КАНАДскА пролетно-лятна тема 58

  • 98 488
  • 738
# 615
от нашите приятелчета не-българчета нито едно няма таблет, едно прекалява с игрите на компютър и телевизор. Всички играят в парка, училище и ходят на активитета.
Виж целия пост
# 616
За дамите в и около Монреал - мога да пратя 6 покани за разпродажбата на Лореал. Ако някой го интересува ще трябва да ми прати имейл адрес на лично съобщение. Ако получа повече от 6 желаещи ще пращам по ред на съобщенията, да няма сърдити.
Виж целия пост
# 617
Момичета, как работи здравната система там? В смисъл - когато пристигнем, си задействаме medical и после какво? Избираме ли си GP? Как намирам специализирани лекари, например кожен,  очен. ..GP ли ме насочва? Всичко безплатно ли е, и какво се плаща? Въобще добре ли са уредени тези процеси?  Питам за района на Торонто, ако има значение.
Също - за училищата - кое е по-добре, да изберем първо училище и после квартира, или обратното? Вие как бихте постъпили? 
Виж целия пост
# 618
Момичета, как работи здравната система там? В смисъл - когато пристигнем, си задействаме medical и после какво? Избираме ли си GP? Как намирам специализирани лекари, например кожен,  очен. ..GP ли ме насочва? Всичко безплатно ли е, и какво се плаща? Въобще добре ли са уредени тези процеси?  Питам за района на Торонто, ако има значение.
Също - за училищата - кое е по-добре, да изберем първо училище и после квартира, или обратното? Вие как бихте постъпили?  
GP те насочва за специалисти. Да, трябва да намериш личен лекар след като ти изтекат 3те месеца на здравна застраховка. Ако нямаш GP (както ние все още нямаме), може да посещаваш Walk-in клиники, болници и всякакви, но ако трябва да те види специалист си трябва GP. Ако имаш застраховка нищо не се плаща. Що се отнася до лекарствата предписани от лекар-ако работиш би трябвало да имаш и medical benefits, които да ти покриват определена сума на година за лекарства.
Виж целия пост
# 619
Христос Возкресе! easter easter easter
Виж целия пост
# 620
Момичета, моля препоръчайте ми фирма за озеленяване. Теренът ни е много неравен, искам да го изравнят, да изчистят градината от излишните храсти и др. подобни и да го затревят. Съвсем в началото на проучването си съм и нямам идея от нищо. Така че, ако имате съвети, препоръки, споделяйте моля... Hug
Виж целия пост
# 621
 bouquetЧестит Гергьовден и запис от мен. Не съм ви чела от предишната тема.
Виж целия пост
# 622
Ще споделите ли коя фирма използвате като Интернет доставчик и дали сте доволни.
Виж целия пост
# 623
Ще споделите ли коя фирма използвате като Интернет доставчик и дали сте доволни.

Rogers. Скъпи са, но са най-големия доставчик и ползваме всички тяхни услуги, освен за домашен телефон. Имат и отстъпки. В момента плащаме към $80 за интернет, безлимитен, но реалната цена е май към $100.
Виж целия пост
# 624
Distributel безлимитен, към 80$
Виж целия пост
# 625
Querizon, български са и сме супер доволни от тях. Имат различни планове, ние сме 10 МБ, 29$ на месец преди такси и нямаме проблем за 2 компа+2 телефона.
Виж целия пост
# 626
Ние сме със Видеотрон, но ми се струваше доста скъпо 70+$ на месец за 130гб (30мб скорост), обаче за последната година всеки месец трябва да купуваме допълнителни пакети със гб, което добавя още 10$ или 20$ на месец. Искаше ми се да намерим някакъв по-евтин вариянт, но май като гледам това е текущата цена.  Confused
Виж целия пост
# 627
Ние сме с ElectronicBox - http://www.ebox.ca/en/quebec/residential/
Виж целия пост
# 628
ние - с Teksavyy; кабелен, има някакво ограничение, което никога не сме достигали - май 400гб
55 кад. Много бърз - за мен това е най-важното. Много се дразня на бавен нет.
Преди това, обаче бяхме на АДСЛ в същата компания и беше смотан.
Виж целия пост
# 629
И от мен един глас за Teksavyy кабелен, също 450Гб ограничение което никога не сме стигали въпреки че 4 компютъра вървят нон стоп + тв кабелна,  и аз работя от в къщи и харча много също. Много добро обслужване и най-вече за почти 4 години само веднъж е спирал за 1 час.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия