"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 65 тема

  • 33 512
  • 735
# 315
Аз съм сигурна,че змеицата не говори с чиче Crossing Arms

Детелинке,   Hug сакън да не си я нарекла повече змеица. Обиждаш Змея. Naughty

Фентъзи,и как аджеба да го нарека това осмо чудо на света Mr. Green
Виж целия пост
# 316
Фето пожела на Елиф да й дадат по-малко наказание.Значи както някой нагоре писа,сигурно няма да участва в спасяването й,но ще го принудят
Виж целия пост
# 317
Той и Хю е добър човек когато не се налага да убие някого.  Wink Дори Чичо е добър човек. Помага на бедни младежи да се изучат.  newsm43

 Joy Joy Joy Joy Joy

Селфи, ти тая вечер да не си яла от на Кити кексчетата? Или си минала на бял прашец?  Mr. Green  Направо ми изкриви представите за добро и лошо. Не не ми ги изкриви, ами ми ги обърна на обратно.  newsm78
Виж целия пост
# 318


Супер сте!  Hug
Виж целия пост
# 319
Ей,ама много гадно занулиха Светлана.Това малко чоджуче без родители ли ще остане newsm78Или Хю е жив и ще си го отгледа с Мелике,или Ел и Йо ще си го осиновят newsm78 newsm78 newsm78

Кески, Хю няма как да го отгледа с Мелике, защото ако е жив, ще реве минимум 20-30 години в затвора.


Хриси,от тия СЦ всичко очаквам.Накрая да няма братска прегръдка и целувка и оставяйки го жив/както предполагаме/и да намерят начин да го оправдаят.
Виж целия пост
# 320
Блреееее докато събера прането просна новото и убия две хлебарки сте изписали света

Внимавай с бълхите, деврем!  Wink Hug Joy
тия не ма щат мене само хлебарки имам
Виж целия пост
# 321
Селфи, ти тая вечер да не си яла от на Кити кексчетата? Или си минала на бял прашец?  Mr. Green  Направо ми изкриви представите за добро и лошо. Не не ми ги изкриви, ами ми ги обърна на обратно.  newsm78

Онзи ден на кого разправях, че съм неморална?  Wink
Обаче деврем Нервакова ме задмина. Вече има и убийство... на две хлебарки.  rotfImbo
Виж целия пост
# 322
Кески,ама как ще го оправдаят Хю-на гърба му лежат 7 убийства,най-малко.
Виж целия пост
# 323
Канти, всичките девреми бяха привикани от началника. Той друг не може да помоли да седи на пост при Елиф. Олмаз. Това щеше да е супер нелогично. Обаче ще трябва да има нов началник, който ние не познаваме, защото онзи предния си беше ок. Някой ще трябва да е дошъл на мястото на Али.

Даа,и те се чудиха защо ги е викнал,като им казвал все едно и също Mr. Green Дали оттука няма да изскочи заец Wink И връзката на змеицата е много яка Mr. Green
Ринка Peace
Виж целия пост
# 324
Ринка Hug newsm51
за превода на трея Peace
Чакаме ли ,още преводи newsm78
Виж целия пост
# 325

Обаче деврем Нервакова ме задмина. Вече има и убийство... на две хлебарки.  rotfImbo
само за тази вечер
Виж целия пост
# 326
На Хриси, Селфи благодаря за превода и разясненията.   newsm51 newsm51
На всички - за приятната вечер с интересния епизод!   newsm51 newsm51

Спокойна нощ!  Hug Hug


Виж целия пост
# 327
Обаче ще трябва да има нов началник, който ние не познаваме, защото онзи предния си беше ок. Някой ще трябва да е дошъл на мястото на Али.

Или Чичи е намерил слабото място на тоя същия.  Thinking
Защото според Чичи, всеки си има слабо място.

Ринка  Hug благодаря за превода на трея
Виж целия пост
# 328
Благодарско за трея момичета  newsm51 newsm51 newsm51

Не ми харесва! Толкова бързо са налегнати от проблеми пак...
Виж целия пост
# 329
Мерси за превода,трея и компанията Hug
Лека нощ от мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия