Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са условията и таксите в училище "Джани Родар" за транспорт, храна, учебни материали и консумативи?
Какви са впечатленията от изпита в PUK в училище "Питагор"?
Какво представлява учебникът за подготовка за изпит в 1-ви клас?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са условията и таксите в училище "Джани Родар" за транспорт, храна, учебни материали и консумативи?
-
Какви са впечатленията от изпита в PUK в училище "Питагор"?
-
Какво представлява учебникът за подготовка за изпит в 1-ви клас?
-
Какви са впечатленията на родителите от училище "Джани Родар"?"
-
Какви са впечатленията на родителите от училище "Св. Георги"?
Вероятно подобните гимназии в страните ни съседки са доста по-нови, но аз просто споделих, че има такива като образователна институция в отговор на написаното, че няма..А не дали са с такава дългогодишна история и традиции като ЕГ Ловеч.
Има ли тема за частни кооперативи тип занималня за деца 1-4 клас? Реално ако се кооперират 3-ма родителя и запишат децата си в стандартното държавно училище (което не е задължително да е лошо), със спестените пари от такси 3*9000=27000 могат да си намерят супер учител на половин работен ден да гледа и учи децата след училище. Получава се наистина индивидуален подход за всяко дете, може да води децата по музей, представления, да води по 2-20 часа седмично състезателна математика
. След 4-ти клас в СМГ и мечтата на повечето родители е сбъдната. Въобще не виждам никакви негативи а само ползи. Интересно ми е защо никъде не съм чул за подобно нещо.
Изобщо не ми пука.
).
и прочети назад коментарите има критики от учещи в СС - явно ги пропускаш покрай самолюбието си и в бързането си да оплюваш без доказателства 