Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 965
  • 19 780
# 6 360
Как през осакатената мобилна версия да следя тема която ме интересува, но нямам какво да кажа по нея?
Виж целия пост
# 6 361
С камбанката май.
Виж целия пост
# 6 362
Здравейте,

Много Ви моля за съдействие.
Искам да изключа следенето на дадена тема, потърсих че: " ...маркирайте квадратчето до заглавието на темата в списъка и изберете бутона Спри следенето. ..."
Бихте ли ми съдействали за да разбера къде е това квадратче?
Виж целия пост
# 6 363
Отваряте темата и под заглавието, в лявата част на екрана имате първо "Отговори" и до него е "Следи".
Виж целия пост
# 6 364
Под "следи" се има предвид камбанката. Клика се върху нея и ще получавате известия за нови отговори в темата, във "вашата" камбанка.
Виж целия пост
# 6 365
Здравейте,

Много Ви моля за съдействие.
Искам да изключа следенето на дадена тема, потърсих че: " ...маркирайте квадратчето до заглавието на темата в списъка и изберете бутона Спри следенето. ..."
Бихте ли ми съдействали за да разбера къде е това квадратче?
това с квадрадчето, е за старата версия
влизащ в профила си
и от менюто в ляво, избираш...
(виж изображенията в скритият текст, показала съм кое, къде е)
Скрит текст:
____________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________


след като маркираш квадратчето, в дъното на списъка с теми, натискаш бутон

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________


И ско си писала преди в тази тема, не влизаш повече в нея - за да не се вкючи отново следенето



_________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________
___________________________________________
за новата версия

като влезеш в профила ти, правиш това
______________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________

може и от лявото меню(горе в ляво - трите чертички)
влизаш в следени теми
_______________________________________________________________________________________________




_________________________________________________________________________________________________
над и под всяка тема, също има възможност за спиране на следенето



Виж целия пост
# 6 366
Здравейте!
Много моля за помощ. Не мога да излезна от профила си. Знам къде пише "изход", но като натискам с мишката под потребителското си име нищо не се случва. Изобщо нищо не се появява. Вчера  влезнах в профила си от компютъра в работата ми и  не можах изобщо да излезна от него. Вечерта в къщи влезнах и излезнах от профила си без проблем /служебният беше изключен през това време/. Днес като влезнах в бг мама от служебният ми компютър направо си бях в профила. Не мога да излезна от профила .
Моля за помощ.
Виж целия пост
# 6 367
Изчистете бисквитките и кеша и ако отново има проблем, пишете пак.
Виж целия пост
# 6 368
Не знам как се чистят бисквитките и кеша. Може ли за указания как да го направя. Даже не знам къде се намират тези неща.
Моля за съдействие.
Виж целия пост
# 6 369
Зависи от браузъра, с който работите.
Мозила: https://support.mozilla.org/en-US/kb/how-clear-firefox-cache
Хром: https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=GENIE.Platfo … Desktop&hl=en
Експлорър: https://kb.wisc.edu/page.php?id=15141
Ако все още се затруднявате, пишете ми лично съобщения.
Виж целия пост
# 6 370
Проверете дали нямате включен AdBlock. Ако имате, изключете го  и вероятно няма да имате проблем с отварянето на менюто.

Друга вероятна причина за проблема е изключително старата версия на браузера Ви (вер. 49 от 2015 година при настояща версия 66).

За да "запомни" логването, системата записва т.нар. "бисквитки" на устройството, от което сте влезли в профила си. При изтриването на тази "бисквитка", браузерът ще забрави логването. bubanka Ви е насочила как става това.

Иначе може да ползвате и този директен линк за изход от профила  http://www.bg-mamma.com/?action=logout
Виж целия пост
# 6 371
За да нямам подобни проблеми със запомнени пароли, когато влизам в пощата си или във форума от компютър различен от личния ми, използвам браузъра Инкогнито. 
Виж целия пост
# 6 372
Имам проблем с някакъв луд новорегистриран. Решил, че трябва да се събираме  ooooh!
Първо ми пишеше с този акаунт. Блокирах го.
http://old.bg-mamma.com/?action=profile;u=591267

После почна с този  http://old.bg-mamma.com/?action=profile;u=591350 че и обижда.

Моля направете нещо.
Виж целия пост
# 6 373
Готово.
Виж целия пост
# 6 374
Сега продължава с този

http://old.bg-mamma.com/?action=profile;u=591351

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия