Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 21*

  • 18 039
  • 730
# 180
Виж целия пост
# 181
Виж целия пост
# 182




Виж целия пост
# 183


Виж целия пост
# 184


Виж целия пост
# 185




Виж целия пост
# 186
Виж целия пост
# 187




Виж целия пост
# 188




Виж целия пост
# 189


Габи,Снежко,Доротея!  Hug
Подкрепям напълно стоя и търпя всичко главно заради Керем и от части за Шюкрю който ми е адски симпатичен... Peace
Виж целия пост
# 190
Виж целия пост
# 191
Виж целия пост
# 192


- Хванахте ли го? Какво стана?
- Беше избягал, преди да пристигнем
- Много добре, нали? Добре, че ми се намеси. Той е на свобода, а аз съм задържан.
- Рано или късно ще го хванем, имаме доказателство в ръцете.
- Ти все още ми говориш за доказателство. Все още. Дай ми това доказателство ***
- Виж, ние видяхме как завършва твоя начин. Колко хора умряха, Иит? Кажи ми, колко хора умряха? Братко, нека този път пробваме с моите методи.
- Добре, добре. Има ли такива методи...
- Хайде, ще отидем да дадеш показания.
- Всичко ли? Мога ли да отида?
- Не? Все още не е дошло времето.
- Болен ли си? Какво има?
- Процедурата е такава.
- Влез!
- Г-н прокурор, донесох вещите на починалото момиче, които бяха в колата
- Това в колата на Сейхан ли го намерихте?
...
- Слушай, имаш два избора. Или ще останеш тук, или ще се прибереш у дома с мен. Изборът е твой!



Не знам как ще живея без Сибел. Тя ми беше приятелка от детинство, моята памет, душата ми. Не знам какво ще правя без нея. Тя изглеждаше нежна, но беше много силно момиче....
Изглеждаше нежна, но беше най-силната от нас.



-Случвало ли ти се е да ти се присъни лош сън и в съня си да искаш да се събудиш? Сега съм такова състояние.
-Не успяхме да защитим едно момиче. Кълна се, Сибел беше права, че по-рано не ни считаше за хора и не ни обръщаше внимание.
-За какъв живот мечтаеше, а избра Иит. За да обичаш, задължително ли е да мислиш и за смъртта?
-Не, не е задължително да умреш, Дерия. Любовта не е толкова сложна игра.
-Ние с теб много хора погребахме. Неведнъж сгрешихме. През какво ли не преминахме. Ние се теб сме приятели. Никоя любов няма да издържи на такова приятелство. Между нас нищо не може да има, Селим.
....



Погледни ме, възможно е това да е последната ни среща. Ще ми простиш, нали? Отначало не те приемах. Не успях да ти създам нормално семейство. Повярвай ми, не е, защото не те обичам или нещо такова. Аз просто не мога. Но знам, че като пораснеш, ще бъдеш много красива и силна. Грижи се за майка си, ок? Прости ми...
Виж целия пост
# 193


- Иит...
- Излизам, Кюбра
- Къде? Но Емир каза, че си обещал нищо да не правиш. Ще ти се случи нещо. Нещо сериозно ще ти се случи.
- Кюбра, Сибел умря заради мен. Нероденото ми дете умря. А човекът, който ги уби, се разхожда, как да съм спокоен?
- Иит, този човек не прилича на баща ми, нито на Нихат, нито на Хаккъ. Този човек е съвсем различен, той е безпощаден. Ще ти направи нещо.
- Възможно е, именно в този момент той да направи най-доброто нещо в живота си. Не мога повече да живея с тази тежест на съвестта.
...
- Слушай, никога няма да си простя, че толкова те огорчих.
- Не искам да се измъчваш заради мен.
- Знам, че не съм прав да те моля. Но ми прости...
- Иит, не излизай, моля те, не излизай...
- Нямам друг изход, Кюбра...



Не виждам този Иит, Сибел. Изгубих го. Но ти обещавам, че ще го науча... (да бъде добър).



Според мен, Сейхан не е измислил сам да дойде да вземе всичко, което принадлежи на брат му, г-н Хаккъ...



Свят, в който няма врагове. Пфф. Не смяташ ли, че е скучно? Ако няма мишки, как щяха да се забавляват котките?
Виж целия пост
# 194


Снежи от какъв език превеждаш?
Благодаря ти за превода аз снощи не успявах да хвана всичко от бързина и бърках думи сигурна съм...  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия