Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 21*

  • 18 040
  • 730
# 195
Снежи от какъв език превеждаш?

От руски.  Hug Рускините са превели някои откъси.  Hug
Виж целия пост
# 196


Снежи от какъв език превеждаш?

От руски.  Hug Рускините са превели някои откъси.  Hug
Супер! Hug
Благодаря ти! още един път  bouquet
Виж целия пост
# 197
Виж целия пост
# 198
Виж целия пост
# 199


Феновете в туитър пускат тази снимка и казват,че Керем трябва да рекламира шампоан без да отказва и замисля да приема... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 200
Виж целия пост
# 201
Виж целия пост
# 202
Виж целия пост
# 203
Виж целия пост
# 204
Виж целия пост
# 205


Ооо милото  Керемче Heart Eyes
Хич не се тормози
Я си ела при мене. Ще ти направя един чай  Blush после чай и накрая  Heart Eyes чаййййй аххихаихиххи
Виж целия пост
# 206
Здравейте! Hug
Дори(ако може така да ти викам на галено) Flutter направо си плаче за прегръдка момчето после ще минем на чаят и бисквитките... Whistling


От дни правя едно клипче на Сибел Йозер/Кълъч абе не се получи особено не съм Надка ама дано ви хареса... Hug

Виж целия пост
# 207
Гледам и Берна пак е творила
Поредното страхотно клипче... Peace  Cry


Виж целия пост
# 208



Ново клипче на Йиит и Сибел с песента на Бенгю... Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 209

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия