Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 70

  • 36 493
  • 751
# 90
Аз да добавя и 2,5км бягане. Бягащите в темата сигурно ще се изхилят, ама на мен ми беше за сефте и много ми хареса, пак ще ходя  Grinning
Виж целия пост
# 91
Влизам с бърз отчет. Споделената от Мери тренировка на Румяна + Bodyrock Yoga/Flow 3.
Виж целия пост
# 92
Аз да добавя и 2,5км бягане. Бягащите в темата сигурно ще се изхилят, ама на мен ми беше за сефте и много ми хареса, пак ще ходя  Grinning
Ще се изхилим, ама друг път. Аз в петък тичах 3 км.  Mr. Green Тичането е за кеф, не винаги за рекорд. Simple Smile

Мисля вече да си броя км за седмицата и да се отчитам тук.

Миналата седмица бях направила общо 38 км.

За тази:
Петък - 3 км. (не съм ги броила към миналата)
Събота - нищо  Embarassed
Неделя - 12 км планинско с денивелация (състезанието)
Понеделник - 1 час в залата на Юли (това само го отбелязвам, то не влиза в км сметки)
Днес - 7 км.

Още 2 дни и ще смятам колко са излязли за седмицата. Утре пак съм в залата.
Виж целия пост
# 93
днес беше втората ми тренировка ripped in 30 храната беше ок до партито на работа.имахме юбилей на работното место и беше супер. там малко парче торта изядох,с което не си превиших калориите, но после се черпахме и пих 2 шота и голям Бейлийс,които Бейлийса е 250ккал гледах, а шотовете 100ккал за двата да речем...та утре ще извадя тези калории от дневната си дажба..приготвила съм се с чай и дъвки за утрешния гладен ден  Laughing  за наказание и дисциплина  Laughing но не съжалявам-беше супер готино
Виж целия пост
# 94
Привет, благодаря за темичката, страхотна както винаги.  bouquet

Вчера тренирах с Боб- много ми хареса. 11 минутна корем и после 40 мин.Begginer.
За днес 60 минути народни танци.

Да питам Мери, Дилянка: Вие защо не си спретнахте по една снимка?  newsm78
Виж целия пост
# 95
N!A, не мисля, че дъвката помага срешу глада, даже напротив. Като дъвчеш, стимулираш стомашните сокове и така огладняваш още повече...

Мери, аз не искам да градя релеф, а да се изчистя и стегна. Дупето да е стегнато и кръгло. С повдигането на крак назад, особено с тип моделаната няма ли да стане?
На мен над коляното ми изскача мускул от външната страна на бедрото и кривите ми крака стават още по-криви  hahaha а и съм с грубовати колене, тези мускули съвсем загрозяват. Хич, ама хич не ги щЪ там, а разните клекови упражнения точно това правят. Усещам и в дупето напрежение де и в задната част на бедрото, ама там искам, ама само там хахаха
В горната част на бедрата под корема също ми сават изпъкнали. Бе ниска съм и ставам много набита. А искам просто плосък корем, хубава талиа, тънки бедра и всичко да е бетон, ама финно. Може би трябва д се ориентирам към друг тип тренировки, като йога, пилатес...ама хич пък да не ми харесват   Thinking
Виж целия пост
# 96
Барбич, добре завърнала се и да знаеш липсата ти (с прекрасен хумор и ведро настроение) се усещаше  Hug

Дрийми, повече от чудна вечеря и толкова по вкуса ми. Благодаря че сподели  Grinning Hug

Днес се разбих с Боб. Това много ми допадна и успешно заместих с гири и дъмбел.


Суингове, гребане с 10, както и където ми стигаха силиците за 10кг. на ръка, петици за някои упражнения.
За първи път да видя такава корава дама в негово видео - ни пъшка, ни мрънка, ни здава багажа.
Възрадва ме много, за сметка на втора част на Inside Out Method, дето един младеж пъшка, щеше да припада и ми отиде цялата концентрация  Mr. Green

Моята вечеря беше омлет от 2 настъргани тиквички объркани с яйце, сол, пипер, малко настърган кашкавал и изпечени на тиган с плънка от котадж и пресен копър. Салата от леко бланширан карфиол със лимон, зехтин и хималайска сол. Вместо вино съм на свежа напитка с цитруси, мента и джинджифил
Скрит текст:
Виж целия пост
# 97
Така, както се описваш, сякаш си с мойта структура  Thinking И при мен над коляното има доста оформен мускул, горната част на бедрото..... бедър да искаш Grinning А това, което искаш да постигнеш, си е точно за повече мускулна маса. Стегнатостта я придават мускулите. To релефа, ако се градеше ей така... не се страхувай от мускулите, а си тренирай, толкова лесно не се става релефна  Peace и за дупето доста тренировки и пот трябва да излееш, за да стане така, както го искаш. А структурата ти ако е по-едра, няма как да си фина.. сори, но това е реалността  Laughing
Виж целия пост
# 98
БарбиииичHug

На мен днес ми стигна желанието за йога ден 13 на Ейдриън, след това вечеря салата с риба тон, боб (вместо нахут, защото сигурно съм изкукуригала, но 3-4 поредни пъти вместо консерви с нахут купувам боб и явно не мога да прочета етикета  ooooh!), чери домати, пресен лук, лимон, зехтин, риган и сол.

Днес като цяло с храната съм доста добре, като изключим един варен картоф с малко
Скрит текст:
майонеза
, който изядох като се прибрах от работа, подтикната от вашите разговори за картофена салата!  Naughty ooooh! Crazy

Утре вече трябва да се засиля и към залата.
Виж целия пост
# 99
Аз идвам с отчет, Спийд 2.0 на Шон и ден 1 от Йога с Ейдриън. Почти никога не ми остава време за йога и забравям колко добре се чувствам след това.

Скини рулз и аз ги свалих, да не остана по-назад, ама не смея да ги пробвам, че като ги разгледах май и 7 мин няма да изкарам  Embarassed

И за закусвах пушена сьомга с домашна нахутена питка и авокадо, а след тренировка мноооого диня със сирене(много обичаммм).
Виж целия пост
# 100
Мери, картинката с белтъчинното съдържание на зеленчуците е пълно безобразие. Безотговорни са хората, които публикуват подобни данни. Напълно съм съгласна, че зеленчуците и плодовете са с по-висок процент въглехидрати, отколкото протеини.

Дрийми, хлябът изглежда невероятно!

Лидси, като казваш "цвят дива слива" и си представям джанка. Ама от онези, зелените. Дето костилката им все още е бяла и ципеста  Laughing

Сиска, видях ви. Много сте хубави!

Джули, не е задължително след коремна тренировка да имаш мускулна треска.

Кой питаше за целулита? Намаляването му зависи от три фактора. Подреждам ги по важност: хранене + вода, спорт, масажи. Вместо обтриване със смляно кафе, аз се сухочеткам. За мен това е в пъти по-добро и здравословно от всякакви скъпарски химии в тубичка.

***

Отчитам се с виняса йога. Най-сетне намерих своя треньор - Антон Брант. В пълен възторг съм от начина, по който този човек си води сесиите и съм изумена от сходството в представата ни за света и живота.
Виж целия пост
# 101
Добро утро!!!
Както писах, днес почивам.
Дрийми, страхотна салата!!! Днес точно в списъка за пазаруване ми присъства бейби спанак, мислех да го правя с булгур и сушени домати, но май ще е на салата!  Laughing
Завид и на Вив за зелената супа с яйце! Аз толкова да обичам!  Crazy
И картофена салата обичам. С повечко оцет, разбира се!
За вчера и аз бях планирала пушената сьомга да присъства вечерта на масата, но в последния момент я замених с тиквички с кисело мляко и здраво чесън  Mr. Green
Виж целия пост
# 102
За днес си намерих това:
30 Min Total Body Intermediate Interval Workout with Dumbbells
Хич не е лошо и да потеглям пеш на работа.
Виж целия пост
# 103
Момичета здравейте Hug
Една мам някъде из темите ме насочи към вас със следния въпос:
След 2 бременности последната отпреди 9 месеца се оказах с диастаза ректи + пъпна херния. естествено всички хирурзи при които ходя говорят само за операция, платна и прочее.
Някой дали има идея дали може да се възстановя с упражнения? За момента правя много плахи упражнения за диастаза и други упражнения, но не пряко натоварващи коремната стена, защото ме сплашиха че ще се влоши хернията. Не ми се иска операция защото кърмя, а не искам да спра заради това. Освен това 3 месеца след нея не се вдига тежко, пък беборана тепърва ще става тежка ( 9 кг е в момента), а ще си има нужда от вдигане още доста време.  А това чудо не е малко хич и наболва накрая на деня. И не на последно място, белегът щял да бъде от слънчевия сплит до под пъпа.... ( 15 см е хернията). Имам 2 секциа, апандисит и друга херния....ще стана като чертожна дъска.
Някой ако може да се включи, ще съм благодарна
  bouquet
Виж целия пост
# 104
ММ е опериран от херния преди много години, с платно. Не съм чувала някой да се е оправил само с упражнения.  newsm78 Хирургът тогава му препоръча да тича, след като се възстанови от операцията, както и да заздрави коремните мускули, плюс прием на вит.С. Операцията не е спешна, ако няма заклещване. А колкото до вдигането на тежко - и сега трябва да го избягваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия