Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 754
  • 19 780
# 2 550
Не разбирам какво прави един и същ пост в две различни теми. Може би ще се появи и в други.

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=541785;sa=showPosts
Виж целия пост
# 2 551
Не мисля,че мястото на тази тема е на точното място.
Виж целия пост
# 2 552
Темата Как да познаете че излизате с женен мъж в СО няма ли да се заключва вече? Отиде на ...
Виж целия пост
# 2 553
Здравейте, може ли да редактирате или изтриете тази моя публикация?
Благодаря
Виж целия пост
# 2 554
Здравейте!
Искам да помоля тази тема да бъде заключена. Достигна 50-та страница.
Виж целия пост
# 2 555
коя от 4-ите теми разисква авторката!?
къде е пица, къде е брашно от семолина, моцарела, "кошмари в кухнята" ...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=920287;topicrefid=19
Виж целия пост
# 2 556
коя от 4-ите теми разисква авторката!?
къде е пица, къде е брашно от семолина, моцарела, "кошмари в кухнята" ...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=920287;topicrefid=19

Виждам заглавие, първи пост и последващи коментари, обединени от темата "пица и приготвянето й" в подфорум "Кулинария".
Виж целия пост
# 2 557
От няколко дни на теми с известия ми седи флагче с 1 нов отговор повече. В момента има 5 теми с ново писано в тях, отгоре на флагчето пише 6. През Хром съм, пълната версия на сайта използвам.
Виж целия пост
# 2 558
Някой е редактирал.
Това как ще го обясня, но ще се опитам. До иконката за лични съобщения, кликни на "името" си и избери известия и виж известията, на мен редовно ми се случва. Така ще намериш коя е редактираната тема, отначало и аз не знаех и ги отварях една по една. Peace
Виж целия пост
# 2 559
Благодаря! Вече ще знам и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 2 560
Тотално ми е разбъркано менюто в мобилната версия, едва стигнах до темата с директен линк от съфорумка, подфорум Правила изцяло липсва в менюто ми. Освен това цял ден ми изскача прозорец, че сайтът изисква сертификат, който при мен липсвал! Какво се случва? Много често ми се случва и да ми изписва "Not found on accelerator" при опит да вляза в сайта. Всичко това се случва в мобилната версия.
Виж целия пост
# 2 561
Имаше проблем. Благодаря.
Вече трябва да са подредени.
Виж целия пост
# 2 562
Така е, благодаря!


Поправям се: подфорум Правила е налице, но подредбата на всички подфоруми е тотално разбъркана. Така ли ще остане?
Виж целия пост
# 2 563
Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

 Tired
Виж целия пост
# 2 564
Да. Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия