Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 747
  • 19 780
# 1 785
  На таблета не ми се отварят постовете в скрит текст нито в мобилната, нито в пълната версия.
Виж целия пост
# 1 786
smileys, LU4IQ,
Благодаря за честитките и прекрасните пожелания!

Честита Коледа и честита нова година на всички!
Нека 2016 година да е здрава, успешна, благодатна, късметлива и щастлива за всички!


Здравейте! Защо понякога получавам известие за нова тема, и като кликна на линка - пише Грешка, че темата не съществува или нямам права? Благодаря за отговора!
Темата вероятно е изтрита непосредствено след публикуването и.


  На таблета не ми се отварят постовете в скрит текст нито в мобилната, нито в пълната версия.
За конкретно мнение ли става въпрос или за всички?
С какъв браузер и версия сте?

Това виждате ли и можете ли да го отворите?
Скрит текст:
Някакъв скрит текст
Виж целия пост
# 1 787
Когато съм с мобилната версия не мога да отварям снимки в спойлер. Примерно
Скрит текст:
Дори не се появява иконката за зареждане. Най - честно ми се случва във "Звездни компромати". Андроид ми е 4.4.1
Виж целия пост
# 1 788
Тествахме с различни устройства с версии на Android от 3 до 5.0 - няма никакви проблеми от страна на сайта с визуализацията на скрит текст и изображение в скрит текст.
Вероятната причина да не се визуализират при Вас, може да е бавна връзка или локални настройки на устройството/браузера.
Виж целия пост
# 1 789
Благодаря bouquet
Виж целия пост
# 1 790
Мамма, не ми се отваря скрития текст във вашия пост, както и на Заяц. С Анроид съм, нямам представа за версията. На телефона ги отварям.

Виж целия пост
# 1 791
Реклама на сайт   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=894978.new#new
Виж целия пост
# 1 792
Имам питане към администраторите защо е забранен достъпа на потребител кукумицинка?
Виж целия пост
# 1 793
Не. Прихванала я е чужда забрана.
Проблемът е оправен вече и съм и писал.
Виж целия пост
# 1 794
Какво точно означава - прихващане на чужда забрана ?
Виж целия пост
# 1 795
Попадане на IP, което отдавна е било забранено заради грубо нарушаване на правилата, мултиакаунтинг, спам и т.н. от друг потребител.
Забраната не е наложена само по име, а поради регистрации на много профили или множество атаки към сайта от това IP, е забранен и самият айпи адрес.

След време може това IP да бъде дадено от интернет доставчика на друг клиент и съответно, ако този клиент е също потребител тук и се опита да влезне, системата не го допуска, защото влиза от същото айпи, което е било ограничено.
Виж целия пост
# 1 796
 Благодаря.
Виж целия пост
# 1 797
Моля да заключите тази тема, защото стигна 50 страници и пуснахме нова Peace
Виж целия пост
# 1 798
Искам разрешение да пусна тема в Клюкарника за откраднато колело със снимката му. Може би някой ще го види някъде, из сайтове за продажби и т.н. Колелото е скъпо.  Sad
 
Виж целия пост
# 1 799
Не влиза в конфликт с правилата тук. Може да пуснете такава тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия