Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 782
  • 19 780
# 8 460
Благодаря 🤗.
Не е само тази обаче.
Като изскочи друга ще снимам. 😉
Виж целия пост
# 8 461
В мобилната версия, когато цъкна на нови мнения, не ме пуска на последното ново мнение, а в най-долната част на екрана. Изобщо не разбирам кое е мнението, от което нататък не съм чела, трябва да си припомням.

Имам същият проблем от известно време. Предишният път никой не се изказа по проблема.
Виж целия пост
# 8 462
В мобилната версия, когато цъкна на нови мнения, не ме пуска на последното ново мнение, а в най-долната част на екрана. Изобщо не разбирам кое е мнението, от което нататък не съм чела, трябва да си припомням.
Във всяка тема или в една/няколко конкретна/и?

Във всяка.
Виж целия пост
# 8 463
Как мога да добавя скрит текст в мой отговор по дадена тема ?
Виж целия пост
# 8 464
Как мога да добавя скрит текст в мой отговор по дадена тема ?
Като изпишете кода {spoiler} преди текста и го затворите {/spoiler} след текста.
{ = [, } = ]

Код:
[spoiler]текст[/spoiler]
Виж целия пост
# 8 465
На камбанката ми показва, че имам харесани две мнения в темата "Кулинарни вдъхновения". Отварям първото. Изчаквам снимките да се заредят (от компютър съм в момента) и страницата спира между два поста (показва края на горния пост и началото на долния). Отварям второто, но този път ми отвори чужд пост, не моя. Трябваше да скролвам нагоре-надолу и да търся къде на тази страница има мой пост. И друг път съм писала, че ми отваря по средата на нечие мнение или между два поста, обяснихте, че е защото бавно зарежда снимките. Но не е това, защото изчаквам да се заредят. Беше спряло, сега пак прави така.
Виж целия пост
# 8 466
Здравейте,
Може ли администратор да засече IP адрес? И ако може, да ми пише на лично. Става дума за потребител, с няколко регистрации, който всява раздори отвреме навреме, изчезва за кратко и пак се появява с друго име. Ще изпратя на лично всичките потребителски имена, за които нямам съмнения, че е един и същ човек, заедно с новото.
Виж целия пост
# 8 467
Имате ЛС.
Виж целия пост
# 8 468
В мобилната версия, когато цъкна на нови мнения, не ме пуска на последното ново мнение, а в най-долната част на екрана. Изобщо не разбирам кое е мнението, от което нататък не съм чела, трябва да си припомням.
Във всяка тема или в една/няколко конкретна/и?

Във всяка.

    И аз имам същия проблем от известно време. Много е неприятно.
Виж целия пост
# 8 469
Пак :
Виж целия пост
# 8 470
Здравейте, постоянно ми излизат известия за теми в които съм коментирала, но не искам да получавам повече известия, как да оправя това през телефона? Благодаря предварително
Виж целия пост
# 8 471
Здравейте, постоянно ми излизат известия за теми в които съм коментирала, но не искам да получавам повече известия, как да оправя това през телефона? Благодаря предварително
Мини на пълната версия, най-отдолу през телефона, в черното поле.
След това... https://bg-mam.ma/p/1068343/37497478
Виж целия пост
# 8 472
Дори не ми дава го затворя!
Виж целия пост
# 8 473
Здравейте, моля модератора който отговаря за "Анкета от темата за Ясновидци/врачки" да се свърже с мен на лични за едно въпросче.
Благодаря.
Виж целия пост
# 8 474
Пишете ми лично съобщение с въпроса си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия