Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 70

  • 36 493
  • 751
# 60
Барбич, липсваше ни и те споменавахме в предната тема. Успех и нова мотивация...  Peace

Свет, мерси боку  Grinning
Виж целия пост
# 61
Къв протеин, кви 5 лева с тоя боб...  ooooh!

Мери, нали не смяташ, че бобовите растения не са богати на протеини? Протеина не e само месо!

Растителни източници на протеин
Виж целия пост
# 62
Богати, богати, ама чак пък да се каже, че са протеин.. боба особено има 3 пъти повече въглехидрат. Протеина е добре дошъл, ама изобщо не го броя за протеин боба, а за чист въглехидрат.
Виж целия пост
# 63
За допълване е идеален - растителен + животински. Боб + кюфтета/ребърца/наденица/пържола. По-нагоре някой беше споменал.
Пожелайте ми успех. Отивам да тренирам и да се боядисвам в цвят "дива слива"  Whistling
Виж целия пост
# 64
Aма не е и "пет лева" Wink
Виж целия пост
# 65
Ок, 4 Grinning

Лидзи, после да покажеш Grinning
Виж целия пост
# 66
Ок, 4 Grinning

Лидзи, после да покажеш Grinning

Аз главата ще боядисвам, не гъза  Laughing Ще покажа.
Виж целия пост
# 67
 Joy Joy Joy Joy Joy  Peace
Виж целия пост
# 68
Чудесно, Мери Hug Ще се разберем Hug

Ох, раздадох си хубавата домашна сланина:lol: И сега да купувам пълното с хормони и вода пилешко и свинско от магазините Laughing

Забравих да се покажа на Беласица
Виж целия пост
# 69
Фея, салатата изглежда толкова апетитно, но честно казано за първи път чувам за тези зеленчуци, тук на нашия пазар - слабо да се намерят, сведено до минимум. Tired
siska79, надявам се всичко с малката умница да е наред и и желая много успех на олимпиадата! Hug
Suede, честита стая! Peace
julie___, 8 кг са си цяло постижение, така че браво за усърдието! Продължиш ли добрата работа, със сигурност ще махнеш и другите 4 и ще се видиш в най-добрата си форма!
Home rider, и аз обичам разнообразието в тренировката. Да има все различни стойки да правя - най-добре. Както с Руми си тренирах, беше си супер, имаше голямо разнообразие. Ама тука са само по 2-3 упражнения и ги повтаряш по минута да речем. Интересното е обаче натоварването и сигурната мускулна, която получаваш, а и аз честно казано се чувствам бая тренирана, което е добре, имайки предвид еднообразието Grinning Ии браво за моста!
MissDreamy, ама баш мечта си! Мерките ти са повече от чудесни, поздравления за резултатите Hug
Lady Brinne, браво на математика! (и аз математическата завършвам, ама нищо не съм печелила от такива състезания Laughing )
Mari Lin, и аз съм прибрана отстрани, ама отпред точно мястото под пъпа си стърчи.. трудно се чисти там. Иначе под гърдите имам плочки Party Mr. Green Sunglasses
Барбич, welcome back Hug


Днес ми е ден за почивка и тооолкова се радвам, много имам нужда! Яде ми се сладко обаче, ще правя овесени ядки с мляко и банан да ме усмирят  Mr. Green
Виж целия пост
# 70
Еха, Мери, успях бе, успях  Shocked ам гирите ми бяха бутилки с вода хаха, то тежестите вероятно го правят ниво супер напреднали, щото иначе с леките бутилки не ми се видя хич трудно.
Но много ми хареса. Ако споделяш всеки ден видеата, ще крада хаха

Хапнах и една ябълка с няколко какаови зърна и ми остнаха под 400кал за вечеря. Взела съм скумрия, ще видим как ще се впиша...
Виж целия пост
# 71
Ооо, Мари Лин, гирите правят работата. Аз тренирах с 5 кг, по едно време исках да хвана по-леките, ама не се дадох. Последните 2-3 секунди спирах вече... издишам! Grinning

Ето утрешната тренировка - https://www.youtube.com/watch?v=3gnJqBY-4rU
Виж целия пост
# 72

... После си потръгна и си подскачах с ентусиазъм. Така е като имам визуален материал пред очите. Party


То това материал ли бе, да го опишеш  Crazy Crazy Crazy
Красота без фотошоп!

Барбич, хайде бе, къде се изгуби  Hug Липсваше ни  Hug

Дрийми, страхотни мини мерчици  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Нежно момиче  Hug

Тежестите ... да  Peace Аз съм с 3-ки, 5-ци не мога. Тежки са ми.
Скумрия ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много я обичам!

 Линдс, чакаме фотото  Hug

Виж целия пост
# 73
Линдс, чакаме фотото  Hug
Ама не било дупе, нали разбра?  Laughing
Виж целия пост
# 74
Бооже, ква скумрия съм.писала, пастърва е хахаха а, за скъпия филе херинга.
Нямам аз гири, а много искам, че тия шишета нищо не правят, а си ми трябват. Ама искам тройки, петици ще са ми тежки за сега. В Джъмбо гледах, че не са скъпи и като имам възможност да отида ще видя и ластиците, с които правите моделските, че като нямам съпротивление само се клатя краката пред телевизора... А, много ми се ще д наблегна на дупе и задно бедро без да оформям мускул, както се получава от повечето клякащи и подобни упражнения...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия