Диетата на д-р Ким Протасов

  • 7 875
  • 65
# 60
Добро да е! Hug
marcie,поздравления за минуса!  bouquet
Издържах вчера на кис.мляко,днес на зеленчуци,но съм с болки в стомаха... Sad
Прекрасен ден! Heart Eyes
Виж целия пост
# 61
Благодаря sun sea!
Аз започнах да пия зелен чай, хуск, днес към кефира добавих и пшеничени трици 1-2 лъжички.
Добре е да се хапва ябълка /дори 2-3 мисля.
Виж целия пост
# 62
И аз съм доволна от хуска,триците и лененото семе.
Виж целия пост
# 63
Браво за минуса marcie , Sun sea каво е това " хуск " ? Нещо ново ли е на пазара ?
А това за луната не го знаех ! Ще се похваля ако има голям резултат  Simple Smile
Виж целия пост
# 64
Хуск-съдържа живовляк и лактобацили.Набъбва като чията,съответно насища,пречиства,решава запека и се отслабва.
Да,за луната казват,че като мине пълнолуние,се започва отслабването.Някои режими-житния на Дънов използват това й свойство,а след новолуние-лесно се качват кг,пълнее се,трудно се пазят диети.
Виж целия пост
# 65
sun sea ,marcie  къде се изгубихте ? Не се минавате да се похвалите с минусчета !!!
При мен няма нищо ново ,закотвила съм се на 70,300 кг и няма мърдане,но поне пия повече вода . Прегреших малко на 15.05   Wink защото ММ имаше Р.Ден и на тортата не можах да устоя. Twisted Evil
Приятна неделя и да се похвалите с минуси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия