Слънцезащитен крем за лице - 2

  • 93 295
  • 457
# 225
Здравейте, да споделя и моите впечатления относно кремчетата за лице.
Ползваx слънцезащитата на Bioderma, спор няма че е добра, ползвах и на Avene, преди това и на Nuxe,  но със всяка една от тях лъсвах доооста, знам че е трудно да не лъскаш със слънцезащита от поне 30 или 50+, но днес си взех този на La-Roche Posay --> http://www.laroche-posay.bg/products-treatments/Anthelios/Anthel … D0%9A-p10291.aspx
 и съм впечатлена, най-накрая нещо не толкова лъщящо и мазно. Веднага попива и не оставя този мазен филм върху кожата! И за под грим мисля че ще е чуден !!! Simple Smile Blush

Аз постигнах този ефект с Daylong 30 за "крупната" сума от 18 лв Wink Тази козметика наистина е много добра. Нямам нови петна!
Виж целия пост
# 226
Здравейте, да споделя и моите впечатления относно кремчетата за лице.
Ползваx слънцезащитата на Bioderma, спор няма че е добра, ползвах и на Avene, преди това и на Nuxe,  но със всяка една от тях лъсвах доооста, знам че е трудно да не лъскаш със слънцезащита от поне 30 или 50+, но днес си взех този на La-Roche Posay --> http://www.laroche-posay.bg/products-treatments/Anthelios/Anthel … D0%9A-p10291.aspx
 и съм впечатлена, най-накрая нещо не толкова лъщящо и мазно. Веднага попива и не оставя този мазен филм върху кожата! И за под грим мисля че ще е чуден !!! Simple Smile Blush

Аз постигнах този ефект с Daylong 30 за "крупната" сума от 18 лв Wink Тази козметика наистина е много добра. Нямам нови петна!
Може ли да се намери по аптеките или само от сайта може да се поръча?  Simple Smile
Виж целия пост
# 227
Здравейте, да споделя и моите впечатления относно кремчетата за лице.
Ползваx слънцезащитата на Bioderma, спор няма че е добра, ползвах и на Avene, преди това и на Nuxe,  но със всяка една от тях лъсвах доооста, знам че е трудно да не лъскаш със слънцезащита от поне 30 или 50+, но днес си взех този на La-Roche Posay --> http://www.laroche-posay.bg/products-treatments/Anthelios/Anthel … D0%9A-p10291.aspx
 и съм впечатлена, най-накрая нещо не толкова лъщящо и мазно. Веднага попива и не оставя този мазен филм върху кожата! И за под грим мисля че ще е чуден !!! Simple Smile Blush

Аз постигнах този ефект с Daylong 30 за "крупната" сума от 18 лв Wink Тази козметика наистина е много добра. Нямам нови петна!
Може ли да се намери по аптеките или само от сайта може да се поръча?  Simple Smile

Аз го купих от аптека Peace 
Виж целия пост
# 228
allexaaa, каква ти е кожата? А крема за каква кожа е? Благодаря предварително!  Hug
Виж целия пост
# 229
Kristin Благодаря!  Wink
Виж целия пост
# 230
Daylong ги има в Ремедиум,аз измазах един 25 spf на лицето и съм доволна.Сега съм почнала един на Авен и на морето ще си го приключа сигурно.
Виж целия пост
# 231
Здравейте, да споделя и моите впечатления относно кремчетата за лице.
Ползваx слънцезащитата на Bioderma, спор няма че е добра, ползвах и на Avene, преди това и на Nuxe,  но със всяка една от тях лъсвах доооста, знам че е трудно да не лъскаш със слънцезащита от поне 30 или 50+, но днес си взех този на La-Roche Posay --> http://www.laroche-posay.bg/products-treatments/Anthelios/Anthel … D0%9A-p10291.aspx
 и съм впечатлена, най-накрая нещо не толкова лъщящо и мазно. Веднага попива и не оставя този мазен филм върху кожата! И за под грим мисля че ще е чуден !!! Simple Smile Blush

Аз постигнах този ефект с Daylong 30 за "крупната" сума от 18 лв Wink Тази козметика наистина е много добра. Нямам нови петна!
Този Дейлонг 30 е за мазна кожа нали? Гледам, че пише гел, интересува ме самата консистенция дали се рязнася лесно и да не запушва порите. Чудя се сега кой да си взема този с 30 фактор или 50+   newsm78
Виж целия пост
# 232
Здравейте, аз търсих този крем на Дейлонг с 30+, но го нямаха в Субра. Та затова взех на Биодерма със същия фактор, използвах мострата преди това и ми хареса много, мога да го препоръчам на момичета с мазна и комбинирана кожа, защото не омазнява изобщо.
Виж целия пост
# 233
allexaaa, каква ти е кожата? А крема за каква кожа е? Благодаря предварително!  Hug

Кожата ми се омазнява доста в Т зоната и с повечето такива продукти става трагично. Този се държи много добре за сега, изпробвах го вече и на плажа дори. Много лек и приятен в сравнение с другите Simple Smile  Crazy
Виж целия пост
# 234
allexaaa, благодаря за отговора!   bouquet
Виж целия пост
# 235
Здравейте! Предстои ни ходене на море,но моята кожа освен че е много бяла и чувствителна и изгаря изключително бързо,затова никога не мога да бъда с този така желан шоколадов загар,а по скоро ставам много червена като рак  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing . Преди 2 дни спечелих от Нивеа новото слънцезащитно олио protect & bronze spf 30 и мислех да изкарам с него на морето,но когато прочетох упътването,аз доколкото разбрах мисля че предизвиква меланина в кожата,затов. Ако може да ми препоръчате нещо,но и ако може да е на по сносна цена Simple Smile
 Иначе за лице си купих ето това:  https://www.dm.de/sundance-sonnenfluid-med-ultra-sensitive-lsf-5 … 010355883049.html


Бихте ли препоръчали нещо и за тяло Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Здравейте! Предстои ни ходене на море,но моята кожа освен че е много бяла и чувствителна и изгаря изключително бързо,затова никога не мога да бъда с този така желан шоколадов загар,а по скоро ставам много червена като рак  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing . Преди 2 дни спечелих от Нивеа новото слънцезащитно олио protect & bronze spf 30 и мислех да изкарам с него на морето,но когато прочетох упътването,аз доколкото разбрах мисля че предизвиква меланина в кожата,затов. Ако може да ми препоръчате нещо,но и ако може да е на по сносна цена Simple Smile
 Иначе за лице си купих ето това:  https://www.dm.de/sundance-sonnenfluid-med-ultra-sensitive-lsf-50-p4010355883049.html
Бихте ли препоръчали нещо и за тяло Simple Smile
PIZ BUIN,  Деклеор, Биодерма или каквото избереш с поне 50-ти фактор
А това на Нивеа не е лошо, но е за почерняване, а ти не търсиш това.
Виж целия пост
# 237
allexaaa, благодаря за отговора!   bouquet

Няма защо, ако си в търсене на подобен продукт може да му дадеш шанс, на мен ми го препоръча позната и се изненадах Simple Smile  Flutter Peace
Виж целия пост
# 238
Аз поползвах на морето оранжевото олио на Биодерма ф-р 30, то става за тяло, коса и лице. Grinning Много ми допадна, но на лицето не съм мазала хубаво.
Виж целия пост
# 239
Аз ползвам ето този http://www.zoya.bg/%D0%9E%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0 … %D0%BC%D0%BB.5223
Ползвам го най-вече за лице,но трябва да се маже на всеки 1-2 часа.Цената му е достъпна и върши добра работа,а е и напълно натурален продукт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия