Видяхме плакетите на Телевизиондизиси, дано скоро ги видим и в ръцете на отличените!

http://www.televizyondizisi.com/2015-en-iyiler-plaketleri-teslim … iyor/255216/04/7/
Поздравления за Туба и екипа на КПА!
Туба получава предишна награда на същата медия:
Привет в неделя по обед, момичета!

Ринка,
благодаря за пожеланието! Още месец съм на училище, но без малките палавници. Май и Енгин имаше същата награда през 2011 г. Дори ги имаше заедно с Туба на снимка. Тогава си ги пожелах заедно. Просто бях убедена, че ще се получи хубав сериал! Така се изпълни една моя мечта!
За толкова харизматична и хармонична двойка дори не си бях и мислила, че е възможно да се получи. Ето, Туба и Енгин изненадаха всички ни!

Ако намеря снимката, ще я сложа.
Приятна слънчева неделя!