Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 740
  • 19 780
# 2 340
Къде е търсачката в мобилната версия?
Виж целия пост
# 2 341
Къде е търсачката в мобилната версия?
Засега няма такава. Предвижда се.
Функцията "харесва ми" ще се обновява ли за в бъдеще (например всеки потребител да вижда от кого е харесан коментарът му)?
Да.
Виж целия пост
# 2 342
Тази тема има ли място във форума?
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=910994.0
Виж целия пост
# 2 343
Рангът на потребителя, пуснал темата, е "BG-Mamma партньор", което не се вижда през мобилната версия.
Виж целия пост
# 2 344
Рангът на потребителя, пуснал темата, е "BG-Mamma партньор", което не се вижда през мобилната версия.
Благодаря.
Виж целия пост
# 2 345
Здравейте, бих искала да закрия профила си. Моля кажете как да стане това?
Виж целия пост
# 2 346
Здравейте, бих искала да закрия профила си. Моля кажете как да стане това?

   Няма такава опция. Peace
Виж целия пост
# 2 347
Здравейте, бих искала да закрия профила си. Моля кажете как да стане това?

   Няма такава опция. Peace

Има опция замразяване Simple Smile
Виж целия пост
# 2 348
Форумът не работи

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000]: General error: 1040 Too many connections' in /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php:466 Stack trace: #0 /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php(466): PDOStatement->execute(Array) #1 /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php(320): DBHStatement->execute(Array) #2 /var/www/bg-mamma/public_html/vis/classes/GroupMembers.class.php(254): DBH_BASE::fetchColumns('\tSELECT \n\t\t\t\trg...', Array) #3 /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php(593): Vis_GroupMembers->getGroupsIdsForMember('9193') #4 /var/www/bg-mamma/public_html/index.php(201): loadUserSettings() #5 /var/www/bg-mamma/public_html/index.php(173): smf_main() #6 {main} thrown in /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php on line 466


Too many connections
Виж целия пост
# 2 349
И аз се присъдинявам към горния пост със същия проблем.
Виж целия пост
# 2 350
Същият проблем и при мобилната версия.
Виж целия пост
# 2 351
Ужас! Трудно се влиза където и да е. Хакерска атака ли е? newsm78
Виж целия пост
# 2 352
Ужас! Трудно се влиза където и да е. Хакерска атака ли е? newsm78

Същото.
Виж целия пост
# 2 353
Имаше технически проблеми.
Бяха отстранени.
Виж целия пост
# 2 354
 newsm78 Ама продължава да е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия