Туба Бюйюкюстюн - проекти, изяви, новини, преди и след"20 Dakika" - 19 тема

  • 72 482
  • 730
# 210
Майя, ще станат добри ездачки като мама!  Peace

Видяхме плакетите на Телевизиондизиси, дано скоро ги видим и в ръцете на отличените!  Peace






http://www.televizyondizisi.com/2015-en-iyiler-plaketleri-teslim … iyor/255216/04/7/
Поздравления за Туба и екипа на КПА!  Hug

Туба получава предишна награда на същата медия:




              Привет в неделя по обед, момичета! Hug

     Ринка, Hug благодаря за пожеланието! Още месец съм на училище, но без малките палавници.
   Май и Енгин имаше същата награда през 2011 г. Дори ги имаше заедно с Туба на снимка. Тогава си ги пожелах заедно.  Просто бях убедена, че ще се получи хубав сериал! Така се изпълни една моя мечта! Peace Peace Peace  За толкова харизматична и хармонична двойка дори не си бях и мислила, че е възможно да се получи.   Ето, Туба и Енгин изненадаха всички ни! Peace Peace Peace
   Ако намеря снимката, ще я сложа.

                            Приятна слънчева неделя! Hug
Виж целия пост
# 211
Боби, като стана ясно че Туба и Енгин ще се партнират доста колажи се направиха от този момент от 2011 година. Дори в първата тема на КПА имаше такъв.  Peace



Снимките обаче от 2011 са две. Сега се надяваме на общи!  Peace
Виж целия пост
# 212
Здравейте!  Hug
Честит 1 юни!
Честит празник и на принцесите на Туба!


 
Виж целия пост
# 213


от сета на Тясна рокля

и от финала на 20 минути
Виж целия пост
# 214
Мирай в 20 минути
 

и нови снимки от Дъщерите на Гюнеш
Виж целия пост
# 215
Елиф,Мелек, Хасрет,Аси Филиз
Виж целия пост
# 216
Елиф,Мелек, Хасрет,Аси Филиз

да има и още, и още имена на героини!  Peace

Гюлнем е пуснала снимката преди минути  Peace

Виж целия пост
# 217
ама направо й завиждам на Гюлнем ша ви кажа  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 218
                                  Привет, приятели! Hug

    Честит първи юни - на всички деца, малки, големи и отхвръкнали вече! Не пускайте детето от вас да си отиде! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 219
     Меги,  Hug искам поне веднъж да съм на мястото на Гюлнем! Peace
Виж целия пост
# 220
Боби, държим здраво детето в нас!  Peace
Меги, Гюлнем знае, че много и завиждат  Joy Joy Joy
Но поне е благородна завист.  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 221
Боби, държим здраво детето в нас!  Peace
Меги, Гюлнем знае, че много и завиждат  Joy Joy Joy
Но поне е благородна завист.  Laughing Laughing


ами аз съм си доволна и на нашата среща, като знам, колко зор беше, докато я потвърдят, направо съм щастливка  Laughing
Виж целия пост
# 222
Боби, държим здраво детето в нас!  Peace
Меги, Гюлнем знае, че много и завиждат  Joy Joy Joy
Но поне е благородна завист.  Laughing Laughing


ами аз съм си доволна и на нашата среща, като знам, колко зор беше, докато я потвърдят, направо съм щастливка  Laughing

и аз така!  Peace



Виж целия пост
# 223
             Меги,  Hug ти имаше късмет да се докоснеш до Туба. Направи ни съпричастни на твоите щастливи минути с нея. Благодарим ти отново! Hug  bouquet       

                     Вече е втори юни.
                    Да отдадем почит на героите!

     
Виж целия пост
# 224
               
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия