Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 861
  • 19 780
# 2 490
Въпросът ми е , че преди малко стана проблем с големината на страницата и сега всичко е умалено и трудно мога да чета темите и коментарите . Как да върна в първоначалния размер страницата?
Виж целия пост
# 2 491
Натиснете и задръжте клавиш Ctrl и натиснете 0 (нула).
Увеличаването и намаляването е с натиснат Ctrl и съответно плюс или минус.
Виж целия пост
# 2 492
Много моля, може ли да заковете тази тема?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=917497.new#new
Виж целия пост
# 2 493
Здравейте

Опцията за анонимно писане във форума отпаднала ли е, защото не я намирам?
Виж целия пост
# 2 494
Възможността за използването й е ограничена до няколко подфорума:

Цитат
15. Поради завишения брой злоупотреби с функцията "публикувай като анонимен" и използването ѝ за обиди, за публикуване на множество мнения, симулирайки отговори от различни потребители и т.н., то възможността за анонимно публикуване ще бъде ограничена.
От 21.01.2016 г. функцията ще остане достъпна само в следните групи:

- Проблемно забременяване
- Рискова бременност
- Осиновители и осиновени
- Родители, отглеждащи сами децата си
- Родители, преживели загуба
- Здравословни проблеми и профилактика
- Семейни отношения

Няма да се толерира прекомерното и неоправдано използване на функцията "публикувай като анонимен", както и използването ѝ с цел обиждане или друг тип нарушаване на правилата на сайта.
Виж целия пост
# 2 495
Благодаря  Peace
Виж целия пост
# 2 496
Имам проблем с влизането в последната тема, в която съм писала, включва ми се антивирусната. Възможно да е от изображение, което съм качила, дали може да проверите и да го изтриете? Благодаря.
Виж целия пост
# 2 497
Щедро ни засипват с реклама в последните 2 поста:
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=912388.msg32946143;topicseen#new
Виж целия пост
# 2 498
Защо вече до акаунта на рожденик ги няма онези букетчета, които подсказваха за празника му?
Виж целия пост
# 2 499
Имам проблем с влизането в последната тема, в която съм писала, включва ми се антивирусната. Възможно да е от изображение, което съм качила, дали може да проверите и да го изтриете? Благодаря.
Моля за точен линк към страницата и цитат на съобщението.

Защо вече до акаунта на рожденик ги няма онези букетчета, които подсказваха за празника му?
Букетчета? В профила на потребителя има торта със свещичка.
Произволен профил на рожденик днес - http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=268452
Виж целия пост
# 2 500
Благодаря, Mamma!
Не съм запомнила каква е била точно картинката. Embarassed
Попитах, защото този месец от две рожденички, и на двете тортите със свещичките им ги няма. Затова реших, че генерално е зачезнало нещо.  Rolling Eyes Явно се показват само при тези, които не си крият годините. Thinking
Виж целия пост
# 2 501

Моля за точен линк към страницата и цитат на съобщението.
Мамма, проблемът беше, че изобщо не можех да отворя тази страница, с всички останали нямах проблем. Влезнах през телефона с мобилната и от там изтрих поста. Сега всичко е наред. Благодаря.
Виж целия пост
# 2 502
Кога ще бъдат обявени победителите от играта “Великден с farmhopping” ?
Виж целия пост
# 2 503
Кога ще бъдат обявени победителите от играта “Великден с farmhopping” ?

Обявени бяха късно вечерта вчера.
Съжаляваме за забавянето, но бе необходимо да изчакаме организатора да ни подаде никовете на изтеглените потребители.
Виж целия пост
# 2 504
Как да променя времето за престой във форума?В момента ме изхвърля на всеки 30 мин,и трябва наново да въвеждам име и парола..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия