"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 65 тема

  • 33 512
  • 735
# 300
Ама, забелязахте ли в трея, чичи ,как гледа, като напълнил памперса, нещо го смути newsm78
Виж целия пост
# 301
Той и Хю е добър човек когато не се налага да убие някого.  Wink Дори Чичо е добър човек. Помага на бедни младежи да се изучат.  newsm43
Виж целия пост
# 302
Бурхан нали минава за добър човечец.Няма работа с тази сган.

Совите никога не са това, което са. Често се оказват просто гарги  Wink
Совите са от един край,но какви ще излязат накрая-голяма чуденка.
Признавам го този филм-толкова въпроси имам,че ме мързи да ги задам всички...Simple Smile
Виж целия пост
# 303
Той и Хю е добър човек когато не се налага да убие някого.  Wink Дори Чичо е добър човек. Помага на бедни младежи да се изучат.  newsm43

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 304
Бурхан старши,дори да е жив и да е най-големият мафиот  може ли да причини толкова злини на всичките си близки newsm78
В трея струва ми се,че Йомер откри нещо newsm78
Виж целия пост
# 305
Ей,ама много гадно занулиха Светлана.Това малко чоджуче без родители ли ще остане newsm78Или Хю е жив и ще си го отгледа с Мелике,или Ел и Йо ще си го осиновят newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 306
Ей,ама много гадно занулиха Светлана.Това малко чоджуче без родители ли ще остане newsm78Или Хю е жив и ще си го отгледа с Мелике,или Ел и Йо ще си го осиновят newsm78 newsm78 newsm78

Кески, Хю няма как да го отгледа с Мелике, защото ако е жив, ще реве минимум 20-30 години в затвора.
Виж целия пост
# 307
Блреееее докато събера прането просна новото и убия две хлебарки сте изписали света
Виж целия пост
# 308
Аз съм сигурна,че змеицата не говори с чиче Crossing Arms

Детелинке,   Hug сакън да не си я нарекла повече змеица. Обиждаш Змея. Naughty
Виж целия пост
# 309
Хриси Hug мерси за превода!    bouquet
и на момичетата, които допълваха Hug    bouquet  bouquet

Ринка Hug благодаря за трейлъра и снимките от епизода!   bouquet

Серията си беше супер, и любов видяхме, и екшън. Имаше и напрежение и
тайни планове. Фатих е скрил Хюсеин, но да видим дали ще помогне
за освобождаването на Елиф, след като я арестуват.
Той май ще направи всичко, за да се отърве от Тайяр и да е с Нилюфер, но
не му вярвам да се загрижи за Елиф.
Уж се повдигна завесата за лелята, ама и пак нищо не разбрахме  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 310
Ей, момичета, чувствам се прекрасно във вашата компания, обаче утре.... нивата чака  smile3521

Затова от мен лека нощ! Утре ще се отдам на дълбокомислени разсъждения, пък и вие ще сте разчепкали всичко  hahaha Heart Eyes  love001
Виж целия пост
# 311
КОЙ? КОЙ? с КОЙ говори Недрет хала?

Най- накрая стана ясно, че има някой зад гърба на тази жена и че не е дошла току-така  Thinking
Хади комсар Ипек да покаже на какво е способна, чакаме новини от нея и й стискам палци  Simple Smile

Много хубаво сдобряване и чай! Честито от сърце на позналите епизода, аз не съм от тях и се радвам за което  thumbsup  Много ми насичаше на АТВ-то, но не се оплаквам, сцените със сдобряването изглеждаха страхотно на забавен каданс и стоп кадър  Grinning, ма как са мляскаха ГГ не е истина просто, направо зяпнах...

Е, Енго не се отучи да ги кръстосва тия крака, тц, тц! Казвам Енго, щото го следя от КВФ още и си мисля, че е Енго, не може и Керим и Йомер с един и същи маниер след като са пили чай  Thinking Mr. Green Спиритче, к'во ще го правим това момче?

Еййй, тоя режисьор как поне едно нещо не научи от Фентъзито за сцените със сдобряването, цяла лекция, безплатна получи... такъв народ, просто ....

 Hug
Виж целия пост
# 312
Блреееее докато събера прането просна новото и убия две хлебарки сте изписали света

Внимавай с бълхите, деврем!  Wink Hug Joy
Виж целия пост
# 313
Виж целия пост
# 314
Канти, всичките девреми бяха привикани от началника. Той друг не може да помоли да седи на пост при Елиф. Олмаз. Това щеше да е супер нелогично. Обаче ще трябва да има нов началник, който ние не познаваме, защото онзи предния си беше ок. Някой ще трябва да е дошъл на мястото на Али.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия