко, умря жената на Иит, ти защо си в траур?
- Татко, ти знаеше ли, че това копеле Сейхан ще убие моята Сибел?
- Боже, Боже. Що за въпрос? Откъде да знам? Това куче дойде да отмъсти за брат си. За да отмъсти на Иит, започна с жена му. Отиде и уби момичето, аз откъде трябваше да знам?
- Да, татко, за теб моята Сибел беше никоя, нали? Но знаеш ли какво беше тя за мен? А? Татко, ше ми кажеш ли къде е този Сейхан, а аз ще отида и със собствените си ръце ще му дам справедливост?  
- Йълмаз, синко, защо се месиш в това? Остави ги да се избият един друг, сами да си решават проблема.  Тебе това какво те засяга?
- Татко, сам ще го накажа.
- Синко, тя си има мъж, ти защо се месиш?
- Може би ми е болно. Може би, душата ми повече гори от тази на Иит. На теб ясно ли ти е това?
- Йълмаз, наистина ли толкова силно я обикна?
- Татко, да и ...

Виж целия пост
# 167
Снежи Hug Hug благодаря за преводите и фотките! Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 168
Виж целия пост
# 169
Кюбра: Смъртта на подхожда на млад човек, нито на бебе, защото е преждевременна смърт. Неизживян живот. Недоизказани думи. Неизживяни моменти. Закуски, които заедно трябва да споделят. Рождени дни, които заедно трябва да отпразнуват. Шепа пръст ще покрие всички мечти. Вие слагате любимите си в тази земя... Cry Cry Cry

Скрит текст:


Фарук: Какво става, батко??
Сейхан: В детството винаги ми е било интересно защо във филмите добрите хора винаги са глупави. И  сега ми е интересно. Това не спира да ме интересува.


Ето тези думи на Кюбра бяха толкова верни! Разплака ме този път и Кюбра ... Cry Cry
Виж целия пост
# 170
Виж целия пост
# 171
Виж целия пост
# 172
Виж целия пост
# 173
Виж целия пост
# 174
Виж целия пост
# 175
Същото момченце, което беше в съня на Сибел като неин и син на Йиит, участваше и във "Великолепният век", където отново играеше като дете на героинята й. Ама такъв е сладур ... Heart Eyes

Виж целия пост
# 176
И един колаж ... Mr. Green

Виж целия пост
# 177
Виж целия пост
# 178
Сега е момента отново да върнат Гюл ... Mr. Green Липсва ми това момиче ... Rolling Eyes Rolling Eyes

Виж целия пост
# 179




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия