Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 958
  • 19 780
# 4 125
Илайза, много ти благодаря  Hug
Виж целия пост
# 4 126
Според т.8 от Правилата на форума: "8. Забранено е публикуването ....теми и мнения, целящи създаване на смут и предизвикване на страх, подклаждане на масова паника, както и теми и мнения с линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи." Темата "Ваксини- тема само за вредата от тях"( http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=978207.new#new) не противоречи ли на тези правила? Подклаждането на масова паника срешу ваксините, особено в ситуцията с епидемия от морбили, в съответствие с правилата ли е?
Виж целия пост
# 4 127
С течение на годините сме се постарали да ограничим коментарите по този въпрос само в тази тема.
Доколкото тази тема се разисква и в медии, телевизионни предавания и т.н. и не е забранена от закона, то нямаме основания да налагаме тотално ограничение на дискусията.
Позицията ни по отношение на ваксините винаги е била ясна и категорична и показвана както с публикуваните статии, така и с премахването на всякакви теми и публикации, които са в противовес със закона и от типа "търся лекар, който да излъже, че е поставил ваксини" (само в последните дни са премахнати няколко такива).
Виж целия пост
# 4 128
Разбирам. Благодаря за отговора.
Виж целия пост
# 4 129
... от типа "търся лекар, който да излъже, че е поставил ваксини" (само в последните дни са премахнати няколко такива).
Последното мнение в тази нова тема е точно такова - търси си лекар, който да пише, че ваксините са сложени, а в действителност няма такова намерение.
Виж целия пост
# 4 130
... от типа "търся лекар, който да излъже, че е поставил ваксини" (само в последните дни са премахнати няколко такива).
Последното мнение в тази нова тема е точно такова - търси си лекар, който да пише, че ваксините са сложени, а в действителност няма такова намерение.
Ще се радвам на всякаква полезна информация по въпроса (може и на лично съобщение), независимо дали става дума за кадърен педиатър, който ще пише ваксината като сложена или просто ще приеме решението ни с разбиране, без надсмешка и отказ да сме му пациенти (както каза въпросната ни настояща педиатърка).
Виж целия пост
# 4 131
Моля, когато забележите такава публикация, да информирате модераторите, така че веднага да се вземат необходимите мерки. Благодаря!
Виж целия пост
# 4 132
Имам ли право в  тема да дам линк към друга тема.За да може повече майки да я видят?
Виж целия пост
# 4 133
Зависи за каква тема и информация става въпрос. Ако информацията е търсена - зададен е въпрос и темата, към която се дава линк, отговаря на въпроса - да. За благотворителни акции и инициативи - също да.
Виж целия пост
# 4 134
Благодаря
Виж целия пост
# 4 135
От няколко дни сайта ми забива постоянно и изписва, че има проблем със свързването, същото се получава и при мобилната версия, след няколко рефреша се възстановява връзката.
Не знам дали проблема е само при мен. Peace
Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Виж целия пост
# 4 136
Здравейте, интересува ме какво да направя за се изтрие моя тема. Пуснах молба в такава група, но видях, че предишни теми с молби там от преди месеци не са изтрити все още.
Виж целия пост
# 4 137
Теми не се изтриват, заключват се по молба на автора, което и направих с Вашата тема.
В правилата на форума в записано:

Цитат
Не се трият стари публикации по желание на потребител (независимо дали желае да бъдат изтрити 1, няколко или всички публикации, които е направил). По изключение може да се изтрият публикации, които нямат последващи отговори, не са цитирани и по никакъв начин не влияят на дискусията в конкретната тема.

Ако прецените, че във Ваш пост се съдържа лична информация /име, егн, местожителство, имейл адрес и т. н./, изпратете линк към него на лично съобщение до модератор или администратор или използвайте функция "информирай модератор" към конкретния пост, описвайки мотивите си. Постът ще бъде итрит или редактиран по преценка на модератор/администратор.
Виж целия пост
# 4 138
От няколко дни сайта ми забива постоянно и изписва, че има проблем със свързването, същото се получава и при мобилната версия, след няколко рефреша се възстановява връзката.
Не знам дали проблема е само при мен. Peace
Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.



И при мен беше така по едно време.
Оправи се.
Може да е от оператора. Към Теленор съм аз.
Виж целия пост
# 4 139
И при мен се оправи засега, към Виваком съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия