Диетата на д-р Ким Протасов

  • 7 875
  • 65
# 30
Честит празник на всички трудещи се!   ura
И добро утро от една упорита протасовка  Laughing

Хубаво започва денят, когато има минусчета  dance
А днес те са - 300 гр  Laughing
Смело напред с най-леката диета, която досега съм опитвала .... Вече ми казват, че съм поотслабнала - отразило се е на формата ми, макар кг да не са много.

Много усмивки и радост на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 31
Добро утро! Hug
И честит празник!
marcie,браво за минуса! Hug
Аз вчера бях в мръсен ден,броя го раздвижващ метаболизма.. Embarassed
Днес ще съм по-сериозна... Praynig
Хубав и релаксиращ ден!
Виж целия пост
# 32
Благодаря ти sun sea!   bouquet
Виж целия пост
# 33
... днешната МАЙСКА САЛАТА
/нарекох я така, защото днес е първия ден от май/   Grinning

ПРОДУКТИ, Майска Салата

1. едно сварено яйце
2. няколко листа салата айсберг
3. кълнове и стебълца от лимец /посяла съм си в една саксийка на прозореца/
4. моркови
5. червено цвекло
6. червен лук
7. целина - няколко зелени стръка
8. сокът от един лимон
9. кисело мляко
10. малко зехтин
11. една к.л. семена от чия

12. извара

Морковите, целината, цвеклото и лукът се настъргват на ситно. В голяма чиния за салата се подреждат листата от айсберг. Върху тях се изсипва сместа от моркови, лук, червено цвекло и целина.
В края на чинията се подреждат кръгчета краставици и доматите, нарязани на кубчета или по-големи парчета и яйцето, обелено и цяло. Добавя се извара. Прави се заливка от киселото мляко и зехтина и се залива салатата. Поръсваме със стръкове от лимец и семена от чия.
Не съм писала количества, може сами да си изберете от кой продукт колко да използвате ...



Bon appétit!  Laughing
Виж целия пост
# 34
Бих добавила и снимка, но нещо не се получава при мен ...
Виж целия пост
# 35
http://www.bb-team.org/articles/4301_10-hrani-s-otricatelen-kalorien-balans
Виж целия пост
# 36
Интересен е сайта, сега ще го разгледам ...
Виж целия пост
# 37
Включвам се към вас, изчетах старата тема, от вчера съм на сурови зеленчуци и млечни. Вчера си хапнах и яйцето, но на омлет с налко кашкавал на дъното на тигана. Стана много вкусно. Трябват ми 5-6 килограма да сваля. Още повече ще е по-добре, но съм наясно, че с тази диета не се сваля много.
Виж целия пост
# 38
Добре дошла при нас mama mariana . Диетката е супер!  newsm10

Ти колко кг си? Досега на друг режим ли си била?
Виж целия пост
# 39
mama mariana,добре дошла и от мен! Hug
Разкажи за себе си в диет план.
Според мен могат да се свалят доста,но има нужда от бутване.
Виж целия пост
# 40
Благодаря за милото посрещане! Преди два дни бях 70,200 кг. Висока съм 162 см. За диетата и аз не знам как разбрах, някак ми попадна в нета и ми хареса. Истината е, че в края на месеца ми предстоят две абитуриентски на много близки и тръгнах да си търся  дрешка за случая, ми отчаях се, краката ми доста са се наляли. На всичко отгоре, имам чувството, че огледалото в къщи ме показва измамно добре, в пробните направо ми се пререва...До сега съм била два пъти на 90 дневната, но за по един месец някъде. Само първия път имаше някакъв ефект, защото от 70 станах 63. Тост 1/10 от теглото си махнах. Естествено леко полеко си ги възвърнах. Иначе резултата от първия ми ден на режима е минус половин кило. И съм доволна. Искам да ви питам нещо-нали уж диетата е за 5 седмици, но виждам, че тук я карате по-дълго, в руските сайтове, доколкото си спомням руския, май я правят повече от веднъж....
Виж целия пост
# 41
Аз започнах от 72 кг. Днес след 10 дена съм 70.700.
След 5 седмици диета има 5 седмици плавно преминаване към нормално хранене - много е важен този период!
Най-голямо отслабване се получава след 3-та седмица. Но пак зависи от метаболизма, от това, какво се хапва.
Аз като калории и количество не броя нищо засега. Чувствам се добре. Определно има ефект.
Вече един панталон ми е широк  Grinning  Но за жалост не губя много откъм кг, както пишат рускините ...  Sad
Виж целия пост
# 42
Здравейте! Започвам деня с ведро настроение макар и без минус.
Струва ми се, че млечните продукти не ми понасят добре наистина.
Но пък ми е някак леко.
Чакам дните с месо, може би тогава ще започне топенето на килцата.
Днес съм на кефир и салатки.
Кефирът го опитах за първи път снощи, много е приятен и вкусен!
Тази сутрин пих преди кафето. Не изпитвам изобщо глад.
Занапред мисля да заменя киселото мляко с кефир.
Ставам му почитателка  Grinning
Дотук 10 пълни дни, днес започвам 11.
Няма отказване  Grinning

Как сте sun sea и mama mariana?
Как ви се отразява диетката?

Слънчева събота на всички!
Виж целия пост
# 43
Здравейте! Hug
marcie,колко дена имаш на млечни?
Добре,че сте се харесали с кефира.
И според мен месните дни ще водят до по-големи минуси.
Аз допускам гафове все още в диетата.Вчера тотално се олях,но е ден за РМ.
Днес продължавам!
Хубав и стоплен ден! Heart Eyes
Виж целия пост
# 44
Млечните са ми 10 пълни, днес 11  Grinning
Харесва ми млякото, но явно не е за мен.
След 14 млечни следват 3 седмици с месо ... не го харесвам особено, но ще хапвам рибка по-често.
Въпреки задържането, се чувствам ОК.
Кефирчето, мога да го пия цял ден  Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия