Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 964
  • 19 780
# 17 460
https://m.bg-mamma.com/?topic=1628191.new#new

Моля, заключете темата!
Виж целия пост
# 17 461
При мен днес не работи добре бутон "полезно".  Отчита го на по-малко от половината мнения, на които го натисна.
Виж целия пост
# 17 462
И аз идвам с горното. От след обед почти не отчита при мен.
Виж целия пост
# 17 463
Бутон "Полезно" не е активен - седи в сиво и не мога да го натисна.
Виж целия пост
# 17 464
Току що ти харесах мнението. С Хром съм, десктоп версия.
Виж целия пост
# 17 465
Да не би да има въведен лимит на броя постове, за които можеш да натиснеш "Полезно"? Защото и вчера, и днес, се случи едно и също - нацъках известен брой мнения, и изведнъж бутонът стана неактивен. Което ме наведе на мисълта, че бутонът си работи и е активен, просто не може да се използва безкрайно?
Виж целия пост
# 17 466
Здравейте!
Може ли да помоля админ или мод да ми пише на лични съобщения.
Деликатен казус имаМЕ 🙏
Виж целия пост
# 17 467
С хром съм. Периодично не ми позволява да натисна бутона полезно. Правя по няколко опита докато стане. Вчера имаше проблем.
Виж целия пост
# 17 468
Здравейте,

Моля модератор на категория Семейство - подкатегория Лични и семейни отношения да заключи тази тема:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1628779
Виж целия пост
# 17 469
Благодарим за сигналите!

Здравейте,

Моля модератор на категория Семейство - подкатегория Лични и семейни отношения да заключи тази тема:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1628779
Заключих.
Виж целия пост
# 17 470
Моля помогнете на авторката на тази тема да смени заглавието на темата, на стр. 3 пише, че не знае как:
автор: nin4e_deni
тема: Име за вторият ни син(който трябваше да бъде дъщеря).
https://www.bg-mamma.com/?topic=1628299.30

Питайте я как точно иска да бъде новото загавие?
Виж целия пост
# 17 471
Нацъках няколко "полезно" в готварския раздел и бутонът и при мен стана в сиво. Вече не мога да го ползвам.
Виж целия пост
# 17 472
Нямам проблем с ползване на бутон "Полезно".
Виж целия пост
# 17 473
При мен понякога също забива бутона ,,полезно" , но повече ми е проблем това,че когато искам до публикувам и чакам доста време да се публикува ,само при мен ми е така?
Интернета ми е наред
Виж целия пост
# 17 474
Нямам проблем с ползване на бутон "Полезно".

То и аз нямах като прочетох горните оплаквания, после влязох в друга тема, където нацъках няколко за кратко време (харесах снимки, поне на десет поста) и бутонът стана в сиво, повече не мога да го ползвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия