Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 965
  • 19 780
# 14 085
Защо, когато се цитира мнение, в което част от текста съдържа кавички, в цитата се те се появяват като "?
примерно така "текст"
Виж целия пост
# 14 086
Защото са махнали част от думичките, които отговарят за кода на рамката. Не знам дали го обясних добре.
Виж целия пост
# 14 087
Защо си виждам вече прочетените ЛС с голям и удебелен шрифт? А от снощи ЛС от конкретна потребителка не ми се отварят като щракна на тях (в единия случай има празно място вместо текст, в другия ми отваря ЛС от друга потребителка: действително получено вчера, обаче пък в списъка с ЛС не фигурира тя). Получено от днес ЛС обаче когато отида на "Получени" го виждам с дребен и неуфебелен шрифт, все едно е вече прочетено. Текст вътре пак няма...Това някакъв бъг ли е и само при мен ли е?!
Виж целия пост
# 14 088
Защо, когато се цитира мнение, в което част от текста съдържа кавички, в цитата се те се появяват като "?
примерно така "текст"
Не знам каква е причината, но и при мен цитираното излиза по същия начин.
Виж целия пост
# 14 089
Аз нямам проблем с личните съобщения.
Виж целия пост
# 14 090
Проблемът при мен е само с последната страница, с най-новите ЛС. Останалите ги виждам нормално.
Виж целия пост
# 14 091
Днес получих 5 нови съобщения, проверих ги тях, всичко е точно.
Виж целия пост
# 14 092
Защо, когато се цитира мнение, в което част от текста съдържа кавички, в цитата се те се появяват като "?
примерно така "текст"
Не знам каква е причината, но и при мен цитираното излиза по същия начин.

От браузъра е. С Хром ми излиза като &quot/quot&

Това е с Edge.

Бутонът "Пълна версия" е най-долу на страницата върху черната лента.

Това с Хром

Бутонът "Пълна версия" е най-долу на страницата върху черната лента.
Виж целия пост
# 14 093
И на лаптопа, и на телефона съм с Хром, и съм нямал описания проблем. Единствено при цитирането, ако са изтрили част от цитата и с него и редът, където пише това quote, ставаха такива неща.
Виж целия пост
# 14 094
За кавички става дума.
Виж целия пост
# 14 095
Има ли някаква вероятност, да ни дадете възможност, от камбаната да изтриваме само конкретни редове без да се налага да влизаме в темата?
Не се интересувам от всякакви пуснати нови теми в раздел, за който съм абонирана.
Виж целия пост
# 14 096
И аз да попитам - можете ли да оптимизирате търсачката да изхвърля най-напред най-новите неща? Сега каквото и да потърся ми вади разни теми и постинги от преди години.
Виж целия пост
# 14 097
Моето мнение е предпоследно в тема. Не мога да пиша отново, защото ми излиза надписът, че мнението ми е последно.



И пак

Виж целия пост
# 14 098
Има ли някаква вероятност, да ни дадете възможност, от камбаната да изтриваме само конкретни редове без да се налага да влизаме в темата?
Не се интересувам от всякакви пуснати нови теми в раздел, за който съм абонирана.
Махнете си абонамента за следене на раздела, не е задължително.

Цитат
Бутон за включване в групата - включването в групата я добавя в списъка Моите групи, а темите от нея в съответните списъци Нови теми от моите групи и Последно активни от моите групи. При включване в група можете да активирате Следене и системата ще Ви информира за новите теми, публикувани в тази група.
Виж целия пост
# 14 099
Много добре зная, защо съм включила абониране за определени групи и не искам да ги изключвам. Познавам правилата на форума и не ми е нужно да ми се цитират.

Искам да не ми се налага да отварям тема за нечия 16 годишна дъщеричка от Стара Загора, град в който през живота си съм пребивавала броени часове, за да я разкарам от камбаната. Там съвет не мога да дам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия