Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 800
  • 19 780
# 6 540
Използвайте "Информирай модератор" за първия пост на темата и напишете какво желаете или изпратете лично съобщение до избран от Вас модератор или администратор с линк към темата и желанието си.
Виж целия пост
# 6 541
Здравейте! Във връзка с новия регламент за защита на личните данни дадох съгласието си  и съответно натиснах запази, но бихте ли ми потвърдили, че профилът ми няма да бъде изтрит след 25.05.2018 г., тъй като не излиза никакво съобщение, след като натисна бутона запази.
Виж целия пост
# 6 542
Аз маркирах първите три опции, т.к. четвъртата не я желая. И при мен не излезе никакво съобщение. И аз имам същия въпрос - запазва ли се профилът ми, при това положение?
Виж целия пост
# 6 543
И аз не съм маркирала последния чек, нямам съобщение.
Виж целия пост
# 6 544
Можете да проверите Вашите съгласия в профила си тук. Всеки от Вас тримата има отбелязан необходимия брой за запазването на профила му.
Виж целия пост
# 6 545
Какъв е необходимият брой? Аз като отмятах точка по точка, постоянно ме връщаше да отметна и последната, а не искам да участвам в томболи и игри. Ще ми се закрие ли профила, ако не отметна и това? Може да са ми глупави въпросите, но нямам възможност в момента нито да чета темата страници назад, нито да ровя из дългите обяснения какво и защо с тези нови условия.
Виж целия пост
# 6 546
Четвъртото съгласие не е задължително:

Цитат
Желая да бъда уведомяван за провеждане на игри/томболи с награди, офлайн събития и други маркетингови активности и съм съгласен личните ми данни да бъдат събирани с цел комуникация за тези събития и изпращане на награди (незадължително).

Вашият профил също ще бъде активен след 24 май, защото имате отбелязани първите три съгласия.
Виж целия пост
# 6 547
Благодаря, Бубанка.
Значи всичко си е наред.
Лека вечер желая!
Виж целия пост
# 6 548
Така изглежда секцията за лични данни в профила с приети съгласия СЛЕД натискане на бутона "Запази":

За приети четири съгласия:



За приети три съгласия:

Виж целия пост
# 6 549
Четвъртото съгласие не е задължително:

Цитат
Желая да бъда уведомяван за провеждане на игри/томболи с награди, офлайн събития и други маркетингови активности и съм съгласен личните ми данни да бъдат събирани с цел комуникация за тези събития и изпращане на награди (незадължително).

Вашият профил също ще бъде активен след 24 май, защото имате отбелязани първите три съгласия.
Благодаря!
Виж целия пост
# 6 550
Гледам, че аватарите на някои потребители са абсолютно еднакви, "служебни", от форума. След като сменихте версията на сайта с по-модерна, кога да очакваме нови аватари, защото тези снимковите са като от 90-те години на миналия век. Или вече сте ги сменили в новата версия, а само в старата си стоят ретро-снимките?
Виж целия пост
# 6 551
Има ли някакъв вариант през мобилната версия да успея да си кача аватар и подпис?
Виж целия пост
# 6 552
Опитах 66 пъти да си сменя аватара - не става и не става.
Само при мен ли е така ?
Виж целия пост
# 6 553
http://m.bg-mamma.com/?topic=1038969
Разбрахме вече.
2 теми пуска с еднаква информация.
Виж целия пост
# 6 554
Здравейте, имам проблем с качване на снимка за аватар. Опитвах от компютъра и от линк, не става и в двата случая. Показва, че се качва, но реално я няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия