"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 65 тема

  • 33 512
  • 735
# 180
ФатЮ да не спасява Хю ,с този топор ще сече синджирите или главата му  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 181
Чиче направи нещо да ги извикат всички за да остане сама Ел
но и Фето направи нещо на Хусьо за да оневинят май Ел
Виж целия пост
# 182
Хю пита Фето: Какъв е плана на баща ти?
Ф: Започваме, Хюсо!!! йомер не се кани да идва насам.

Хахаха, и крие брадва зад гърба си  Joy  Joy
ето защо като видя самотна къщичка в гората и ме побиват тръпки.

Докато вечерят, шефа на Арда му звъни.
А: Шефа иска отчет за Хюсеин и Светлана...
Йо: Елиф скъпа, това е за теб / почистването/
Ще стават девремите.
Йо: Не искам да те оставям сама, ама разбери, заради нуждите на сценария се налага.
Чичи има план за теб.
Виж целия пост
# 183
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms На Синьорина плитките й си останаха сплетени  #2gunfire
Виж целия пост
# 184
арда: Хайде, да тръгваме. Не се страхувай, енге. Ще се разберем с шефа, и ще ти го върнем...
Йо: Скоро ще се върна сеньорина....
Арда: Не се притеснява, ще ти го върнем

Фето: Прати съобщение!!!
Виж целия пост
# 185
Ел разчиства масата. Получава съобщението.
" Здравей скъпа Елиф, аз съм батко ти Хюсеин. Искам да те видя. И да ти разкажа защо убих баща ти. Ако искаш да научиш, излез на улицата, там ще те чака една кола"
Виж целия пост
# 186
Ел голяма комисарка а не види тоя с ръкавиците че беля ще и донесе
Виж целия пост
# 187
Е, това беше -гадно,много
Виж целия пост
# 188
Йомер праща съобщение на Фето.
Ел излиза, чака я един от хората на Чичи.
- Елиф ханъм, прати ме Хюсеин.. аз ще ви заведа...
Ел: Аз позвъних на този номер, но никой не вдига. Нека да чуя гласа на Хюсеин и ще тръгна.
Докато Ел държи телефона, той й заби спринцовката във врата.
Метнаха я в колата, и плана се задейства...
Виж целия пост
# 189
Защо ми се струва, че оттук нататък голямо театро ще се разиграва за пред чичи
Виж целия пост
# 190
Защо ми се струва, че оттук нататък голямо театро ще се разиграва за пред чичи

Акла син, деврем. И на мен така ми се струва.
Виж целия пост
# 191
Вай бееее Елифката май ще застреля Хусю и Йо ще я види
Виж целия пост
# 192
Фето на Чичи: Взехме момичето. Надявам се, че всичко ще стане, както се уговорихме.
Чичи: Вземи оръжието на Ахмет, постави отпечатъци на Елиф по него и се обади на полицията.
Фето: Добре, татенце!

Ел лежи на задната седалка, и всичко й е размазано не се знае чува ли нещо.

йо: Защо ни извикаха? Едно и също повтаряха.
Ще се обадя на елиф.

Фето: Дай ми телефона на балдъзката, да видя кой ти звъни.
Няма връзка с този номер.
Пише смс: ....
още не го е хванала параноята.
Чичи си гледа телевизия най-спокойно. Дават за Хюсо по новините. Че прал пари.
Фето му се обажда: Ние сме до хижата.
Фето се обажда на Йо: Ало, баджанак, разбрах къде Таяр държи Хюсеин. В една хижа в гората.
Затвори телефона, ще ти напиша къде е. И Йо тръгна
Виж целия пост
# 193
А бе май не е театър.  Wink
Виж целия пост
# 194
Това е Фето засега го изигра предател
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия